• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
holky jeste jsem se vas chtela zeptat... nevite nahodou nektera, kolik stoji zamrazeni spermijek? diky moc
9. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampeliška: To bohužel zatím nevím, teprve začnu stimulovat, držím palce!
9. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampeliško já našla ceník a je tu Kryokonzervace spermií - zmrazení spermií - 550,- a uchování zmrazených spermií - jednoroční 1.100,- Ale ten ceník je cca rok starej, když jsme teď podstupovali druhej cyklus, bylo vše o cca 100 - 200 Kč dražší.. :wink:
9. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampeliska36: ahoj, ja zacinam antiko taky koncem cervna a v cervenci 2.IVF. Zamrazeni stoji myslim kolem tisice na rok
9. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, jak to probíhá, kdyby mi ovulace vycházela na víkend? Tím i punkce. Jsou v CAR nějaké služby? Nebo se dělá punkce dřív? Hormonálně se urychlí?
9. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teckovanaorchidej na unice mají služby dle potřeby takže jak to vyjde tak to vyjde.Já měla punkci v sobotu.
9. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, díky za odpověď. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já začínám nakonci května zobat anti.Holky čím nás bude víc,nebudeme se bát vlka nic :grinning:
9. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee nas tady je :slight_smile: ja zacinam zacatkem cervna brat antiko... a uz ted se nebojim vlka nic :grinning: je nas tu vic.
9. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji luciiiiie. ja se totiz na to zabudla minule pana doktora zeptat. tak aspon takova info zprava od tebe mi urcite pomohla :wink:
9. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím všem palce za všech sil a sobě taky :grinning: :grinning: :grinning: Dnes první den MS, od pátého dne cyklu budu brát clostylbegyt 2x1 5 dnů a mám se objednat na utz. Jsem celá napjatá a zvědavá :cry: , jak to všechno dopadne. Děvčata, proč berete antiko? Na úpravu cyklů? Hlavně ať se daří :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teckovanaorchidej, antiko sa berie na utlmenie vaječníkov, lebo pri jej vysadení začnú vaječníky pracovať viac a búrlivejšie... takže de facto je to na podporu neskoršej stimulácie, aby bolo viac vajíčok...
9. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, díky za vysvětlení. Tak držím všechny palce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky koukám že tu je stádo nových bojovnic všem vám moc držím pěstičky aby jste ten boj vyhrály a věřím že ho vyhrajete hlavně věřte že to výjde :slight_smile:))
10. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teckovanaorchidej.... ja tento cyklus taky budu brat clostylbegyt :slight_smile: zacinam ve ctvrtek a pak jdu 20.5. na ultrazvuk :wink: tak drzim pesti!
11. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pampeliško, já taky začínám ve čtvrtek clostbg, a na utz jdu v pátek 21.5. :grinning: :grinning: 20.5. už nebylo místo :dizzy_face: :dizzy_face: taky držím všechno co mám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teckovana... jeeeeeeee tak to mame stejne :grinning: taky drzim vsechno co mam... kdyz to nevyjde... zacinam v cervnu s antiko a pak stimulkou :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja ti pak napisu ve ctvrtek, jak to vsechno probihalo :wink:
11. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampeliško, to bys byla moc hodná, taky držím všechno a budu na tebe ve čt myslet, aby byla úroda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně jsem se dostala na net, abych Vám podala zprávičku : 7.5.2010 se nám narodil zdravý chlapeček Daniel, vážil 3850g a měřil 51 cm. Jestli mi to čas dovolí, ještě písnu, teď Vás jdu dočíst. Mějte se krásně a ať i Vám všem se ten sen o miminku rychle splní. Někdy je ta cesta ke splnění snu velmi náročná, ale určitě to stojí za to. Bojujte a hlavně nic nevzdávejte !!!!
14. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marja.... gratuluji k narozeni chlapecka :slight_smile: moji kamaradce se narodil 7.5. taky chlapecek :wink:
14. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marja gratuluju k chlapeckovi :slight_smile:
7.5. je stastne datum pro me - to vznikla na Unice moje mala holcicka :slight_smile:
Vsem novym bojovnicim moc stesticka a krasna miminka :slight_smile:
14. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pampeliško, tak se ti blíží utz, já hned po tobě, tak dej vědět, myslím na tebe, co vyroste :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj teckovanaorchidej... neboj dam vedet! urcite... doufam, ze mi "neco" vyroste :grinning:
jinak uz v cervnu zaciname s IVF.
18. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampeliška - ti budu držet palce, pořádnou úrodu :grinning: :grinning: přeju
18. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky držím vám palečky. Pampeliško at máš pořádnou úrodičku. :wink:
18. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teckovana... no tobe ja taky drzim pesticky... :wink:
ja zatim nic nepocituju... jako v brisku, ale uvidime, jak to bude, kdyz budu mit ovulku... to teda trosku citim bolestiveji... tak uvidime, kdyz se mi jich tam urodi vice :grinning:
a co ty?
18. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jdu vás všechny pozdravit a hlavně popřát mooc sil a pevné nervíky do boje a hlavně věřte že se zadaří ten boj i když někdy obnáší hodně slz a sklamání za to nakonec stojí
18. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeee holky (lukza a lucifirek) dekuji za povzbuzeni! :wink:
18. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se zitra rano chystam na ultrazvuk :slight_smile: dneska me boli trosku v podbrisku... asi mne tam rostou :grinning:
19. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek