• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

23. ledna 2017 
natuul, to som vycitala z mojho HP :slight_smile: teda tie hodnoty. Podla mna si uplne v poriadku, len chcsu hrat na istotu. Buduci mesiac si tehula, co bojis :grinning: A potom budeme spolu kocikovat, dobre?
2. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak, baby boli ste niektora u dr. Otevrela? Vcera tam Frgala nebol, tak nas mal tento, bol prijemny, len neviem aky je to doktor :angry:
2. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ester no doufám :slight_smile: ,ale já budu těhule až v září :slight_smile: ,já to mám kvuli té štítce o měsíc posunuté ,dneska jsem měla první piluli Euthyroxu

Ester budu věřit Malému a ted jsem si psala s holkou co otěhotněla při hodnotě 19.9 :confused: a měla deset vajíček :confused: a za dva týdny bude rodit
2. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esther03 tak já néé,já měla tu čest jen s malým mluvit
2. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, tento mal napisane, ze primar a to som si myslela, ze primar je maly :rolling_eyes: Ale i tak su tam fajn dr. No uvidime ako dopadneme zajtra my. To uz budem vediet den punkcie, ufuf. :wink:
2. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neznáte nějaký přípravek na podporu vaječníku,myslím přírodní produkt.
Ester malý je přednosta celé kliniky,takže jako šéééf :wink:
2. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul jaaaaaaaaaaaaj :grinning: Unak na tie vajecniky su Femi kvapky od Valovica, je to u vas dostat kupit? A alchcemilka je na rast vysky sliznice :wink:
2. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já byla u všech a všichni jsou profíci :wink:
Otevřel je myslím že zástupce Malého...nebo tak něco. Naty Malého už taky neuvidíš si myslím, on zákroky a tak nedělá.
2. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj luci už mi to řekl :wink: ,kuknu na ty Femi kapky :wink:
2. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pocuj, Natul, ak by si ich chcela a nezohnala, mozem ti ich priamo u neho kupit a nechat v unice :wink:
2. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciiie a ty si uz bola na ivf? ci ta to len caka? :wink: Ja idem na soft, buduci tyzden by som mala mat puknciu.
2. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ester u koho mi je koupíš :confused: a já do UNICY nepojedu,až za měsíc :cry: a nenašla jsem je ,na co oni vlastně jsou?
2. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, od valovica, on je z BA, ma aj vlastny obchod. http://www.prirodnekvapky.sk/kvapky/kategorie/kvapky/
2. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky... tak hlasim, ze jsem prave dneska dostala MS... takze vsechno bezi podle planu :grinning:

... jdu si vas docist :wink:
2. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esther03 no já už to mám za sebou :slight_smile: 1.IVF nám nevyšlo, 2.IVF ano a teď čekáme miminko. Chodím si sem číst, jak holky bojují a držím vám všem palečky :wink:
2. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa teda naty... z tebe by clovek mohl dostat klidne depku :wink: :grinning: urcite vsechno bude OK, uvidis! mimi bude :wink:
2. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esther03 clovece tebe tady taky vidim snad prvne... jsi tu nova? :wink:
2. črc 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy mě všechny tak krásně uklidnujete,ale ta hodnota není moc veselá a muže se stát,že nevytlačím žádné vajca :frowning2:
2. črc 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa ted to neres!!! na takove syckovani je jeste dost casu!!! a vubec na spatne zpravy je vzdycky nejvic casu!!! mysli pozitivne a ted mysli na to, aby se ti zlepsila hodnota stitne zlazy a ostatni vsechno nasledne naty... postupne :wink:
2. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a vy jste o všechny měli ok?
2. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa no me delali hormonalni profil nekolikrat... asi trikrat a primo na unice.
1) prvni jsem mela spatny prolaktin, tak jsem dostala tabletu dostinexu a ted to mam uz vsechno v poradku.
2) druhy jsem mela spatny TSH - stitnou zlazu a tak mi zacli zvysovat davky leku euthyroxu nebo lethroxu,
3) posledni hormonalni profil jsem si overovala tedka na te kontrole UTZ u frgaly, ze mam vse v poradku. stitku mam hodnotove 2, TSH mam mirne zvyseny, ale porad do normy a navic ten pomer tech dvou veci, co tady popisovaly holky jsem mela v poradku.

... takze naty vidis, ze oni se fakt snazi, aby bylo pripraveno pro mimi co nejlepe!!!
2. črc 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa musis byt trpeliva. vem si, ze ja jsem prisla na unicu poprve v 12/2009 a az ted jdu na sve prvni IVF...
stoji to spoustu penez a oni fakt chteji mit jistotu, ze je vse pripraveno tak jak ma... frgala uz nas na prvni schuzce pripravoval na to, ze oni ty horni hranice maji nastavene i nizko, aby bylo skutecne vsechno pripraveno dobre na mimi :wink:
2. črc 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásná až mooc slunečný den
@natulaaa já tenkrát měla špatný prolaktin a moc vysoký testosteron.brala sem na to léky.
2. črc 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no a tak co to je FSH mírně zvýšené,číslo napiš :sweat_smile: :sweat_smile: ,jinak to áme stejné,já taky dostinex na prolaktin brala,ted euthyrox jsem dneska začala a ted to FSH.

Jinak já našla článek a tam je napsáné že v LF je normální hodnota od 3 do 10 tak si vyberte
2. črc 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa ja nemam tedka vytistene hodnoty z hormonalniho profilu, to mi vsechno rikal, jak jsme byli u neho... vsechno si fakt nepamatuju a navic ja to uz neresila, kdyz mi rekl, ze je vse OK :slight_smile:
2. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa nad těma hodnotama nepřemýšlej stejnak na nic nepříjdeš je dobré že si to pohlídají než stebe tahat penizky a to je nejduležitější já měla taky FSH zvýšené ale nemám u sebe výsledky mě je nedaly
2. črc 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa mě se ale něco plate že sem FSH měla 7,5
2. črc 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Člověk chrápe a tady to zatím valí :slight_smile: @natulaaa vidíš bude to OK. Já si dneska vyzvedla antiko. 165 kč v kauflandu. už abych ji mohla zobat :wink: @lukza děkuju za zapsání do tabulky. Holky já vlastně ani nevím jaké jsem ty hodnoty měla bo jsem děsnej bordelář a někam jsem ten papír zaštrachala,ale frgala říkal že mám HP v pořádku. A stejně mi vaječníky reagovaly špatně.
2. črc 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luki já měla 7.5 v květnu,tak ted právě nevím,jestli se mi to nezhoršuje :frowning2: ,já jsem trubka ,já neměla nic zjištovat a bylo by,ono tototiž se každý měsíc mění
2. črc 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja nevim, ale se mnou vzdycky spatne hodnoty konzultovali. dokonce jsem nekolikrat po telefonu s frgalou telefonovala... kdy mi on volal a rekl mi, co je spatne... po kazde kdyz jsme tam byli na navsteve tak nas informoval jak o odberu spermii, tak i hodnotach a vysledcich krve.
2. črc 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek