• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
Luci to je to jediný vždycky co mu fakt přeju. Aby ho pořádně bolela hlava a bylo mu zle :grinning: To má za ty moje nervy vždycky.
No jo, dneska bude Zuzka kindrvajco :grinning: To tak uteklo, že? Mě připadlo, že se pořád nic neděje a najednou jsme až před sladkým koncem..
28. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,ta stimulka uteče fakt strašně rychle. Jen fakt doufám,že to v pondělí dopadne. Vůbec se mi nechce do té práce. Sladký konec,to je hezký název. Tak ho přeju všem. :wink:
No jenže Luciiie,chlapy jsou v tomhle neponaučitelný,za pár dní půjdou zase.
28. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ten můj ještě říká v kocovině - já už nebudu pít :grinning: A stejně jde. Mě to čeká dneska, je sobota a to mají "schůzi" v létě je to "schůze fotbalová". No co si bude vykládat. Abych tady neseděla do tří dneska já :wink:
Lucoušku nestrachuj se, dobře to dopadne. Uvidíš. Kde ty vůbec děláš??
28. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pracuji ve stavebninách,mám na starosti prodej,příjem zboží,uzávěrky,obklady,dlažby...
Jsem ráda,že jse zůstala doma,uplně jsem se uklidnila a jsem v naprosté psych. pohodě. :wink:
Kde pracuješ ty? Ty jsi taky byla doma od začátku viď.
28. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdybys viděla těch akcí,co měl kolem vánoc,měnil místo a tak toho bylo povícero,nová práce v ZR a v Olomouci,pak ve staré práci,no prostě pořád něco
28. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím, nazdárek, tak jsme doma a od jeany jsem dostala kindrvajco, to je trefný co??? Setkaly jsme se a bylo to super, na opu jde v utery a ma 13 folikulů, jsou oba moc sympatičtí, už se těšíme na srazík. Jinak mě dva svalovce vpravili zpět přesně v 8.35 jsem se dívala :grinning: a představte si, že nakonec přežily 4 a to hned morulky kompaktní, oni to dohnaliiiii!!!!Takže dva jsou nanučky:slight_smile:, tak dámy jdu se dneska válet a nakouknu na vas večír:slight_smile: Jo a testovat mám taky až za 17 dní!!!A ta paní co byla se mnou na opu taky až za 17 dní!!

Takže luci můžeš být v klidu, mě to vychází na 16.3.:slight_smile:
28. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzanko...gratuluju...týýý jo, to teda pěkně povyrostli, co? Jsem ti říkala, že se tam nebudou válet ve sklince, když ty jsi takovej raubíř..
Lež prdelko a s ničím se netahej a nech se obskakovat. Mám za tebe velikou radost.
A ze Jeany samozřejmě taky, takže to jde v úterý a půjde na ET v soboty stejně jako my dvě, co?
28. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji luciii, mám z toho radost myslím, že morulky jsou dobré:slight_smile:, tak se jdu válet jj a jeany jde na et myslím bud pátek, sobota nebo neděle, tak já valím do pelechu děvčata a twším se na večír až sem mrknu:slight_smile:, ted musim odpočívat, manža už vaří kuřecí vývar:slight_smile:
28. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super zuzuzy
28. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morulky jsou výborný Zuzi, vem si, že jsi se včera nervovala, že ti embryjka nerostou a oni tě tak překvapily, viď?
Fakt mám z tebe radost. A teď budem řešit ďoubání v bříšku a píchání :grinning: že Luci?? :wink:
28. únor 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak.
28. únor 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky takže vidím že mi to tu i holky potvrdili že mens nedostanete díky lekům co se berou pokud se nevysadí
28. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jari,
no já si to popravdě dokonce i teď uvědomuji, že mi to vlastně říkala ta sestřička, co mi pak vysvětlovala všechno po ET. Že kdybych měla pozitivní test, musím ke své gyn pro ty prášky a píchat agolutin do té doby, než je budu mít v ruce, protože Agolutin je na to, aby se nedostavila mrcha.
Ale to byl člověk tak rozloženej, že mi to vypadlo :frowning2:
28. únor 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já si tak strašně přeju, aby nám to vyšlo...nám všem, co jsme tady...vždyť si to přece zasloužíme za to všechno...
28. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky mě dneska to břicho nějak bolí jako před ms,nebo spíš při ms a docela dost. Mě totiž před ms moc břicho nebolívá. Tak to nevidím moc dobře.
hanulinecka je fajn že jsi nás povzbudila i mě to dodalo sílu na to jít do toho jak to půjde

lucifirek já jsem bohužel závisla jak dopadne kontrola po půl roce od 11/08 musí mě uspat s zkontrolovat jak se zahojilo to kvůli čemu jsem musela po vyčištění na laparoskopii,jinak já i můj gyn chcem zkusit abych šla dříve na tu kontrolu to víš věk utíká v dubnu mě už čeká 37,taky vím jak to bylo se po dvakráte brátit do práce po neuspěchu ale nad tím ty ani neuvažuj :wink: určo budeš miminkovatá
luciiiie tak to mám i já když trnu jak dojede manža z Pardubic do Přerova on dodá že se strachuji ale že kdybych věděla co kolikrát vozí a že se nestrachuji a že když jede domů tak jsem strachy bez sebe
28. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jary ty to máš mnohem těžší,tak ti budu držet palečky,co to jde. Akdyby to u mě nedopadlo,tka třeba budeme spolu začínat. Asi vám připadám pesimistická. Ale nejsem,už jsem se nějak smířila s neúspěchem,i když se nepotvrdil,a pokud tam ty // tak budu hrozně štastná.
Jary možná mi odpovíš třeba ty?
Jak je to s tím testování Luciiie a Zuzuza testujou až za 17 dní a měli embryjka víc vyvinutá,než já. A jám mám testovat už po 14 dnech. Nevíš,proč to tak je?
28. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzuza tak vidíš a ty jsi měla strach to je moc fajn ted se válet a odpočívat hezky manža at tě pěkně obletuje :wink:
28. únor 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeany to je moc fajn ta zprávička od zuzuza o tobě a ty měla strach určitě to bude taky v pohodě :wink:
28. únor 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty Lucifírku, to asi neví nikdo. I v té tabulce od Lucen každá testovala jinak. Lenulinka taky testovala stejně jako ty.
Mě dnes bolí jak kdyby močák a prsa už nebolí vůbec.
28. únor 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifírek no můj názor je ten že je to podle stadia embrya a taky že to trochu přizpůsobují tomu aby pak neměli na klinice přehuštěno jinak přesný důvod nevím jsou to odemne jen doměnky
28. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě bolí prsa pořád. A už jsem měla strach,že jsem to dostala,ale ne,zase se mi to jen zdálo. Tak to se na to asi budumuset zeptat,až pojedeme na unicu.
Zuzuzy,ty se teď nevcch rozmazlovat. :wink:
28. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeany jinak já se dívala jak jsem jezdila na ultrazvuk já před punkcí a byla jsme dvakrát a to pondělí a čtvrtek a v neděli punkce pak středa transfer a po 14dnech test
28. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm,jary to je zajímavý,holky měli více vyvinutá embrya atestují dély,než já a třeba Lenuli,my měli jen šesti buněčná a lenuli osmibuněčná. Ale co,to na věci stejně nic nemění
28. únor 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeany má dneska práce nad hlavu,že? Taková oslava,určitě se vyvede. Uvidíte příbuzné. Tak až to je vše v pohodě. :grinning:
28. únor 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek asi na to mají nějaké své postupy :slight_smile:
28. únor 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek a to na oslavu bude mit zlepšenou náladu ze zpráviček na klinice :slight_smile:
28. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
o určitě a víkend se překulí a ona bude mezi těhulkami. :wink:
28. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to snad není možný,já spala od devíti do sedmi a už bych šla zase ležet. TO je děs :slight_smile:
28. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek