• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@mufinka0 no o tom zadna!!! to je jasna vec!!! proste patris uz k nam :grinning:
7. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte kde je Natulaaa??? Už nějakou dobu tady od ní nic nečtu :astonished: A to tu byla taky každý den... :confounded:
7. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 My od zítřaka začínáme rekonstruovat byt, takže i kdyby přišly nějaký depky, tak myšlenky budu směřovat na opravy bytu, abych z toho nezcvokla :grinning: Bude to pro nás asi hodně náročné-rekonstruovat a přitom stimulovat ( to zní divně :sweat_smile: ), ale nějak to dáme a třeba v září budeme mít do nového bytečku nové mimi :slight_smile:
7. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Já tam s holkama taky píšu, ale málinko,..tam jsou samé těhulky a už si to asi prožívají po svém :slight_smile:
7. črc 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no ona je asi smutná, že se jí musela posunout ta stimulka, tak si asi dává od koníka trochu pauzičku :unamused: nebo dovolenkuje :grinning:
7. črc 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 kouknu na e-mimino jak se jí daří a dám vědět :wink:
7. črc 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Naopak!!!! To je super že budeš dělat a přemýšlet nad něčím jiným!!! Já přemýšlím co budu dělat já po ET :grinning: Tentokrát už nebudu jen hledat těhu příznaky, protože oni ani být tak brzy nemůžou :grinning:
7. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jááj, tak to nevím. Jakto že jí to posunuli?? A na kdy??? A proč?
7. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak Natulaaa nám vykecává na e-miminu :grinning: A je v pohodě, nebojte :wink:
7. črc 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 No já chci mm pomoci dokud to půjde.....takže do konce července určo....Pak netuším jak mi bude po injekcích a po ET budu raději lenošit, protože stěhování a gruntování není asi moc vhodný :unamused:
7. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Ale proč jí to posunuli? A na kdy?
7. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka To je jasný,..ale po ET bude jen pěkně plánovat co a jak uděláte, vymalujete atd...A jakej budete mít dětský pokojík,..To je fajn víš, než jen sedět sama zavřená doma a přemýšlet nad tím jestli to klaplo nebo nee,..věř mi! Vím o čem mluvím! :wink:
7. črc 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Posunuli jí to o měsíc, protože měla u jednoho hormonu ( teď nevím u jakýho-mám pocit že to byla štítka ) hodnotu vysokou.....tak jí na to poslali léky, aby se jí to upravilo a musí počkat do další MS, aby mohla začít papkat Marvelon
7. črc 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jeeeeeeeeeeeejda rekonstrukce naseho bytu me strasne bavila! skoda, ze to uz mame za sebou :sweat_smile: je super, ze vas to ceka a taky trosku si rozptylis i svoje myslenky o miminku :slight_smile:
7. črc 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak ze ji zdravime :wink: a at se na nas prijde taky nekdy kouknout :grinning:
7. črc 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka aha, já myslela že ta hodnota byla pořád "v normě"...Ona tady kvůli tomu docela vyšilovala, to si vzpomínám :slight_smile: Ale myslela jsem že se ještě pořád vlezla do nějaké stupnice.. :unamused:
7. črc 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Cha!! To mě rekonstrukce domku nebavila...Protože jsme v tom bydleli a dělali jsme nové snad všechno...brrr, když si vzpomenu na ten binec a jak jsme museli chodit po kládách, abychom nešlapali na nové podlahy,..ne, už ne!!! :grinning: :grinning: Ale za to teď máme pěkný hnízdečko.. :slight_smile:
7. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 já mám strach, že budu po ET hrozně na sebe opatrná a nevylezu z postele :grinning: Když jsem byla poprvé i po druhé těhu, tak jsem měla pomalu strach jít i na velkou ( je to trpný, ale měla jsem strach, že když hodně zatlačím, že potratím :grinning: ) O to víc budu mít větší strach, když to 2x nevyšlo. Nebo možná i sama sebe překvapím a budu až moc v pohodě, to nevím. Ale na neschopenku půjdu už od 1.UTZ, to u mě bude počítám cca 16.8.
7. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 No my v tom bydlet nebudeme, bydlíme zatím pořád ještě v tcýninin bytě ( ona tu sice není, ale manžův bratr jo-jsme na ostří nože :unamused: ) Takže se budeme stěhovat do fungl novýho
7. črc 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a bydlite primo v brne? nebo nekde kousek od brna? ja jsem primo brnanda :slight_smile:
7. črc 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, já se s Váma pro dnešek rozloučím, protože manža mi stáhl Twilight Zatmění, abysme nemuseli utrácet za kino :grinning: je to zatím sice s titulkama a lepší by to bylo na plátně, tak se na to moc těším....a musím odpočívat na zítřek, protože začínáme s tím bytem a asi budu zítra pěkně utahaná......tak se tu mějsta krásně, papapa a posílám pozitivní náladičku :dizzy_face:
7. črc 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: Ty seš teda povedená :grinning: Já jedla každý den misku kompotu, abych "tlačit" nemusela :grinning: A pamatuj si jedno!! Pokud se to miminko má udržet, tak se udrží, ikdyž půjdeš na velkou a pokud ne, tak prostě bohužel ne. Je to drsný, ale je to tak.. :unamused: Asi ti rozumím,..ne určitě ti rozumím, ale neovlivníš to. Tuhle věc, bohužel ne,..to má v rukou "tam ten nahoře"..a každá máme svůj osud, aš už "s" nebo "bez" miminka.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem to chytře napsala,..že?? Ale ne že bych se podle toho uměla řídit.. :grinning: Tak mi to kladl na srdce ten můj psycholog.. Bohužel má pravdu :unamused:
@pampeliska36 jsem taky přímo brňanda-Nový Lískovec :wink:
@pampeliska36 Pampel, já jsem z Měnína, jestli ti to něco řekne :grinning: Jsem tady 6 let ,..přistěhovaná,..takže taková náplava, jak se říká :grinning:
7. črc 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Měnín je vedle Telnice-tam jsme měli vyhlídlej baráček, ale nakonec z něj sešlo :grinning:

Jinak nejsem taky čistokrevná brňanda, narodila jsem se v Prostějově :wink:

tak já holky páááádím, paaaaa
7. črc 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ano ano, přesně tam je Měnín :grinning: měj se pěkně, pa :dizzy_face:
7. črc 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se tady mějte pěkně,..jdu si pustit hudbu a lehce relaxovat :slight_smile:
7. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ja jsem na tom byla uz v kine a mooooooooooooc se mi to libilo :grinning: tak pekne pokoukani!
7. črc 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jeeeeeeeeeeeejda tak to mame kousek... ja jsem puvodne ze stareho liskovce a ted bydlim v bohunicich :slight_smile:
7. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaj holky :grinning:
7. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek