CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
2. črc 2010

@drndapetka Mě naštěstí Agolutin neva, to píchání do zadečku je příjemnější než do bříška.....To se píchá ten Agolutin myslím jen 1x denn, že ?

lenceslava
2. črc 2010

@mufinka0 píchala jsem třináct dnů,postupně se mi dávky zvedali prvních šest dnů 150j,pak tři dny 175j+menopur,pak čtyři dny 225j+ menopur.A měla jsem 7 vajuch

natulaaa
2. črc 2010

@lenceslava Tak já doufám,že mě bude manža píchat celou dobu 😀 😀 😀

esther03
2. črc 2010

baby a ta alchemilka sa teda moze pred puknciou alebo radsej nie? 🙄
Nat, tak ked sa rozhodnes, kludne napis IP 😉

natulaaa
2. črc 2010

Ester tak radši nééé,holky mají asi pravdu a já budu brát ty homeopatka na vaječníky,a to už by bylo asi moc,tak se nezlob 😉 🙂

esther03
2. črc 2010

mufinka a ake velke foliky si mala 12DC?

esther03
2. črc 2010

@natulaaa v pohodke, ja teraz okrem prenatalu neberiem nic, myslela som, ze bylinky by mali byt v pohode, tak som si dnes uvarila tu alchemilku, ale asi ju nebudem pit 🙄

mufinka0
2. črc 2010

@lenceslava jáááj, já měla od 3 dne cyklu do 11 dne 225jednotek Gonalu. Furt stejně...a taky jsem měla 7 vajíček.. Ty brďo.. Tak to nevím jak mě nadávkují te´d 😀

drndapetka
2. črc 2010

Holky, já si jdu na 15 minut zašlapat na Orbitrecu 😀 začínám se aspoň trošku dostávat do kondice 😉 né kvůli zhubnutí, ale abych všechno zvládla, co mám před sebou 😀 do teďka jsem 3 roky vůbec nic nedělala a jen lenošila 😅

za chvilku tu jsem 😉

mufinka0
2. črc 2010

@esther03 To už si nepamatuju,..Myslím kolem 18mm. Víc ne.

natulaaa
2. črc 2010

no nic,já jdu hodit spršku a jdu se udělat trochu pěkná,dneska po mě manža vyžaduje sex 😀 😀

esther03
2. črc 2010

@mufinka0 aha, ja som mala 101DC 15mm, stimulku som mala len clostilom a z toho 7 folikov. Tak myslis, ze by sme mohli v pondelok na punkciu? Joj ja sa moc bojim aby nepraskli 😒

lenceslava
2. črc 2010

@mufinka0 já mám ted slíbeno 250j. prašule jen poletí. ☹

mufinka0
2. črc 2010

@natulaaa To máte tak naplánovaný??? 😀 😀 😀

esther03
2. črc 2010

myslela som 10DC 😀

esther03
2. črc 2010

Nat tak to uspesne keksikovanie 😉

mufinka0
2. črc 2010

@lenceslava To je divný,..já dplácela za léky 5500,- Kč... Ty kolik poprvé? A kolik myslíš že budeě platit teď?

mufinka0
2. črc 2010

@esther03 Já vím, pochopila jsem.. Myslím že by to v pondělí už šlo,..ale nevím,..nejsem doktor. Hele, kdyby ti hrozilo že prasknou, tak by tě neobjednávali "až" na pondělí. Oni určitě ví co dělají!!! 😉

natulaaa
2. črc 2010

Ester ještě jsem tam nedošla,řešíme záhadu s lauritkou 😀 😀 ,ale sexík bude až pozdějc 😀 ,musíme sexovat furt,já mám dneska skoro pozitivní ovu testík,takže zase nějaká haluz asi ,ale co sex bude a hotovo 😀 😀 😀

No u mě to nejdřív vypadalo,že já budu mít stimulku minimální a najednou to vypadá,že se prohnu i já ,aby ze mě něco vymačkli 😀 😀 ,ale neva,mm mi dneska domu přinesl 30 000,mám radost 😵 ,aspon to už máme vyřešené 😵

mufinka0
2. črc 2010

@lenceslava jsi tu?

lenceslava
2. črc 2010

Já doplácela kolem desítky.platila jsem 3500 za ten menopur,Jeden puregon 300 jsem platila celej(asi 4000) a ještě jsem doplácela na jeden puregon.a pak už nevím ale fakt to bylo přes desettisíc ☹

mufinka0
2. črc 2010

@lenceslava Hm,...tak to je divný. To se v Unice teda pořádně poptám, protože já měla Gonal, ale to je stejný jak Puregon, jen jinej výrobce a 8x225j a doplácele jsem 5300,- Kč! Zbytek prý hradila pojišťovna. Buďto to mají v Unice o dost dražší, nebo to nechápu...

drndapetka
2. črc 2010

tak jsem tu zpět....spocen až na zadku 😀

lenceslava
2. črc 2010

no ján to počítala a měla jsem 325j puregonu nad limit + ten menopur.počítam že zase budu platit min tu desítku,.

mufinka0
2. črc 2010

@lenceslava Kolik je ten limit?..Nechce se mi počítat 😀

lenceslava
2. črc 2010

petko ty jsi dílo to já bych se na orbi mohla vykváknout. Máme ho doma místo němého sluhy 🙂

lenceslava
2. črc 2010

pojištovna hradí těch 2000 jednotek.

mufinka0
2. črc 2010

@lenceslava Já měla celkem 1800jednotek

mufinka0
2. črc 2010

@lenceslava aha, ale já stejně i tak doplácela..No uvidíme 😀 Teď to nemá cenu řešit 😀 Já byla taky nadšená z rotopedu,...ha ha ha,..použila jsem ho max 10x. Ale teď se musím pochválit, jezdím z práce na kole,..takže denně 7km ujedu. Nic moc, ale pro začátek léta dobrý 🙂

lenceslava
2. črc 2010

tak ale to bys přece neměla potom doplácet nic ne??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru