CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
9. črc 2010

@lenceslava Mám začátek stimulky už za 17 dní 😀

lenceslava
9. črc 2010

Jak se nám to krásně krátí 🙂

drndapetka
9. črc 2010

@lenceslava JJ, už aby to bylo, a hlavně, aby to vyšlo 😉

drndapetka
9. črc 2010

Tak já jdu zobnout Marvelon a kukat na telku, zatím papapa

lenceslava
9. črc 2010

Dobrou chut 🙂 pa

mufinka0
9. črc 2010

@drndapetka ☹ Ano stres te´d mám,..zrovna dnes mi umřel děda,..a asi 14 dnů to s ním bylo zlé,..tak snad i proto.. Mějte se, pa

natulaaa
9. črc 2010

@mufinka0 hodnotu 3 máš uplně ukázkovou 😵 ,na 1 s hvězdičkou,to těch mých 8 😠

natulaaa
9. črc 2010

jej Mufi upřímnou soustrast 😔 😔

natulaaa
9. črc 2010

Joo babeny vy všichni už pícháte a já začnu až 10 srpna 😠 ,to tu budu jediná co 😢 😵

mufinka0
9. črc 2010

@natulaaa Děkuji Natul.. Hodnotu FSH jsem ale takovou měla po Duphastonu, což je hormon. Normální nevím jak ji mám, ale snad dobrou, no.. Asi by mi po 6ti tabletách až na 3 neklesla, to by byla asi haluz. Jen mě vystrašila ta možná diagnoza, ale takových už bylo. Takže hlavně neházet flintu do žita. Natul,..já budu stimulovat až v září a to pokud bude všechno o.k.!! Takže ještě pozdějc jak ty!!

lukza
9. črc 2010

@mufinka0 to je mi strašně líto stím dědou upřímnou soustrast ☹

natulaaa
9. črc 2010

@mufinka0 Joo Mufi vlastně joo,ty jdeš až v záři a Mufi ten lék,ted nevím název,ti fsh určitě neovlivnil,to se prostě ovlivnit nedá ničím,tak se neboj,máš ho náádherný,co já bych za takovou hodnotu dala 😖

lukza
9. črc 2010

Holky k těm UTZ folikul uni se totiž nějaký počet udělá a pak se k nim přidávají aji další ono ani tam moc nezáleží kolik jich bude dohromady ale jak velké budou a taky kolik v těch folikulách bude doopravdy vajíček né v každé musí být.
hlavně všechny budte v klidu vždyt za pár už budete psát že nacházíte na testíku krásné // tlusté jak dálnice.

Všem moooc přeji aby jste byly velké nosnice a vyprodukovaly moooooc vajíček snad se někdo neurazí že to tak píši,ale jsou to staré výrazi co jsme používaly.a pak samozřejmě at se oplodní co nejvice potom at se krásně uchytí a ne´pustí celých krásných 9měsícu 😀

drndapetka
9. črc 2010

Já tak přemýšlím....jak to je vůbec se sexíkem během stimulky? Může se bez ochrany nebo ne? 😅 Já vím, že mi to nezakážou 😀 , ale jestli tam je nějaký omezení....Určitě taky nesmíme 3dny pře OPU, kvůli spermijkám, že?

lukza
9. črc 2010

@drndapetka klidně mužeš sexíkovat během stimulky a jak píšeš pak jen 3dny před OPU nemužeš a 7dní po Transferu se nemá tak nám to řekly

kveta
9. črc 2010

A nie sú v tom čase vhodné ani orgazmy bez sexíku... môžu spustiť ovuláciu v nesprávnom čase..

pampeliska36
10. črc 2010

dobre ranko kocky... ja uz jsem vcera byla na grilovacce... bylo to uuuuuuuuuzasne 🙂

pampeliska36
10. črc 2010

@mufinka0 ahoj nadi... to je mi MOC lito ☹ uprimnou soustrast!!!

pampeliska36
10. črc 2010

@drndapetka no co se tyce prace... taky mam super praci a dobry kolektiv... sef je taky na pohodu. da se s nim domluvit skoro na cemkoliv... navic jsme mensi firma. ale presto jsem to nikomu nerikala. rekla jsem jen tento tyden sefovi, ze me ceka nejaky zakrok a je mozne, ze muzu byt na neschopence. rekla jsem mu to i pro to, ze mi naplanoval nejake klienty na cervenec a ty bych nezvladla, takze je musel dat nekomu jinemu... jdu 16.7. v patek na UTZ a to mu reknu, ze mam neschopenku... do dalsich podrobnosti jsem nezachazela. taky jsem o tom dost premyslela 😨 to ti muzu rict...

pampeliska36
10. črc 2010

@lenceslava vitej opet mezi nami... jak bylo? 😉

pampeliska36
10. črc 2010

holky tak mam za sebou prvni injekci Puregonu... a to je teda vic jak na pohodu 🙂 to jsem ani necekala, ze to bude tak OK

pampeliska36
10. črc 2010

ja se s vama pro dnesek loucim... valime k vode 🙂 tak zase nakouknu navecer 😉

kraaaaaaaaaaaaaaaasny slunickovy den!!!

natulaaa
10. črc 2010

@pampeliska36 tak super zprávy,že to je tak na pohodu 😀 ,to potřebujeme slyšet 😉 a měj se herzky,no my jdem dneska makat, děláme nové schody,takže u nás bude pracovní pohoda 😝 ,

mufinka0
10. črc 2010

@natulaaa 🙂 Ahoj Natul, tak to jsem netušila že se to nedá ovlivnit.. Jako ta hodnota FSH. Ale vím, že v jednom cyklu co mi dělali hormonální profil ještě před celým IVF mi řekli, že mi neproběhla ovulace,..ale tak to nevím jestli souvisí s tím hormonem FSH, nebo ne. Aspoň něco mám v pořádku 🙂 A Ty se neboj!! Vždyť jsi psala, že jsi psala s holkou, co měla FSH ještě vyšší než ty a měla 8 vajuch,..no a já byla v nemocnici s holkou, co měla všechno ukázkový a vajuch měla jen 4!!!!! Takže FSH není všechno!! 😉

mufinka0
10. črc 2010

JInak holky všem děkuju! Uklidňuju se, že tam "nahoře" už je mu líp. Měl dost záchvátů, kdy nemohl dýchat a nedokrvil se mu mozek. Takže teď už se "nahoře" jen usmívá.. 😔

natulaaa
10. črc 2010

Mufi já vím s tou hodnotou a asi to není jen o ovulaci,protože já ovuluju každý měsíc,grafy BT mám ukázkové a podívej,ono anovulce muže být víc druhu příčin,Pertka taky neovuluje a fsh má v poho,tak já fakt nevím co to muže zpusobovat 😉 .jinak já už jsem 2dpo hurááááááááááá,tak jestli se nezadařilo,tak za 11 dní tu je ms a papkám marvelon,užse nemužu dočkat a na těhu příznaky jako každý měsíc mám ještě brzo 😀 😀 😀 ,to příjde za pár dní 😀 😀 .

esther03
10. črc 2010

baby ahojte 😉 brali ste niektora po ET estrofem? Nebyvalo Vam z neho zle od zaludka? A mali ste niektora biely vytok? Ako mi skoncili bolesti brucha, prisiel vytok, co si o tom mysliet? Je to normal?

lenceslava
10. črc 2010

Ahojky.@esther03 já estrofem brala a v pohodě. Nic mi nebylo.

esther03
10. črc 2010

@lenceslava ahooj, no ja tiez rozmyslam, ze co to moze byt 😠 Na tehu priznaky sa mi to zda moc skoro, ved som len 6 den po ET, ale z liekov mi nikdy nebyvalo zle. Akoby som bola hladna a ked sa najem o chvilu uz ten divny pocit v zaludku 🤐 A ani si nemala ziadny vytok pri estrofeme?

lenceslava
10. črc 2010

@esther03 já měla první tři dny po et tmavý bradaky takže těhu příznaky podle mě mít můžeš.A kdy máš testovat?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru