CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
9. čer 2010

@miki.mikulasova a co u tebe noveho? stale nic 😅 ?

miki.mikulasova
9. čer 2010

@pampeliska36
nic 🙂...☹
jaj, ved este nedosla, ale sa velmi snazim kvoli tomu neznervoznovat...hadam este o nic nejde...
ale aj tak stale myslim len na to jedno, ale snazim sa pozitivne...dokonca, prave prekladam material k prednaske Jacka Canfielda, neviem, ci si o nom pocula, spoluautor SLEPACIA POLIEVKA PRE DUSU a SECRET, ZAKON PRITAZLIVOSTI...su to take omacky, ale nieco na tom bude, celkom dobre sa citim pri tom,ako s tym robim..."O čomkoľvek premýšľate, rozprávate, čokoľvek si predstavujete alebo sa na to sústredíte, priťahujete toho do svojho života stále viac."alebo
"Sústreďte sa na to, čo chcete, nie na to, čo nechcete.
• Keď hovoríte o tom, ako sa práve máte zle, priťahujete toho zla do svojho života ešte viac.
• Keď ste proti niečomu, priťahujete to do svojho života ešte viac. (programy proti chudobe, protidrogové programy)
• Keď si kvôli niečomu robíte starosti, priťahujete to do svojho života ešte viac.
• Sústreďte sa len na to, čo chcete!!! Hovorte len o tom, čo chcete."...atd...celkom mile....

prave teraz citam, ze? "Denne vám prebehne hlavou 50 000 myšlienok. Musíte svoje negatívne myšlienky nahradiť pozitívnymi myšlienkami"...jaj, ved keby to bolo take lahke....
🙂 🙂 🙂 a co ty? uz sa tesis?

pampeliska36
9. čer 2010

@miki.mikulasova 😀 asi neco na tom bude, co?

ja se tak trosku tesim a tak trosku mam strach... ale uz jsem v rozjetem vlaku, z ktereho nejde vystoupit a cilova stanice je na dohled 🙂 takze to beru vsechno pozitivni a hlavne tak nejak jak to pozvolna prichazi... krok za krokem 😀

miki.mikulasova
9. čer 2010

@pampeliska36 pekne prirovnanie, tak snad sa tam vsetky stretneme na tej stanici...vyzera to tak, ze mame spolocny ciel.... bude to taka utulna, velmi prijemna stanica 🙂

pampeliska36
9. čer 2010

@miki.mikulasova 😀 😀 😀 jupiiiiiiiii akorat listky budou za ruzne ceny 🙂

vaculik
9. čer 2010

Ja jsem na Unice spokojena, sestricky tam sice nove jsou, ale snazi se a co jeste neumi, dozenou pristupem a pochopenim. Kazdy jsme nekde zacinal, tak neni duvod je hned odsuzovat a byt hnusna. Urcite Unicu budu dal doporucovat vsem znamym.

lukza
9. čer 2010

Ahojky berušky mooc vás zdravím dneska bylo krásně že jen Lukášek najednou to horko huř nese nemuže přes den moc spát je mu moc horko my máme totiž doma v tomto počasí 26stupnu tak je bobek jen v plenečce a stejnak se potí 😖 jsme teda skoro celý venku na zahradě jen přes poledne zalezeme domu přece jen je to sluníčko silné na tu jeho kužičku.
Holky to spruchodnění čípku zvládnete a kdyby to dělalay při punkci tak to nebude o moc lepší protože ta punkce taky pak bolí přece jen rozpíchají dělohu a ten den se to pak dost cítit,ale vy jste všechny velké bojivnice a když se budete něčeho bát tak si priostě řekněte že to děláte pro mimi a to za to stojí všechny bolesti a straosti.všem vám moc držím pěstičky aby to vyšlo napoprvé 😀

miki.mikulasova
9. čer 2010

no to som vam musela ukazat 🙂

natulaaa
9. čer 2010

Miki to je boží,kde si to našla? 😉
Holky tak já byla na gyndě na kontrole po operaci,vše je ok,konečně,od září je prostě konec s cystou,i histologie dopadla dobře,tak jsem fakt štastná ,v pátek si jdu pro papíry ,které potřebuju do Brna ,tak hurááá do toho 😵 😵 ,začínáme odznovu ,ach joo,

miki.mikulasova
9. čer 2010

@natulaaa tak huraaa do toho, ako si napisala, treba vykrocit spravnou nohou, drzim palce, tfuj tfuj tfuj 🙂
a mimochodom, je to na www.bess.sk...ale nepoznam ich, nerobim im reklamu 🙂)))))))))))))))))

lukza
9. čer 2010

@natulaaa to je supr takže vzhuru do boje a uvidíš že bitvu vyhraješ.

@miki.mikulasova je to krásné já stěchto stránek objednala bodyčko miluji tatku a supr materiál prostě kvality

natulaaa
10. čer 2010

Dobré ránko 🙂
Holky moc děkuji 🙂
Holky tu bitvu vyhrajem všechny 🙂 ,musííííme 😉 😉 😉

zuzuza
10. čer 2010

Natul, ty jsi měla cystu??? Já taky a ta mě tam celou dobu dělala neplechu, pak mi ji na unice odsáli, udělali punkci a pak se nám podařilo přirozeně🙂

Jinak holky, všechny moc zdravím!!!!!

lukza
10. čer 2010

@natulaaa to jsou aspon slova že tu bitvu vyhrajete a jsou pravdivé a to moc. 😀

natulaaa
10. čer 2010

Holky čaute 😝 😝 ,dneska bylo peklíčko a zítra má být větší 😲
Zuzi mi nepomohla punkce furt rostla,však si to přečti v albumu
Lukzi musíme ji vyhrát,jiná varianta se nepřipouští 😀

miki.mikulasova
11. čer 2010

ahojte dievcata..no...moja mrcha nedorazila...☹ takze budem musiet dnes zavolat malemu... mate niektora skusenosti s tym, kedy mu mam zavolat, radsej by som niekedy poobede, niekedy okolo 14:00... mam z toho trosku tremu, viem, ze bude mily, dal nam vizitku, takze mu asi mozeme zavolat kedykolvek......ani neviem, preco sa na to pytam
dakujem za akukolvek skusenost 🙂

pampeliska36
11. čer 2010

dobre ranko holciny 😀 jak se mate?

@miki.mikulasova zavolala bych mu dopoledne... myslim, ze na unice jsou tak nanejvys do tri a od rana od 7:30 a pak uz tam nikdo neni 😉 urcite bych to zkusila dopolko

lukza
11. čer 2010

krásný slunečný den berušky
@miki.mikulasova volej kdykoliv on pokud nebude mít čas tyk ti to řekne a zavolá ti jak bude mít čas u mě to tak bylo potřebovala sem tenkrát něco o frgalu a on neměl čas a říká že mě pak zavolá a tak za 10minut mě volal on sám.

miki.mikulasova
11. čer 2010

@lukza suer, kočky, dakujem za tip 🙂

miki.mikulasova
11. čer 2010

@miki.mikulasova holky, tak som mu voala, samozrejem ,bol mily, dokonca si ma hned pamata, podla mena...ale asi skor preto, ze som hovoril po sleovensky 🙂 tych slovenskych pacientiek tam bude asi mat predsa len o cosi menej 🙂

miki.mikulasova
11. čer 2010

jeziiis maria!!§tolko preklepov ☹((( ospravedlnujem sa 🙂

pampeliska36
11. čer 2010

@miki.mikulasova a co ti povedal? 😉 pichnou ti injekci?

miki.mikulasova
11. čer 2010

@pampeliska36 ze mam pockat, kym pride a potom sa ozvat, ze to cele preplanujeme... no co uz.... ☹ 😝 😅

pampeliska36
11. čer 2010

@miki.mikulasova presne tak... nenadelas nic. musis cekat a nesoustredit se na to 😉

natulaaa
11. čer 2010

Ahojte holky zdravím všechny 😝 😝 😝 ,dneska dusno jako blázen 😝 na 5 jedu do porodnice za primářem pro ty papíry co potřebuju do UNICY a normálně jsem se ho zapoměla na něco zeptat,protože když mě propouštěl z nemocnice,tak mi říkal,že u te operace se mu zdálo,jestli nemám náznak na endometriozu 😕 ,říkal ale že když,tak jen slabě 😕 ,že vzal kousek tkáně na histolku no a když jsem ted byla u něj ve strředu tak mluvil o nega tivní histolce ale o te cystě,že byla negativní a o te endometrioze nic,tak ted nevím,ale snad by mi to řekl,no zeptám se ho dneska ještě 😒 tak jsem celkem zvědavá,ještě to by mi scházelo 😒 .
Jinak jsem si dělala ovu testík a ovu se blíží,už krásně silní,tak to tak typuju na neděli,pondělí,i podle velikosti folíku by to sedělo,tak dám tomu vejcovodu ještě poslední šanci 😵 .Na jiné diskuzi otěhotněla holka,co je měsíc po laparce a verdikt zněl,nefunkční jeden vaječník a nepruchozí vejcovod a rozsáhla endometrioza a holčina plakala a dr ji chtěl vyvolat menopauzu na pul roku a tím zničit tu endometriozu,ale ona odmítla,že ještě jeden měsíc zkusí a bum ,je těhu,má krásné //.
A druhá holčina ta jako takhle problém nemá,ale den před testováním byla na gyndě a dr jí říkala,že má PCO,že ovulku tento cyklus neměla,že má nízkou sliznici a ona našla na druhý den // 😕 😕 ,na 11DPO,tak co tam ti dr. vidí 😲 ,
Muj dr.říkal,že to máme zkoušet a zkoušet ,než se rozjede něco ohledně toho umělého,že on pruchodný je,ale huř,tak si dáme ještě tento měsíc záležet 😵 😵 ,třeba motyka vystřelí 😵 😵

pampeliska36
11. čer 2010

@natulaaa taky jsem strasne moc verila a davala tomu "prirozenemu" snazeni cas... rikali jsme si s manzou, ze vyzkousime vsechny mozne doporuceni jeste pred IVF a dame tomu cas 🙂
minulej mesic jsem brala clostilbegyt a byla jsem na UTZ, kde mi pak take pichli pregnyl, aby jsem mela trosku vic rizenou tu ovulku. "vysedela" jsem dokonce dve vajucha... ale nepomohlo to.
nakonec jdeme do IVF a take do ICSI, protoze asi te spermouse nejsou dobre... no co se da delat.
takze ja fandim kazdemu prirozenemu snazeni nez clovek podstoupi IVF 😉 drzim ti palce!!! treba to vyjde 😀

pampeliska36
11. čer 2010

@natulaaa co se tyka te "endosky"... jedna snazilka v jinem tematu ji taky ma a vim, podle toho, co vzdycky popisuje, ze je to asi trosku jine a narocnejsi.... ale v procesu IVF normalne je, dokonce ji dneska delaji ET 🙂 vim, ze je tady taky tema o "endosce" a tam se toho urcite taky hooooooooooodne doctes 🙂

kveta
11. čer 2010

Natulaaa, mala som endometriózu tretieho stupňa zo štyroch, liečená bola vypálením ložísk a umelo navodenou menopauzou v prvej polovici r.2009... A po pol roku od prechodu som na prvý pokus otehotnela s plodným mužom prirodzenou cestou..

Tá endometrióza je trošilinka pri IVF problém a to v tom smere, že sa hormonálnou prípravou na IVF zhoršuje... V skutočnosti sa zhoršuje s každou menštruáciou, ale pri IVF sa zhoršuje ešte zvlášť, lebo rast jej ložísk je pri IVF nechtiac podporovaný... a daj si pozor aj na to, čo Ti predpisujú pri IVF, lebo mne naposledy predpísali taký liek, ktorý doslova spôsobuje rakovinu voľných ložísk endometriózy v bruchu... Nepamätám si názov toho lieku, ale ostatné si naň možno spomenú: tabletky sa vylamovali z takého žltého kruhového umelohmotného obalu a bralo sa to až po OPU alebo až po ET... Časom sa Ti môže stať, že endometrióza sa stane hlavnou prekážkou počatia, teda aspoň u mňa to tak bolo... Potom iste zváž tú operáciu a hormonálnu liečbu... získaš tak minimálne pol roka na ďalšie pokusy... ale vtedy sa už ide z kopca a nerobia sa trojmesačné prestávky medzi IVF a KETmi, lebo plodnosť ženy sa zhoršuje a mizne v nenávratne, lebo hormonálna liečba endometriózy sa nesmie v živote opakovať, je to priveľká záťaž na organizmus.. takže KETy a IVF sa vtedy robia bez prestávky každý mesiac... Ale keby si bola v tom štádiu ako ja, tak to by si ten primár tým bol istý... to sa nedá v bruchu prehliadnuť...

pampeliska36
11. čer 2010

@kveta ty to vzdycky tak uzasne vsechno popises!!! 😉

miki.mikulasova
11. čer 2010

@natulaaa tak si dajte velmi dobre zalezat 🙂 sama vidis z tych pribehov, ze to obcas ide napriek vsetkemu....no ale to ma pobavilo, ze ta baba vraj nemala ovulku a ona bola pritom uz tehu 🙂)))))
no ja ani tu mrchu MS nemam, nie to este ovulku 🙂 no naco?!?! 🙂 ale nevadi, to sa nejak spravi 🙂

PEKNY SLNECNY DEN VSETKYM 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru