CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
7. črc 2010

@pampeliska36 Budeme spolu pak na Kameňáku vozit kočárky, co ty na to? 😀

pampeliska36
7. črc 2010

@drndapetka to je baaaaaaaaajecny napad!!! 😀

natulaaa
7. črc 2010

Ahojte babeny,já vás ču ,ale nějak nemám čím přispívat 🙂 ,všechno vím a do stimulky času dost.
ted jsem se vrátila z gyndy a vše super a mám krásného 19mm folíka,takže se máme zítra začít snažit 😵 😵 ,tak to ještě tento cyklus zkusíme,jak jinak 😵 ,Jinak probíral se mnou to FSH a taky říkal,žádná sláva,ale nejhorší to není,nějaké vajucho snad vytlačím,mám velkého folika a několik malých kolem,tak snad to co mám na povrchu mi musí přece zvětšit néé 😵 😵 ,no tak uvidíme 😵

pampeliska36
7. črc 2010

@natulaaa jeeeeeeeeeeeeeeeee ahooooooooooooj naty 🙂

pampeliska36
7. črc 2010

@natulaaa tak super... jen pekne snazeni! taky jsem se s manzou porad a porad snazila snazit 🙂 clovek co neztraci tak to je nadeje... treba to vyjde!!! kdyz mate tak ukazkove spermouse 😉

natulaaa
7. črc 2010

Pampel ahooooooooooooooooooooj 😀 ,Pampel vajíčko by bylo,spermie by byli,ale potrubí je na hovno 😠 😠 😠

natulaaa
7. črc 2010

holky mám dotaz,doufám,že to nebudu potřebovat,ale kdyby náhodou přinejhorším,tak kdybych začala stimulovat a vaječník nereagoval a musela by se stimulka zastavit,to by znamenalo,že by se to mezi první pokus nepočítalo ale ty injekce,které bych si už nakoupila,ty už bych musela platit nééé?

mufinka0
7. črc 2010

@natulaaa Ahoj Naty,..myslím že ano, že bys to platit musela. Ono IVF které se předčasně zakončí, tak taky něco stojí,..ale jestli se počítá jako 1 pokus, to teda nevím. Ale neboj!!! Oni ti těma hormonama vajucha udělají! Myslím ža aspoň 2 mít budeš! Musíš, když už je máš i bez hormonů...Nechápu, co máš vysoký, když máš teď folíky,..já to nechápu...

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36
@drndapetka ☹ ☹ ☹ Vy se mě snažíte vyautovat...

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36
@drndapetka
@natulaaa Máte holky některá Facebook?? Kdyžtka mi do IP napište jméno pod kterým bych vás mohla najít 🙂 😉

pampeliska36
7. črc 2010

@mufinka0 nene neblazni!!! ja rozhodne ne 😉 FB mam a poslu 🙂

pampeliska36
7. črc 2010

@natulaaa pokud je preruseno IVF a je to zrovna prvni pokus, tak se to jako pokus nepocita... kdyby jsi mela treba uz druhe IVF a to se prerusilo, tak se to jako pokus pocita... oni ti to tam ale vysvetli, kdyz se na to zeptas... zalezi take na tom v jakem okamziku se to prerusuje. uz to tady taky myslim nekdo psal... no kazdopadne leky si zaplatis, odneses domu a zustavaji ti 😨

natulaaa
7. črc 2010

Mufi už máš ale je to na mého muže,my jsme spolužáci,tak jsme tak nějak usoudili,že to necháme dokupy 😵

lukza
7. črc 2010

@natulaaa tak to je suuuuper zítra žadný net a jen s manžou na tom ležet🙂)
a mě říkaly že pokud nedojde k ET tak se to nepočítá jako pokus,ale injekce zaptatit musíš 😖

natulaaa
7. črc 2010

Luki noo ,manža bude do večera pryč,takže tu mužu být od ráno a ž do večera 😀 ,já stihnu obojí 😵

lukza
7. črc 2010

@natulaaa tak to nabereš aspon hodně sil na to večerní bouření v postelypěkně si zajděte na véču a trochu romantiky když to bude den kdy splodíte svého potomka🙂)) strašně mooc ti to přeji aby to vyšlo .

drndapetka
7. črc 2010

@mufinka0 Néééé, můžeme vozit klíďo ve třech, že váháš 😀

drndapetka
7. črc 2010

@mufinka0 Mufi, IP 😉

drndapetka
7. črc 2010

@pampeliska36 Já chci takýýýý na tebe FB, plosííííím 🙂

drndapetka
7. črc 2010

@mufinka0 Koukám-taky pěkně střídáš barvu vlásků 😀 Já už jsem 3 roky na tmavé a vyhovuje 😉

natulaaa
8. črc 2010

Dobré ránko 🙂 ,tak jsme pojistili 😵 ,ale dneska musíme taky, 😵 Holky FB potvrzeno a muj mm je ten blázen na motorce 😠 😠 ,no co nadělám 😠 .

natulaaa
8. črc 2010

jéééééééééééééééééééééééé já mám pozitivní ovu testík 😲 😲 😲 ,mám ji silnější než kontrolní,takový silný jsem ještě nemělá 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,dneska musím manžu znásilnit i kdyby trakaře padaly 😀 😀 😀 ,ale jak ho znám,on se bránit nebude 😀 😀 😀 ,Doufám,že se to moje potrubí trochu roztáhne v tom vedru 😠 😠 😠 ,kruci já mám radost,kdybych našla // na TT 😀 😀 😀 ,no a ted už aspon vím,kdy dostanu ms,já to mám za 13,14dní po ovu,tak se už mužu i do unicy objednat tím pádem 😵 😵 😵

esther03
8. črc 2010

natul gratulujem, tak sup na to. Mna stale pobolieva to podbrusko po ET, volala som, ale teda mudrejsia nie som. Vraj si mam zmerat brusko ci nie je nafuknute, ale to si nemyslim, ze by bolo, ved som mala len clostik 😒

kveta
8. črc 2010

Zmeraj sa, Esther. Mne pri mojich OHSS mi povedali, že už mi neodporúčajú ani len bežný KET, leda bez akýchkoľvek liekov, lebo nevedia zaručiť, či nechytím znovu OHSS. Nehľadiac na to, že vo vzácnych prípadoch môže žena dostať OHSS aj bez liekov.. stačí len otehotnieť.

natulaaa
8. črc 2010

esterko hopsni mezi těhulky z unicy a pozeptej se,jaké pocity tak měly po ET 😉

luciiiie
8. črc 2010

@esther03 Po ET většinou bolí podbřišek jako když má přijít menstruace, ale jestli se ti zvětšuje bříško a jsi nafouklá, tak ti hrozí OHSS, to pak opravdu není žádná legrace.. bříško si měř.

mufinka0
8. črc 2010

Holky,..teď spíš prosím o odpověď ty co se jim IVF nepovedlo.. 😒 ☹ Od pondělí čekám MS a nic.. Ani žádná bolest břicha, prsou,.. nic!!! Jakoby ani neměla dorazit. Já jsem po IVF hned tu první dostala v termínu, druhou pak o 3 dny dřív a byla slabší než obvykle, ale teď furt čekám a nic. Dnes jsem teda měla jen světle hnědý výtok na toal. papíře a návaly horka, ale už zase nic. Těhu nemůžu být, nemám potrubí .. 😒 Nemáte nějaká zkušenosti s opožděním MS po stimulce?? Protože já měla vždy MS super pravidelnou.. Já tak chci mít všecko v pořádku, abychom třeba v září mohli zkusit druhý pokus.. Ale třeba je to znamení že září je příliš brzy.. 😀 😀 😒

pampeliska36
8. črc 2010

UF konečně jsem doma... nazdáááááááááááárek 🙂 jdu si vás dočíst... co je nového 😉

pampeliska36
8. črc 2010

@natulaaa tak šup šup šup do toho 😀

pampeliska36
8. črc 2010

@mufinka0 ahoj nadi... to jsou teda trable ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru