• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
pampel,neboj,ono už nic tak bolet nebude,pak akorát po té punkci je to nepříjemné.Jak u koho,ale většinou to za jeden dva dny poleví. A pak už nic nebolí.Injekce jsou taky relativně v pohodě. Takže pak už jenom porod. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak já docela dobrý. Včera večer to bylo horší,zase bolesti žaludku a zvracení. Ale dneska zase dobrý,poradna taky dobrý. :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak to je super, ted uz jen ten "hladkej prubeh porodu" :wink:
25. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jo,uvidíme,jak to bude,nějak ven malý musí. Strach je,ale přežili jsme horší věci :grinning:
25. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 týýý jo, ty máš tolik léků?? A ještě přibude?? Panebože!! To nemám šanci si všechno zapamatovat.... :grinning:
25. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Hele a to ti musí píchat někdo jiný, jako když ti to píchal manžel?? Nebo spíš se bojíš udělat to sama?? Páč můj by mi asi nic nepíchl,..je to měkota :grinning:
25. čer 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 neboj!!! oni davaji uplne NAAAAAAAAADHERNY a prehledny rozpis na kazdy den!!!! takze v tom se urcite neztratis :wink: fakt!!! taky jsem si rikala, ze si na vsechno nevzpomenu a je to fakt v poho :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ja normalne picham manzelovi injekce.... takze se nebojim pichat... picham mu asi uz pul roku... takze jsem uz skoro sestricka :grinning: ale je to spis o tom, ze to nedovedu pichnout sama do sebe :sweat_smile:
25. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :grinning: :grinning: :grinning: To je teda dobrý... Já bych se naopak bála píchnout někomu jinýmu,..ale sobě to bylo bez problémů :slight_smile: A to máš kam? Do břicha? Jako puregon vím, ale to co ti píchal dnes..
25. čer 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jojo dipherelin i puregon jsou oboji do bricha
25. čer 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mufi neboj protokol je opravdu krásně přehledný a je to spíš velké množství na objem,ale ne na počet léků,pár tabletek, a zatím jen jedna injekce a pak přibude ještě jedna. Víc je toho kolem punkce,to bude něco brát i partner. Oni vše krásně vysvětlí. A injekce do bříška si můžeš v klidu píchat sama. Já si je poprvé píchala sama a píchal i manža,jak jsme to stíhali. Většinou jsem mu to nachystala a on pak jen vstal a píchnu. Až po punkci se píchají injekce do zadku a to už ti musí píchat manžel,nebo někdo jiný. Ale musí to zvládnout. :slight_smile: Můj manža píchal suprově. :slight_smile: Ani to nebolelo
25. čer 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny injekce před punkcí jsou do bříška. Někdy to budou i tři,ale to nebude často,dvakrát nebo třikrát. A po punkci budete píchat agolutin do zadečku. :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Mufi no to víš,jsem zvědavá baba s tím testováním,
Jinak Pampel náádhera,já už taky chci injekceeeeee,já ještě 21 dnííí,asi začnu stříhat metr
25. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do bříška je to pohodička,to určitě Pampeliška potvrdí. Jsou to kratoučké a tenoučké jehličky. :wink:
25. čer 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj manžel mi je asi taky nepíchne,ten jak vidí jehlu,tak kolabuje:grinning: :grinning:
25. čer 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda, ze oni to vysvetluji tak nejak postupne, aby se z toho cloveku nezamotala hlava :grinning: to, co tady pise lucka, tak mi ani zatim nerikali... jen jsou na to v tom rozpise kolonky a to mi zase reknou az toho 16.7., kdy prijdu na UTZ :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak! takove malicke, kratoucke a hlavne ostre jehlicky, takze FAKT v pohode! nekdy jsem manzovi pichala i klasicke a nektere byly pekne tluste a tupe nebo co... ze to ani neslo :sweat_smile: ale to, co jsem vyfasovala je fakt v poho.
25. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si konecne pres vikend taky udelam svuj blog... jeste jsem se k tomu nedokopala... tak snad to uz tentokrat vyjde :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampel oni ti tím zatím nezatěžují hlavu,ty léky ti postupně předepíší a vysvětlí,stejně by ti ted zbytečně leželi doma. :wink: Je to tak lepší,zatím ti vysvětlí vše,co máš brát a píchat do 1.utz a pak se uvidí,jestli budou upravovat dávkování a to ti zase vysvětlí dál,co a jak. :wink:
25. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :slight_smile: tak přihod nějakou fotečku. :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek néé, mě píchání injekcí nevadí. Jednu "kůru" už mám přeci za sebou :slight_smile: Já si píchala Gonal. No do toho zadku jsem dostala jen 1 injekci po OPU. Jinak všechno jsem měla do břicha. Tak uvidíme jak to bude příště,..jiný CAR, jiný mrav :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mufi tak tady jich bude po punkci trošku víc,ale to zvládneš,jestli to nezvládne partner,tak budeš muset zaukolovat někoho jinýho. :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, já dostala injekci agolutinu jen jednu... V den po OPU. Nevíš na co agolutin je? :astonished:
25. čer 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek No on teď hází machry, že v pohodě,...ale...znám ho... :grinning:
25. čer 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa jj, taky bych byla zvědavá, neboj! Normální, naprosto přirozená ženská vlastnost!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy to tu tak krásně všechno popisujete,že se těším i na to píchání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Jako řeknu ti, že my jsme si v den kdy jsem dostala léky a tím i první injekci normálně připili a byli jsme oba šťastní jako blechy že už konečně začínáme!! :grinning:
25. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
agolutin je na podporu a udržení těhotenství,v některých centrech dávají místo agolutinu utrogestan (bobule) Ale prý je agolutin lepší.Každý car to má trošku jinak. Tak třeba se přemůže a bude píchat. :wink: Pro tebe by to bylo nejjednodušší,nemusela bys nikoho obtěžovat,nebo někam chodit.
25. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa to je dobře,se těch.Manža tě každé ráno opíchá. :grinning:
25. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek