CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka jeeeeeeeeee tak to mate fakt kousek na stehovani 🙂 a zari uz je za dverma 😉 to budete mit super!

natulaaa
11. črc 2010

@pampeliska36 no bylo teda dneska podstatně větší vedro,manža mi usnul a musíme ještě polévat,ho musím jít vzbudit,sama to všechno nezaliju,naši toho mají hafo a mě nějak mrchovský bolí břicho 😕 ,ale na 3dpo to neznám teda 😕 ,no uvidím co z toho vyleze 😵

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka ja taky porad o te neschopence premyslim... jenze kdyz ji mit nebudu, tak me budou porad otravovat 😨 a navic dovolenou si setrim. protoze mame v planu asi delsi dovolenou v zari. a tak si na to 3 tydny setrim... takze taky nevim. s sefem se da na cemkoliv domluvit... takze bych si eventuelne mohla vzit "praci domu"... ale taky jeste nevim.

pampeliska36
11. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀

drndapetka
11. črc 2010

@pampeliska36 U mě je totiž blbý, že bych si dovču na srpen musela nejpozději nahlásit do 25. července, takže se musím pomalu rozhodnout už teď co a jak, a člověk neví jak se to bude vyvíjet, tak to tak vypadá, že jestli mi dají normálně vycházky na 4 hodiny denně , což mi stačí, že se třeba naštvu a nechám si neschopenku napsat už od prvního UTZ 😀 Když mě se už nějak nechce pracovat, nejradši bych už byla na té mateřské 😀 😀

drndapetka
11. črc 2010

@drndapetka Taky bych mohla vzít notebook domů a obkednávky a emaily vyřizovat, ale proč bych to dělala....budd chtít mít klid.....v préci sice nejsem těch 12hodin pořád na nohách a když nebudu chtít tak se nemusím s ničím tahat a nechám to na ostatních, ale na druhou stranu pořád řeším nějaký problémy a to mě nervuje, asi bych nerada hned po ET šla do práce. navíc se prý nemá zbytečně lézt na místa , kde se hromadně vyskytují lidi, z důvodu infekce atd. a jelikož dělám vedoucí v obchodě tak tam se denně setkám s desítky zákazníkama, který na mě prskají a chrmlají.....budu raději doma abych něco nechytla , protože je to tak akorát o hubu s tou mou profesí.....Jen teda nevím jestli si na to vypyplat dovču nebo ne.....my si stejně pak v listopadu a av prosinci už dovči brát nesmíme a zbývá my tam ještě 14dní, tak nevím-mám si ji vybrat, co myslíš?

drndapetka
11. črc 2010

@drndapetka Zas mám strach kdybych byla na neschopence třeba měsíc a pak se vrátila, aby se na mě vv rpáci nedívalai skrz prsty, že jsem nic neřekla, protože pak by to stejně všechno vyplulo na povrch, že jsem byla na umělku atd. Je to fakt děs jak člověk v dnešní době musí řešit práci......opravdu bych o práci nerada přišla jen kvůli tomu, že bych byla měsíc na neschopence.....Ale možná taky zybtečně maluju čerta na zeď, nevím 😒

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka clovece ty si ty zpravicky pises sama sobe 😀 😀 😀

mufinka0
11. črc 2010

@pampeliska36 Ahoj,..joo MS už je v plném proudu,..tady v těch vedrech mě to ničí!!! 😀 Ale tak zítra už to bude uplně v poho 🙂 Děkuju za optání 🙂

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka ani nemluv... ja to taky porad nevim! trosku jsem si promluvila se sefem, nerekla jsem mu samozrejme nic konkretniho, ale musela jsem rict, ze hrozi pripadna neschopenka 😨

pampeliska36
11. črc 2010

@mufinka0 ani nemluv, ja mela minulej prodlouzenej vikend MS v plnem proudu... takze vim o cem mluvis... je to boj, co? 😉

mufinka0
11. črc 2010

@drndapetka Můžu mít dotaz na tu Repromedu?.. Ta tvoje známá co byla poprvé na IVF tak měla už před tím poházený hormony nebo až pak?? Já to mám asi taky,..viz ta nepravidelná MS. Vím že 3 dny sem 3 dny tam nic neznamená, ale já to měla vždy pravidelný, víš. Tak si myslím že je to možná i reakce na tu stimulku.

mufinka0
11. črc 2010

@pampeliska36 😀 Jo to je,..my měli dnes navíc hody u nás, takže jsme byli u manžových rodičů a to bylo hrozný, vedro a furt chození na WC 😀 brrr Ještě že už mě v létě čeká jen jedna MS a pak už bude podzim a už to nebude tak otravný. 🙂

drndapetka
11. črc 2010

@mufinka0 No předtím ty hormony neměla taky asi dobrý, protože brala nějaký prášek na zvýšený prolaktin, ale teďka od toho prvního ET je celá jakási hormonálně rozladěná a je z toho nešťatsná 😒 Prý ji teď před 14 dny dali nějakou injekci, předpokládám, že agolutin, aby ji došla MS a mohli začít se stimulkou ( nedávají tam totiž ve většině případů antiko ),a jí MS skončila před 3 dny a dneska znovu začala krvácet....né špinit, ale prý čistou krev....bere od nich víc prášků, tak nevím.....ale od prvního pokusu je už půl roku 😲

drndapetka
11. črc 2010

Holky, a zjišťovala jste některá jestli je lepší před stimulkou tu antiku brát nebo ne? Dočítám se, že skoro nikde to nedávají, tak proč na Unice jo? 😕

mufinka0
11. črc 2010

@drndapetka 😒 No právě,...já nečetla o žádném CARU že by tam dávali antiko,...Tak nevím. Ale jistě to má svůj důvod, ublížit ti to nemůže, neboj!! To je ale dobře že jí to odkládají dokud nebude uplně v pořádku. Já si se špiněním mimo MS taky užila svoje a nikdo nevěděl proč! A najednou to samo skončilo... Takže prostě tělo si reaguje jak chce a někdy i doktoři jsou na to "krátcí"...

drndapetka
11. črc 2010

@pampeliska36 Píšu sobě, no jooooo 😀 jsem pako 🙂

No já to asi nebudu nějak hrotit, prostě půjdu na neschopenku ze dne na den, ohlásím to, řeknu, že jdu na zákrok, a na jakej to jim může být šumák 😀 v dnešní době si stejně každej hraje na svým vlastním písečku, tak proč bych se měla na všechny ohlížet, ne? Piřád nad vším moc přemýšlím a probírám, co si kdo bude myslet a pak jsem stejně nejhorší já, tak co....

drndapetka
11. črc 2010

@mufinka0 No já jsem akorát špinila mimo MS, ale to jen když jsem měla po prvé i po druhé po reviziz dělohy, jinak se mi to nestalo.....Jo a jednou jsem dostala MS ( ještě když jsem byla v pubertě) po 21 dnech, tak to jsem koukala jak puk, ale mudr říkal, že je to prý o.k. Já spíš mívávala vždy problémy s tím, že MS byla nepravidelná, jednou došla po 28 dnech, pak třeba po 50 ti, takže u mě problém s hormony byl asi vždy, ale nikdy jsem to nijak neřešila, protože jsem byla v 15ti spíš ráda, že se MS třeba 3 měsíce neukázala a měla jsem pokoj 😀 Ale te´d jak už se začalo uvažovat o miminku, tak jsem z těch svých cyklů nešťastná a vím, že je to jedna z příčin, proč se nám doposud nepovedlo.....Ovulka když už byla tak byla třeba potvora někdy až 40DC a to se člověk mohl utestovat jestli to vyšlo nebo ne. Kdybych měla spočítat kolik jsem za ty 3 roky snažení utratila za těhu testy, tak by mi asi stály vlasy 😀

drndapetka
11. črc 2010

@mufinka0 No a holky těhulky tady někdy nepsali důvod, proč se dává na Unice antiko?

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka no oni davaji antiko... aby tu nasledujici menstruaci co nejvice zpresnili a zaroven aby jeste ten mesic tu funkci vajecniku utlumili... tak nam to aspon bylo vysvetlovano... ze se pak toho "materialku" vice nahromadi na nasledujici mesic a stimulku 🙂

drndapetka
11. črc 2010

@pampeliska36 Jo aháááá, ale pokud je to teda tak super, tak proč to nedělají i jiné kliniky? 😕

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka no tak to vubec nevim... ale vim, ze holky tehulky tady psali, ze unica jde na to trosku vice pres ty leky... "chemicky" 🙂

drndapetka
11. črc 2010

@pampeliska36 A ty jsi dostala MS po kolikati dnech od poslední tabletky? Počítám, že tak do 5 dní by měla MS dojít, ne? No hele, já jsem takovej opravdu vzácnej druh, takže bych se ani nedivila kdyby MS po té sntiko třeba nepřišla ani po týdnu.....doufám, že je dost silná 😀

drndapetka
11. črc 2010

@pampeliska36 No ale teď jde o to jestli to "více chemicky" je dobře nebo ne...... 😒

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka myslim, ze o par stranek nazpatek se na to stejne ptala uz i naty... zkus to nalistovat 😉

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka no ja mela posledni antiko 28.6. a dostala jsem MS 2.7. a musim rict, ze jsem ji nemela skoro vubec bolestivou (to ja obvykle mam) a taky jsem ji mela treba tak 3 dny dost silnou a pak to slo do ustupu...

drndapetka
11. črc 2010

Tak jsem o tom strašně moc přemýšlela a zkusím si nějak ze začátku stimulky píchnout jednu injekci sama a pokud to nebude tak hrozné, tak to zkusím po celou dobu sama.....ale silně o tom pochybuju, jen to chci zkusit....manža je už smířenej s tím, že bude píchat do mýho "hrošího" bříška a řekla bych, že se na to i těší 😎

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka to zvladnes! uvidis! Puregon je vic jak na pohodu!!!

drndapetka
11. črc 2010

@pampeliska36 No jo, to znám....MS při antiko byla úplně úžasná.....slabá, krátká, nebolestivá....akoro až se si zapomínala měnit tampony jak na sebe neupozorňovala 😀 Zlatý časy s antiko ( na jednu stranu )- mrcha chodila vždy přesně po 28 dnech a ve stejnou hodinu.....takže jsem věděla, že když vstanu v sedum hodin ráno do školy, že už bude a nebudu muset ve škole plašit, že jsem "protekla" 😝

drndapetka
11. črc 2010

@pampeliska36 No já mám opravdu hrozný strach z injekcí, takže si moc od toho neslibuju, ale zkusit se má všechno.....Navíc manža vstává do práce o půl 6, a musela bych vstávat s ním, což by se mi nechtělo-.já do práce vstávám až v 8 a navíc strašně ráda spinkám-jak říká manžel ráda "hroším" 😀 tak raději asi obětuju pár minut strachu, než dvě hodiny spánku 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru