• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
jj v pohodě hlavně že jsis na mně spoměla :grinning: už sem ti pisla do IP a co prcekpet jste spoku v kontaktu jestli jo tak jí moc pozdravuj kolik vlastně už má petřík a v kolíkátem je tt:
20. čer 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš Luki ,to je strašně smutnéé :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: . je mi z toho uplně smutno :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Luki mám doma asi 20 těhu testu,jak jsem si tehdy objednávala z anglie ovu testíky,tak to víš,že testnu dřív,dneska jsem 8dpo a ms dostávám 14 dpo,takže testovat se bude,to by mi ruce upadly,kdybych netestovala,když mám doma tolik testíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza jojo taky je mi z toho smutno... cetla jsem to uz u vas na tehulkach :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaaa výsledky a uspěšnost by měla mít každá klinika na stránkách,unica je tam má a aktuální. :wink:
20. čer 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja doufam, ze sama sebou jim zlepsim statistiku :grinning:
20. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky :grinning: :grinning: :grinning: ,Jinak my jak se tak s dr.Malým smáli,jak on,tam klábosil ty svoje srandičky,a on se ptal,jestli se nám tam líbí a tak a já říkám,že líbí,moc,ale žy by nás zajímalo,kde dá ty fotečky našich miminek,když tam mají už dvě tabule a uplně plné :grinning: :grinning: :grinning: a on,to zařídíme,nebojte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa to by mě taky zajímalo, jestli tam pak někde najdeme fotečku Martínka :wink: jak jsme se byli "pochlubit" tak jsme jim jednu taky dovezli :grinning:
20. čer 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jimmy no tam,kde jsme seděli my,tak tam nebude,protože tam na těch rámech bylo napsáno 2007 :confused: ,ale určitě budou mit ty miminka ještě i jinde,my byli zatím jen dole,možná mají něco i v patře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 -já se taky chystám udělat jim děkovnou fotku.Ale ještě chvilku počkám.Mytýsek pořád chrupe,tak až bude trošičku větší a bude koukat.Ať doktoří vidí jakýho nám "udělali" krásnýho chlapíka :wink:
20. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa no oni ty fotky maji i treba v sesterne a vsude po chodbach... ve vsech ordinacich, jsem zatim nebyla, ale myslim, ze se tam pro nase mimi najde taky nejake to mistecko :grinning:
20. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsme si pripravili vsechny ty papiry, co si mame vzit s sebou a taky penizky... takze uz budu jen cekat jen na patek :slight_smile: ted jsem si brala antiko a moje posledni tableta je 28.6. tak to je taky za chvilicku
20. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mazec... uz jsem v tabulce jako "aktuální" .... taaaaaaaaaaaak strasne to utika.... :slight_smile:
20. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampeliska hooodne stesticka :slight_smile: Hele to povali,uz jsi aktualni :grinning:,za chvili budes mit v brisku mimino ci dve,to budes jeste aktualnejsi a az pojedes z porodnice,budes uplne nejaktualnejsi :grinning: :grinning:

Natulaaaa,taky nevim,kam tu nasi nadheru soupli,na jakou nastenku,kdyz jsme byli v Unice v dubnu,nase mala tam tak litala ,ze jsem se ani nemelacas kouknout.

Ale holky, mam tady v ramecku veeelikou fotku Ninusky s tymem sestricek a je to krasny :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 : Držím všechny palce co mám :slight_smile: Utíká to rychle :slight_smile:
21. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste hodne :slight_smile: dekuji moc za podporu!!!
21. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek a kdy mas presne termin v cervenci?... at vime :wink:
21. čer 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite... oni uz nedavaji zazraky zivota na prime? :fearful:
21. čer 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri máš nádhernou holčičku a v tom ružovém je rozkošná :dizzy_face:
Pampeliško jééžiš já ti závidím,já zatím čekám na mrchu a teprve pak antiko :confounded: ,mě čeká ještě dost času :angry: :grinning: ,a nebo at tu mrchu nedostanu vubec kruci,to by řešilo vše :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa to jo :grinning: a kdy to mas dostat?
21. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska jsem 9DPO ,i když podle dr. Malého asi 8DPO :grinning: ,tak v pátek :confounded: :confounded: :confounded: ,jéžiš já ji nechciiii :grinning: :grinning: :grinning: ,
21. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampeliška podle utz máme termín 22.7.,ale myslím,že to bude dřív.Tak jsem zvědavá,jestli to tak bude.
:grinning:
21. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa dobre ranko :wink:
22. čer 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampel tak testík bílý jako padlý sníh :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak at už mršula dojde a hotovo a mužu začít pplykat marvelon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa jejda clovece... to je skoda! clovek porad veri, co? :wink:
to nevadi.... na unice ti pomuzou a bude testik se dvema //
... taky v to doufam!.... patek se uz blizi :slight_smile:
22. čer 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampel já se už dneska bojím toho testování po IVF :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,
jinak já jsem dneska teprve 9 nbo 10 DPO,ale myslím,že aspon dušík by už byl,kdyby něco :angry: :angry:
22. čer 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci :wink: :slight_smile: ,jak je? u mě na ho...o ,test bílý :angry: :grinning: ,venku zima a prší,doma je taky syrovo,kruci já mám dneska náladu :grinning: :grinning: :grinning: ,doufám,že vás nenakazím :dizzy_face:
22. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky natulaaa u nás je hezky slunečno. A dneska i celkem přijatelně,fyzicky.
22. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na testík je ještě brzo. :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek