CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
9. črc 2010

@natulaaa Mám místo Dipherelinu Decapeptyl, ale je to to stejný, jen nevím, proč jedna má to a druhá ono 😖

natulaaa
9. črc 2010

čauky Petko,tak co přišel ti ten recept ? jinak to taky nechápu,protože to nám psali,když ještě neměli rozbory hormonu,to uznali jen tak z konzultace 😒 ,já nevím a ty normálně ovuluješ atd atd.jestli tady podle toho to nějak neberou 😒

pampeliska36
9. črc 2010

ahojte kocky... konecne z prace doma 🙂

pampeliska36
9. črc 2010

@natulaaa ja mam uplne to stejne, co ty. Dipherelin, Puregon a Menopur 😉

pampeliska36
9. črc 2010

@drndapetka ja jsem taky na ty tmavsi tipy... ale zrovna v tomto filmu se mi vic libi edward... upira hraje naprosto uzasne!

vodni
9. črc 2010

@natulaaa @pampeliska36 já měla to samé co vy při prvním - myslím to dávají většinou všem, až když je třeba vyzkoušet něco jiného tak to mění, aspoň podle toho, co tu dřív holky psaly

pampeliska36
9. črc 2010

holky v sobotu si zacnu pichat prvni Puregon... to je na podporu rustu foliku, ne? to mi pak zacnou rust hned? 🙂 holky v jine diskusi psali, ze jim pak briska trosku boli... ale to bude asi tesne pred odberem, ne?

vodni
9. črc 2010

@pampeliska36 já začínám píchat v pondělí 😀 místo Puregonu mám teď teda Gonal. Při Puregonu jsem necítila vůbec nic, je pravda, že jsem měla málo folikulů, ale až ke konci před OPU to bylo tak jakoby mírné pobolívání. Fakt jen trošinku

vodni
9. črc 2010

@pampeliska36 a nevím jestli začnou růst "hned", asi to chvíli trvá, vždyť i na UTZ jdeš až po několika dávkách

pampeliska36
9. črc 2010

@vodni to je pravda... jejda tak to mame teda skoro stejne. 😉 a kdy jdes na prvni UTZ?

vodni
9. črc 2010

@pampeliska36 datum UTZ se dozvím až v pondělí. Mám teď ten jinej protokol, tak nevím, tady je to asi trochu jiný...

pampeliska36
9. črc 2010

@vodni ajo 😉 ja jdu na prvni UTZ uz v patek 🙂 to utika jak svina...

drndapetka
9. črc 2010

@natulaaa Ne, nedošel mi recept, a rozbor krve na štítku mi dělali před 10ti dny, tak mi dali ten Euthyrox podle těch výsledků

drndapetka
9. črc 2010

Mě je dneska děsně blbě 😝 Ráno mi bylo špatně od žaludku a měla jsem průjem, a teď se mi motá hlava a jsem nějaká podrážděná 🙄 ach jooo...

Mám dovču a volají mi kvůli blbinám z práce-člověk si ani o volnu neodpočine ☹ Holt to už je úděl vedoucích, že musím být smířená s tím, že mě všichni budou otravovat 😠 S takovou na to IVF nebudu mít vůbec klid, budu to muset všem asi říct, že nechci být rušena a služební mobil předat někomu jinýmu nebo se fakt zblázním 😖

pampeliska36
9. črc 2010

@drndapetka tak to je blby teda ☹ ale snad zitra bude lip! kdyz si tak uvedomuju tak se mi taky sem tam zamotala hlavinka... ale prikladala jsem to spis tomu dost teplemu pocasi 🙂
a jak dlouho mas dovcu? zarizujete kolem bytecku?

drndapetka
9. črc 2010

@pampeliska36 Mám ji jen do neděle, pak mají dovču ostatní v práci, takl je musím vystřídat, protože nemáme právo na brigádu, takže když chtějí holky dovču, tak tam za ně trčím já ☹ tentokrát si té letní dovči moc neužiju, na moře nebudou penízky a navíc manža ani moře nemá rád,a když jdu koncem srpn ana to IVF, tak to nějak oželím 😉 Jinak na byteček jdeme večer, zatím bydlíme ještě jinde a pomalu budeme začít rekonstruovat, ale v těchto vedrech se fakt nedá 😝 tak čekáme na večer až bude líp....

drndapetka
9. črc 2010

Teď jsem právě dovařila tavrohový knedlíky s jahodama, který jsem dělala úplně poprvý ( uměla jsem jen kynutý) a povedly se mi 😀 Akorát byly teda boje trochu s těstem, lepilo se jak ďas 😠

pampeliska36
9. črc 2010

@drndapetka mnaaaaaaaaaam to bych si teda dala 🙂 my jdeme navecer na oslavu narozek... na grilovacku a spekacky a pivko a tak... zahradni party 🙂 tak se taky tesim!

vodni
9. črc 2010

@drndapetka taky je dělám, půl kila hrubé mouky a půl kila tvarohu z vaničky, 2 vajíčka a je do zásoby na zamražení 😀

drndapetka
9. črc 2010

@pampeliska36 My grilujeme zítra večer na chalupě, manža má narozky 😀 Koupila jsem mu na vypuštění lampion štěstí a řekla jsem, že si na něj předtím než ho vypustí musí napsat nějaký přání......a on řekl, že si tam napíše MIMINKO, tak to mě úplně dojalo, se mi chtělo až brečet 😵

drndapetka
9. črc 2010

@vodni Já jsem je dělala teda z polohr.mouky, tvaroh jsem dala jen jeden, i tak jich mám 12 kusů a jsou velikááánský 😢 Pro mě a pro manžu stačí, až budou děti, udělám z dvojité dávky 😉

pampeliska36
9. črc 2010

@drndapetka jeeeeeeeeee to je mile!

drndapetka
9. črc 2010

@pampeliska36 Prosím Tě, v kolik hodin se musí píchat ty injekce? my dnes řešili s manželem dilema-bude mi je totiž muset píchat on, já bych to nedala to vím, a on vstává do práce už v 5 ráno, tak jestli to není brzo, a nebo jestli by šlo je píchat spíš večer.... 😕

pampeliska36
9. črc 2010

@drndapetka no oboji injekce se pichaji rano do 10 hod. a pravidelne

pampeliska36
9. črc 2010

@drndapetka jak budes zahajovat stimulku, tak se jich zeptej, jestli 5 hodin neni brzo... to fakt nevim. 😨

drndapetka
9. črc 2010

@pampeliska36 aha, takže večer nehrozí, to je blbý 😒 Manža je totiž voják z povolání a mívá někdy služby na 27 hodin, a já si to fakt sama nepíchnu, a když musí být ty ampulky v lednici a nemůžu je někam převážet, tak to je fakt pech

esther03
9. črc 2010

ahojky baby, dakujem za rady, tak som si zmerala brusku a vsetko je ok, a dnes ma uz prestalo aj pobolievat, spravil sa mi vsak biely vytok, tak hadam to bude v poriadku. Uvidime ci sa mimi ujalo, dnes by uz malo byt zahniezdene.

drndapetka
9. črc 2010

@pampeliska36 moje ségra je zdravotní sestra, ta by mi to píchala s přehledem, ale nebydlí v Brně, to bych se za ní musela nastěhovat a vzít si jedině dovču, což teď už nemůžu, tak nevím jak to udělám

vodni
9. črc 2010

@drndapetka Já to mrazím na několik dávek, je jich z toho tak 24 😀

esther03
9. črc 2010

drndapetka, my sme to vyriesili tak, ze ked je mm doma (je policajt, takze poznam to co ty) picha on, ak nie je tak pani- sestricka z bytovky. Mozno mate niekoho v okoli. Lieky v ked vyberies z chladnicky vydrzia dve hodky 😉 Takze kludne i pohotovost.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru