• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@drndapetka ja jsem ze zacatku brala taky pulku padesatky :wink: uvidis, ze ti to zabere... kdyz rikala sestra "trochu"... to je teda informace taky jak svina!!! ja teda fakt nevim, ale mne vzdycky vysledky volal frgala a rozebral to se mnou... se sestrou jsem mluvila jen tehdy, kdyz jsem se chtela objednat... :fearful:
8. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tak to by se mi libilo!!! ja jsem na barvicky a pestrobarevnost uplnej uchyl :grinning:
8. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 sestřička se mi navíc omlouvala, že ať se nestraším, že mám jinak vše o.k. a ta štítka není nic tak hroznýho, tak snad to bude v poho

Našla jsem si na netu příznaky snížené fce štítky a vše na mě do puntíku sedí :astonished: Mazec! A prý léčba je pak už doživotní :fearful:
8. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já jsem zas úchyl na nehty na rukách.... :grinning: viděla jsi moje extra ulítlé drápky na FB? :grinning:
8. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jojo videla! a to jsou tvoje vlastni?
8. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no hele, a nebyla to tedy doktorka? je taam nějaká gynekoložka? :confused: Protoža když and tím tak přemýšlím, tak mi volala s čísla mobilního, né z pevné linky, jak by voala sestra.....ona se totiž představila moc rychle tak jsem to nezaregistrovala
8. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jsou, ale mám je potažené gelem, aby se nelámaly :wink: minulý měsíc jsem je měla fialkový, krásný a s kytičkama.....ta bílo-černá je trochu na mě už moc velkej úlet....ale za 14dní jdu na nový, tak dám nějakou letní barvičku :dizzy_face:
8. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jojo je tam jedna doktorka gynekolozka, ale nevim, jak se jmenuje :frowning2:
8. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka a ty svoje vlastni se ti nezkazi, kdyz si to nechas potahnout gelem?
8. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no proč by jinak říkala, že pan doktor Vám předepsal.....sestry nemají asi mobil, předpokládám..
8. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 zkazí, ale do 3 měsíců jsou pak fit.....mě by se jinak moc lámaly, i když mám vlastní dost pevné....a když dělám všechno, tak by nevydržely.....
8. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak to pak jo
8. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka a jak se ti libilo zatmeni? koukala ses uz?
8. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 koukala včera, manža mi to stáhnul na počítač, ale kvalita hrůza děs a první díl byl stejně nejlepší....je to zvláštní, ale ani dvojka už nebyla to pravý ořechový :unamused: ale u mě je to asi tím, že mám přečetlé všechny knížky, který jsem doslova hltala a knížka je vždycky lepší než film, tak to pak moc srovnávám :sweat_smile:
8. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka stejně ty nehty kvůli mimču půjdou pak dolů :wink: bych s nima nezapla ani knoflíčky na dupačkách :grinning:
8. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ja teda taky hltala knizky jednu za druhou :grinning: cteni jednim dechem... ten druhej dil ve filmu se mi vubec nelibil, ale zatmeni se mi celkem libilo.
8. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no to je jasny!!! :grinning:
8. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu plovat do nasi panelakove vany :grinning: :grinning: :grinning: a pak jdu do postele ke knize... copak asi nase naty... ty jsou prave v tom nejlepsim, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
... to je neuveritelny jak to utika... v sobotu zacinam pichat prvni Puregon
8. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ten čtvrtej díl je stejně nej...jsem zvědavá jak ho natočí :grinning: tam Belu promění, mají první sexík a miminko, to je teprve žůůůžo čtení :grinning:
8. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já už chci taky píchat, chci mít ty hnusný píchance za sebou a mít už vajucha :grinning: bych to píchání přeskočila nejradši :sweat_smile: není ti blbě? co bříško, měříš?
8. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to jo... uz v tom zatmeni ty jejich libacky... byly neco, tak jsem taky zvedava na natoceni prvniho sexiku nekde v karibiku... co? ... no nic! nekdy mi pripada, ze mi ani neni 33 let... cha chaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka blbe mi neni... vlastne mi ani neni nic. piju denne tak 4 litry tekutin. brisko si nemerim... o tom mi nic nerikali :fearful: a ani bych nerekla, ze ho mam nejak rozpichane. asi jsem nejaka divna nebo co...! mozna bych rekla, ze jsem i trosku zhodila... sestra mi rikala, ze se budu citit tak nejak "plne" a ze mi mozna budou mensi kalhoty... tak nevim
8. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak jsem si teda to bricho zmerila :slight_smile:
8. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOBROUUUUUUUUUUUUUUUU NOOOOOOOOOOOOOOOC
8. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 a líbí se Ti ve filmu víc Edward a nebo Jacobb? :grinning: Já jsem prostě od malička na ty tmavší tipy, takža slintám po Jacobovi..... :grinning:
8. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no mělo by se to bříško prý každých 12 hodin měřit, jestli se náhodou moc nenafukuje, a hodnoty si zaznamenávat a kdyby náhodou moc přibíralas, tak zavolat do Unicy
8. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 sladkou noc přeju :wink: Jo to jsem ještě chtěla-když jsem ty knížky četla, tak se mi každou noc zdálo o upírech :grinning:
8. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute babeny :slight_smile:
holky poslouchejte já jak byla na první konzultaci,tak jsem dostala papír,kde je popsáno co ted,jako marvelon,krev a tak a taky tu mám dlouhý protokol diphereline0,1,Puregon Pen a Menopur ,to máte všechny?
9. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek