CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
4. črc 2010

@lukza dekujeme za zpravu... ale ja uz to vim 😀 sledovala jsem to na tehulkach 😉 takze jsem i gratulovala... jsem moc rada, ze to uz ma za sebou a hlavne ze jsou oba v poradku!

drndapetka
4. črc 2010

Ahojky, tak si představte, že přes noc jsem špinit přestala 😲 Takže žádná mrcha, jak jsem si myslela. Nikdy se mi tohle nestalo ( snad jen po revizi, ale to se čistila děloha ), to by mě fakt zajímalo, co to bylo 😕 Třeba je tělo oblblé z těch veder 😠

mufinka0
4. črc 2010

@drndapetka Ahoj 🙂 Tak mě se to stalo několikrát,..myslím že se ti to ještě rozjede. Hlavně pokud máš tak dlouhé a nepravidelné cykly.. I Natulaaa jeden den špinila a pak zas nic a až asi 3 den se jí mrcha rozjela. Myslím že to může být i těma vedrama - změnou počasí, a taky stresem před tím samotným IVF! 🙂

drndapetka
4. črc 2010

@mufinka0 Tak uvidím, počkám. Ale 1DC mám tedy počítat až budu krvácet, že ano?

drndapetka
4. črc 2010

@drndapetka No jinak břicho a bederka mě bolí teda solidně, tak třeba se tělo ještě umoudří a mrcha dojde. Už bych ráda začala papkat ten Marvelonek 😀

mufinka0
4. črc 2010

Jinak Luci gratuluju!!! Moc a moc!!! Snad za náma ještě zaskočíš, ikdyž už budeš mít mimouše u sebe! Snad ti nebude dávat moc zabrat 😀

mufinka0
4. črc 2010

@drndapetka Jo, první den cyklu je krvácení, ne špinění! A za ty odběry si zajdi ikdyby to vyšlo na svátek !!!!!!!!!!!!!!!! Mě kladli na srdce že ty dny jsou důležitý! A V Unice jsou i ve svátky a pořád! Musí, protože každé ta mrcha dojde jinak! 🙂

mufinka0
4. črc 2010

@drndapetka Po Agolutinu ta MS může být jiná, víš... Když ti ho píchli aby ti MS došla po takové době, tak bůhví jak bude ta mrcha vypadat... 😠

natulaaa
4. črc 2010

čaute holky já potřebuju poradit,už jsem to tu psala včera já začala včera znovu zase krvácet a dneska je to víc,kruci to přece ty dvě pilule HAKU nemohly udělat,nebo jo? já dostala ms v neděli a uterý ,středa jsem brala marvelon ,ale ms mi už končila ,čtvrtek,pátek jen lehké špinění a včera a dneska je to už něco mezi,ale je tam i krev a když ,ale neteču jakoby,vložku mám čistou ale dost toho vyteče do záchodu 😒 😒 ,že by fakt ty dvě pilule udělaly takový bordel?.Ještě v životě jsem to takhle neměla

fibingerova
4. črc 2010

ahoj holky můžete mi poradit?jsem po ivf a 28.6.2010 jsem byla na transferu a dnes jsem začala špinit,není to jasná krev ale spíš do hněda,bolesti v podbřišku hned druhý den po transferu jako na mences.už mám za sebou dva nezdařené pokusy kdy jsem podobné příznaky měla v druhém měsíci,pak jsem o to nakonec přišla a zmrzlíci se nechytli vůbec.snažím se uklidnovat ale nějak mi to nejde,prosíííííííím o radu,,,dííík

lukza
4. črc 2010

@fibingerova neboj .nemusí to být hned nic špatného špinění a bolest v podbříšku muže znamenat že se mimi zavrtává a u toho se muže špinit a bolet bříško.takže hlavu vzhuru a hlavně žádné špatné myšlenky.držím moooc pěstičky ab yjsi na testíku oběvila krásné // a držely se až do porodu

@natulaaa já si mylsím že to mohlo udělat takovou neplechu.

drndapetka
4. črc 2010

Ahojky, tak hlásím, že mrcha došla v plné parádě 😝 jsem tudíž dneska ten 1DC 😉 Zítra zavolám do Unicy a zeptám se co a jak ohledně ten odběr. Jinak teda mrcha po Agolutinu celkem v poho, bolesti mám jako každej měsíc, že mě bolí bederka a kyčle a nemůžu vůbec chodit jsem zvyklá, ale padají ze mě šílený kusance sliznice, až jsem se lekla 😲 Ale snad to nějak nevadí.....Jinak dneska jsme o IVF řekli mýmu taťkovi ( museli jsme, protože si od něj budeme půjčovat penízky )-jeho první reakce byla: "To budeme mít dvojčata nebo trojčata, že?" 😀 tak jsem mu vysvětlila, že to není jak kdysi před 10ti lety, kdy šla na IVF jeho známá a byly z toho trojčátka a on na to: "Tak to jsem rád, protože ten kočárek by se mi asi pro trojčata prodražil" 😀 Jako že nám koupí kočárek, že to se prý od děděčka sluší a patří 😵 Tak jsem koukala na něj jako puk-úžasná reakce na to, že ještě před půl rokem oznámil, že na dědu se ještě necítí, že jestli malý bude, tak mu ale dědo říkat nebude, že se cítí ještě strašně mladej a klidně by si ještě pořídil svoje jedno dítě 😀 No jo, copak můj tatínek. Je mu 51 let, frajer je to-bloňdáček, sportuje, nekouří, nepije, do solárečka chodí...prostě je to udržovanej kusanec, po kterým šílí holky v mým věku 😀 No a po této reakci, kterou jsem vůbec nečekala ( čekala jsem spíš rozmlouvání atd.) jsem usoudila, že to povíme teda i pár ostatním členům rodiny....Dneska ještě přišla na řadu manželova babička, od které jsem čekala miliony otázek proč a jak, a na co atd., ale taky mile překvapila, takže moje obavy, že příbuzní budou mít špatné reakce, vymlouvat nám to a řešit to se nevyplnily, což jsem ráda a snad to teda bude v pohodě a nakonec to sdělím i v práci 🙂

Přeji krásný večer 😉

drndapetka
4. črc 2010

@natulaaa myslím si stejně jako Lukza, že ty 2 pilulky mohly udělat neplechu......Vidíš, že mě teda mrcha taky pozlobila-taky díky hormonům ( před 17 dní jsem dobrala Duphaston a ve středu injekce Agolutinu na vyvolání ), tělo nevědělo, co má dělat, jestli jo a nebo ne.....Navíc to horko to,mu asi taky nepřidá a navíc jak psala mufinka, tak ty stresíky před IVF taky dělají své 😅 Takže buď v klídečku. Kdyby to krvácení mělo trvat nějak dlouho nebo bylo jiné než normálně, tak volej do Unicy.....

vodni
5. črc 2010

@drndapetka pozor, trojčátka to být můžou 😉 Asi to není úplně běžné, ale může se to stát (a tady v diskuzi se to nedávno taky stalo, i když nevím, jestli přímo na Unice),. Sice můžeš chtít na transfer jen jedno, ale obvykle se transferují 2 embrya, ale ty se ještě mohou rozdvojit... . Takže už jsme tu měli trojčátka, kde bylo jedno mimi z jednoho embrya a k tomu jednovaječná dvojčata z druhého 😀 Jinak, závidím takovou podporu! My si to raději necháváme pro sebe...

pampeliska36
5. črc 2010

dobre ranko kocky 😀 jak se mate? konecne zaclo leto, co?

pampeliska36
5. črc 2010

@vodni
@drndapetka jojo trojcatka bude mit mrkvicka 🙂 tri kluky. to jedno embryjko se ji jeste rozdvojilo. slalo se to tady na Unice 😀

pampeliska36
5. črc 2010

@drndapetka je super, ze tvuj tatka mel takovou reakci... to cloveka vzdycky potesi a je rad, ze clovek od ktereho by to necekal, bude z toho stastny a bude se tesit 🙂 o to vic to potesi, kdyz je to jeho blizka rodina!

... my jsme to teda rekli mym rodicum i manzovym rodicum. ja mam s nasima krasnej vztah a jsem rada za jejich podporu a to, ze to s nima muzu rozebrat. 🙂 manzelovym rodicum, jsme to rekli jen tak, aby o tom vedeli, ale vubec nevi, co ta lecba obnasi... takze oni jen vi, ze neco takoveho podstupujeme, ale co kdy kde a jak... to nevi.

pampeliska36
5. črc 2010

@drndapetka tak to je super, ze muzes uz zacit, co? kdyz uz dorazila mrcha 🙂 clovek by nikdy neveril, ze ji muze tak vyhlizet, co? 😀 😀 😀 ja mam zase tento cyklus pocit, ze MS mam silnejsi jak obvykle mam... uz ctvrty den a porad je to takove silnejsi... tak uvidime, snad to nebude cely mesic 😀 😀 😀

pampeliska36
5. črc 2010

@fibingerova ahoj... zatim nemam zadne vlastni zkusenosti, ale podle toho, co psali holky, tak se to muze fakt stat, ze zacnes trosku spinit a muze to byt skutecne, ze se tam mimina zahnizduji. tak se to stava i pri normalnim prirozenem otehotneni. snaz se trosku uklidnit a doufej, ze se to nerozjede v MS a ze dojdes do stastneho konce! Drzim pesticky!!! 😉

pampeliska36
5. črc 2010

@natulaaa clovece naty teda to jsou trable... 😨 ja nevim, ale myslim, ze ty tablety ti to fakt mohly trosku rozhodit. co jinyho by to bylo? kdyz je vsechno ostatni v poradku 😉

pampeliska36
5. črc 2010

@mufinka0 ahoj 😀 jak se mas?

pampeliska36
5. črc 2010

UF!!!!! tak jsem se snad vyjadrila uplne ke vsemu a ke vsem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
5. črc 2010

Holky , od rána volám do Unicy a nemůžu se tam dovolat 😒 Chtěla jsem se jich optat, jestli teda na krev můžu dojít i ve svátek, když mi ta MS tak blbě začala, jestli tam vůbec budou a aby se mnou počítali. Nechce se mi tam jezdit jen tak naprázdno a pak bych jela domů, že by tam nikdo nebyl. Ale vypadá to, že opravdu celá Unica má svátek taky a nikdo tam není 😲 Navíc jsem v práci-dnes i zítra, tak bych na krev mohla jedině zítra ráno před prací, nebo pak teda jedině ve středu ráno, ale téo už budu teda 4DC a když jsou ty dny na krev tak důležitý, tak zas aby mi tam nevynadali nebo bych nemuslea třeba kvůli tomu čekat na další cyklus ☹ Holky, poradíte? Nemáte někdo tušení kam bych se dovolala, koho bych se optala, jestli tam vůbec jsou teda nebo ne?

drndapetka
5. črc 2010

@pampeliska36 Tak už to ví i moje mamka i manželova mamka a reakce yla dobrá. A dneska se nám do rodinky narodilo další mimi - setřence holčička Adélka, tak na mě asi zbyde už ten kluk ( kluci ), což je moje velké přání 😀

drndapetka
5. črc 2010

@pampeliska36 S trojčátkama nestrašte....Už tak mi dělá problémy smířit se s dvojčátkama 😀 Trojčátka by byla dobrá nálož na poprvé 😀 😝

drndapetka
5. črc 2010

V Unice fakt dneska nikdo není ☹ 😠 Zkouším volat na všechny možná čísla a nikdo mi to od rána nebere. A jít na krev do nemocnice a zaplatit tam za to 600,- to se mi opravdu moc nechce 😖 Holky,proč mám takovou smůlu a musím pořád něco řešit-nemůžu mít něco bez komplikací? 😔 Jezdit se mi tam nechce, je mi jasný, že tam opravdu nikdo nebude. Na jednu stranu chápu-taky mají právo na odpočinek, ale na druhou stranu mohl doktor předpovídat, žeMS na svátky dostanu - a on mi prostě řekne, že mám přijít až v pracovní den 😠 A jak to mám asi teď udělat.....Fakt mě toto štve teda 😢

drndapetka
5. črc 2010

@drndapetka Bych za těchto okolností tu mrchu raději nechtěla.....Teď lituju, že jsem si přála, aby došla co nejdřív - mi to pěkně mrška mrškatá zkomplikovala......Já mám holky strach, že když se tam nedovolám a půjdu tam až ve středu ráno jak budu ten 4DC že mi řeknou, že kvůli tomu odběru budeme muset posunout začátek stimulky o jeden cyklus a já nechcííííííí 😢 ☹ 😔

mufinka0
5. črc 2010

@drndapetka 😠 😠 😠 To je divný!!! To se mi ale nelíbí,..pokud tam nejsou ve svátky a víkendy tak to není moc fér, protože co pak má ženská dělat že.. Neptala ses, co kdyby ti došla tak že bys potřebovala odběr ten 3DC o víkendu nebo ve svátek??? Na Obilňáku to dělali kdykoliv bylo potřeba,...tak proto jsem si myslela že to budou dělat i tam. 😒

mufinka0
5. črc 2010

@pampeliska36 😒 Nic moc,.. s manželem jsme měli menší výměnu názorů..... Ale já si to vynahradím,..dnes nasednu na kolo a celý odpoledne mě ani neuvidí... 😀 😀 Co ty?? 🙂

drndapetka
5. črc 2010

@mufinka0 No právě, že jsem se ptala....a doky mi řekl, že prý mi teda dá tu injekci Agolutinu až ve středu ( byl jsme tam na první konzultaci už v pondělí ) a mělo by mi to vyjít na středu odběr ( s tím, že jsem mu řekla, že mi chodí po Agolutinu MS do 5ti dnů-ještě kroutil hlavou, že tak rychle a brzo ). takže mi to ještě posunul a stejně to nevyšlo 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru