CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
30. čer 2010

@pampeliska36 Já jsem zvědavá kolik vajuch budu mít tentokrát...páč poprvé teda nic moc,..jen 7!!! Ale asi mi dají více hormonů podruhé aby jich bylo vícero 🙂 Těšíš se až budeš čekat těch dloooouhých 14 dní na výsledek?? Těch 14dní bude nejdelších v tvým životě.. 😀

pampeliska36
30. čer 2010

@mufinka0 clovece ja to fakt zatim vubec neresim. tak daleko myslenkama vubec nejsem... ja to fakt beru vsechno postupne, jak to prichazi... takze ted momentalne jsem "cekatelka" na MS a rikam si, jestli prijde jeste pred prodlouzenym vikendem nebo az po... abych si podle toho mohla s manzou ten vikend naplanovat 🙂

mufinka0
30. čer 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 To jo,..má být teplounko,..a ještě se otravovat s MS.. 😒

pampeliska36
30. čer 2010

@mufinka0 a ty jsi mela to svoje prvni IVF kdy?

pampeliska36
30. čer 2010

a co mate holky vy v planu na prodlouzeny vikend?

natulaaa
30. čer 2010

Tadýýýýýýýýýýýýýý 😀
holky tak to asi mysleli,že kdyby nás potkal u stimulky ten syndrom,nevím jak se jmenuje,že se vaječníky zblázní a budou produkovat hodně folíku ,tak to je super,že když se pokus nevydaří,tak si to neučtují 😵 ,to je super

Jinak já začínám stimulovat 16.7 ,19.7 doberu antiku,pak přijde ms a první folikulometrii mám 5.8,to si ještě pamatuju a pak nám řek myslím ještě o týden později, bude druhá ale už si to nepamatuju 😒 přesně,ale 5.8.jdu určitě

pampeliska36
30. čer 2010

@natulaaa to mas asi o mesic posunute ode me 😀

drndapetka
30. čer 2010

@natulaaa KET pak stojí 4000,- 😉

natulaaa
30. čer 2010

Petko to je zadara 😀 😝
Pampel mi říkal dr malý,že si budu 18.8.dělat těhu test 😀 😀

drndapetka
30. čer 2010

@mufinka0 Mě doktor Gogela říkal, že UTZ na folíky budou během stimulky 2 a OPU vlastně cca 1týden po, ale to asi záleží, jak Ti to napíší oni

mufinka0
30. čer 2010

@pampeliska36 V květnu. Na druhý bych chtěla jít v září 🙂

drndapetka
30. čer 2010

@natulaaa Jééé, ty se máš.....no já počítám, že TT začátkem září......kdyby to bylo o pár dní dřív, vůbec bych se nezlobila, ale to teď záleží na to, kdy mi teďka dojde ta zatracená mrcha, která to všechno brzdí 😠

drndapetka
30. čer 2010

@mufinka0 Je někde stanoveno kolik měsíců ( cyklů ) by měla být přestávka mezi IVF ?

mufinka0
30. čer 2010

@drndapetka ano,..na obi mi říkali že stačí 2 měsíce,..ale všude jinde říkají 3 měsíce (cykly) pauzu. Ale všechno všecičko se odvíjí od fyzického stavu 🙂

mufinka0
30. čer 2010

Jééé, tak já budu testovat cca stejně jak když jsem byla těhu normálně...bohužel teda mimoděložně, ale byla... To by mohlo být dobrý znamení.. 🙂

drndapetka
30. čer 2010

@mufinka0 Já budu testovat už 11 po ET , protože i při prvním i při druhém těhu už jsem měla poz. těhu testy, takže ten "jejich" oficiální 14 den si nechám spíš jen pro dobrý pocit 🙂

drndapetka
30. čer 2010

Protože jak se znám, 14 dní to stejně nevydržím 😀

mufinka0
30. čer 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 😀 😀 To nikdo...!!!!!!

pampeliska36
30. čer 2010

@natulaaa to je brzo ne? to si tak budu delat ja tehu test 😉 kdyz budu mit 27.7. transfer... tak cca 14 dni na to je test... ty to budes mit pozdeji, ne?

mufinka0
30. čer 2010

Holky tak já dnes už končím. Manža na sebe začíná upozorňovat.. 😀 Mějte se a dobrou noc!!! 😉

pampeliska36
30. čer 2010

no uvidime... zatim nebudeme predbihat 😀

pampeliska36
30. čer 2010

@mufinka0 dobrou noc... 😉

ja taky dneska koncim. tak pa

drndapetka
30. čer 2010

Holky, papa, já už mám za 10 minut v práci padla 😀 tak zíííítra

natulaaa
30. čer 2010

Jéé Pampel nebo říkal 28 😀 😀 já mám z těch datumu už domotanou hlavu,ale to bude toho 28 😀 😀 😀
holky dobrou 🙂

drndapetka
30. čer 2010

Tak už jsem doma, jste tu některá? 🙂

Mě by ještě zajímalo ohledně té neschopenky, jestli mi napíšou nějaký vycházky nebo ne? bylo totiž na prd, kdybych musela trčet celou dobu doma ☹

lenceslava
30. čer 2010

Ahoj holky já pěkně vytuhla. @drndapetka prý máme nárok na 4 hodiny denně. Já je měla napsaný dohromady na odpo od 2 do 6.Ale taky jsem četla že délka vycházek vždycky záleží na tom lékaři. Moje švagrová měla rizikové těhotenství a měla vycházky neomezeně. A to měla pořád problémy s krvácením. Já myslím že by nám ty neomezené vycházky klidně mohli napsat, nemocné nejsme.A já si říkám že jsme všechny přece rozumné a víme že máme být opatrné.Je blbý že když chceš pak jet někam třeba na víkend tak nemůžeš ☹

lenceslava
30. čer 2010

jinak já začínam s antiko podle měsíčků,měla bych je mít 15 července,poslední antiko beru 6.8 a 3.8 začínám stimulaci(dipherelin,prednison,) frgala mi říkal i přibližné termíny opu a et ale to si přesně nepamatuju. Já tedy budu testit až den ofiko testování,minule jsem to měla až 17 tý den po et.bylo to nekonečný.

lenceslava
30. čer 2010

V papírech z unici je psáno že poj hradí tři pokusy s přenosem embryí,pokud k přenosu nedojde /bud kvůli tomu že byl hyperstymulační syndrom nedo se embrya třeba přestala vyvýjet ) tak pojištovna platí i čtvrtý pokus.

lenceslava
30. čer 2010

Holky a s dalším pokusem bych tedy rozhodně počkala min ty tři měsíce. Mě trvalo půl roku než se mi ms vrátila k normálu.

drndapetka
30. čer 2010

@lenceslava S těma vycházkama je to teda na prd, ale od 2 do 6 by mi to stačilo - to Ti tak napsal Frgala?

Jinak se bojím, že první polus nevyjde, všude čtu, že většinou to prý vychází až na po druhé nebo až po třetí. Zdá se mi, jak tak pročítám net, že případů, kdy to vyšlo na poprvé je málo ☹

Kdyby nám to tedy nevyšlo tak půjdeme znovu až v lednu, ať mám klidné Vánoce 🙂 což bude tak 4 měsíce pauza. čekat na to jestli se mi srovnají měsíčky by bylo u mě zbytečné - to bych se nedočkala ani za 5 LET 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru