• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

15. prosince 2017 
K tomu hyperstimuláku.....jaká je tam šance, že bude? A čím se to vlastně stává? Asi se tomu nedá nějak předejít nebo to očekávat, že? :unamused:
30. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo Luky díky,tak to je super ,já se bala,že budu uplně KO,tak to je asi to co dělali mi,taky mě dvě sestřičky táhly po revizi :grinning:
30. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza Já bych chtěla jen jedno, protože jak už jsem psala, tak mám trošinku panickou hrůzu z představy dvojčátek, ale nakonec asi zůstaneme u dvou, je tam přece jenom vyšší šance na úspěch :dizzy_face:
30. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luky já dvě :dizzy_face: :dizzy_face: ,to je muj sen :dizzy_face:
Petko já o tom,jak tomu předejít jsem psala na předcházející straně :wink:
30. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa jj musí se po OPu strááášně mooc pít ale hold někomu to ani nepomuže a je hyperstimulák .mě třeba hodně po OPu bolelo břicho až moc tak sem volala Profesorovy jestli to je normální a říkal mě že si mám furt měřit břicho a kdyby se mě něco nezdálo hned přijet ale nakonec to bylo v pohodě jen sem se musela smát že jak vzal telefon byl to víkend že hrozně funěl a hned se mě omlouval že je na tuře a právě šlape do velkého konce a tak je udýchaný :grinning:
30. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Nebuuuj, narkoza je náhodou krásná věc.... :grinning: Mě se teda osobně líbí, že najednou spinkám a pak najednou se probudím a nic nevím :grinning:
30. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Tak v tom případě hyperstimulák jde mimo mě....já "chlemtám" i 5 litrů denně, jsem takový magůrek v tomto :grinning: Pár lidí se mě už ptalo, že prý jestli nemám cukrovku, že tak hodně piju :unamused: a prý si tak ničím ledviny - pít až tak moc taky není moc zrovna zdravé :confounded:
30. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jak psala natulka musí se moc pít a stává se to proto že tělo je po stimulaci strašně zmatené a začne najednou produkovat moooc vajíček a pak se muže v okolí dělohy udržovat tekutina.
znám třeba případ kdy holčině vyhnaly hodně folikul ale nebylo to v UNICE měla chudina 40folikul a nakonec s toho jen jendo vajíčko to bylo šilené bylo mě jí moc líto
30. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza Udýchaný z tůry? :grinning: No tomu přeci sama nevěříš :grinning: :slight_smile: To byl pan prof. Malý z Unicy? :slight_smile:
30. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky ještě k tomu příspěvku o té holčině že měla jen jendi vajíčko které se ale nepodařilo oplodnit.protože jinak aji s jedním embryjkem se dá krásně otěhotnět.

No nic jdu spát už je moc hodin a robátko mě už spinká od 20ho tak má velký náskok
30. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj s Unici on je totiž furt na telefonu mimo pracovní dobu v Unice takže nemusíte mět strach že když se něco stane o víkendu tak si nemužete zavolat on je stále na příjmu :grinning:
30. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza Ježiš chudina holka teda :frowning2: tak v Unice to asi hlídají.....je ale stejně zvláštní, že aby se netvořila voda, tak se musí pít :confused: mě se to zdá jako paradox :confounded:
30. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko tak já taky nemám problém s pitím,ale já tak vypiju3 litry ale bez falšky nejdu nikde,já jdu s malou flaštičkou i do obchodu :grinning: :grinning:
Petko tak mi se teda narkoza nelíbí,já mám vždycky strach,že co když se neprobudím :grinning: amanža mi dycky říká,že to už mi bude jedno,když se neprobudím :grinning: :grinning: ,no není to vul :grinning: :grinning:

Holky ale už fakt končím,jdem do hajan,dobrou :slight_smile:
30. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza Přeji wsladkou noc....jdu už taky do hajan, zítra mě čeká další 12ti hodinová fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omluva za chyby ,to je už tou unavou :grinning: :grinning:
30. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Manža má ale pravdu s tou narkozou :grinning: Je to teda myslím taky takovej šprýmař jak ten můj, že? :wink:
30. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy to tady rozjíždíte. :wink: Vás nestíhám číst.
1. črc 2010 ve 04:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ahoj a dobre ranko luci.... copak nemuzes spat? :unamused:
1. črc 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky... vy jste toho za vecere jeste nakecaly :grinning:
1. črc 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampel,to víš,to je ted normální asi.
:slight_smile:
1. črc 2010 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jeste si trosku naspi dopredu, pak to bude s tim spankem horsi :wink:
1. črc 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja hlasim, ze jsem jednu krabicku Dipherelinu spotrebovala :slight_smile: takze jedna tretina injekci Dipherelinu je za mnou :grinning:
1. črc 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ,my máme dneska hnusně už i doma ,horko jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petko jo jo ,má jen hovadiny v hlavě :grinning:
1. črc 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Já Ti tak závidím, že už pícháš....Chtěla bych mít ty injekce taky za sebou - je to takovej můj strašák :unamused: Ale já se nedám :grinning:
1. črc 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka neboj... fakt to nic neni... teda aspon prozatim nic nepocituju, ze by bylo jine :wink:
1. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já tu bulím jak kráva,volala jsem Malému a on mi tu stimulku posunul o měsíc :frowning2: :frowning2: ,není to kvuli tomu prolaktinu,ale mám prý TSH 3,09 a má být něco kolem 1.0,z endokrinologického hlediska je to v pořádku,ale kvuli stimulce se to musí snížit :frowning2: ,pošle mi nějaký eutyrox a ten prý budu brát až do otěhotnění a ten marvelon mám ted vysadit a brát ho až od další ms :frowning2: ,Holky ale já už měla dvě pilule ,mužem se pokoušet o těhotenství teda ,nebo i ty dvě pilule mi už v tom zabrání :frowning2: :frowning2:
1. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Ježíš, to Ti ta sestřička přeci ale neříkala včera do toho telefonu :astonished: Panebože, to je mi líto beruško :pensive: Ale zkus to brát trošku pozitivně ( já vím lehko se to říká ), ale raději abys byla připravená s tělíčkem maximálně, aby pak nehrozilo, že bys v ranném stadiu potratila atd. To zas chápu, že pan prof. Malý Tě nikam nežene, protože by to bylo špatný. Hlavu vzhůru, jsme tu s Tebou :wink:
1. črc 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Určitě se můžete snažit teďka přirozeně.....Dvě pilulky nevadí....Za pár dní bude jejich účinnost ta tam, neboj....A Euthyrox je na títnou žlázu, bohužel štítka versus těhotenství je velký boj. :unamused: Štítka je hrozná mrcha :angry: Já mám zase funkci štítky sníženou.....to taky není dobré
1. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko
@natulaaa je mě to moooc líto ale je lepší když si to pohlídají než vytáhnout s tebe penízky a věděly by že se nezadaří.ten měsíc není tak hrozné ale vím že se asi cítiš blbě drže se kočko
1. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petko on mi taky říkal,že je snížená myslím,ale ta hodnota je normální pro normální život,kdyby mi to brali na dokrinologii,tak prý by to bylo v pořádku,ale pro stimulaci vaječníku je ta hodnota špatná,tak proto ho mám brát,aby byla pak optimální a bylo co nejvíc vajíček :frowning2: :frowning2:
1. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek