CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
13. črc 2010

@lucifirek Gratulace veliká!! Teď jen ať jste oba zdraví a Kubíček vám dělá jen radost 🙂

@drndapetka Já chodím k dr. Černému na Františkánské ulici v Brně. No ale jak jsem řekla, byla jsem tam jen jednou zatím, má měsíční objednací lhůty 😒 😒 Ale dojem na mě udělal dobrej, nelitoval mě, řekl mi věci tak jak jsou a pokud to nepřijmu, tak mi líp nebude. Je možná trochu přímej, ale myslím že to je lepší, než by mě litoval a ještě ve mě ty pocity podporoval. Víš, já taky bulela a bulela, hlavně když jsem tady měla 8 měsíců kolegyni s bříškem,..no,..ale celkem se mi to zhoršilo až tak, že mi bylo zle i od žaludku atd.. No nervy. Chci se s ním i poradit ohledně druhého pokusu, ikdyž konečné rozhodnutí bude samozřejmě na nás 🙂 Peti, já zkoušela nějakou dobu (celkem přes rok) zvládat tyto pocity sama, ale chápeš, ten pocit že je mi 25 let a jsem 100% neplodná, to mě taky ničilo. Já nemohla ani na nic čekat,.. Jen kdy seženem peníze na IVF. Já teda se závistí problém nemám, to néé, spíš je mi to líto. Ale to máš už jedno 🙂

natulaaa
13. črc 2010

Mufi no právě ono to není uplně závist,ale je to fakt hodně líto až k vzteku a kor,když si to některá užene jen tak náhodou ,to je uplně na posrání 😠 ,prominte slovník 😠

drndapetka
13. črc 2010

Tak holky, já už jsem po těch 3 letech v takovým stavu, že už fakt i závidím.....Ale opravdu jen miminka.....Jako peníze, štíhlou postavu, barák nebo tak jsem nikdy nikomu závidt nedokázala. Je to hrozný si to fakt přiznat a asi si o mě budete myslet, že jsem hloupá nebo nějak zlá a sobecká, ale opravdu ty miminka známejm v mým okolí závidím 😢

natulaaa
13. črc 2010

Petko nemyslíme si to určitě,my to moc dobře chápeme 😔 😔 😔 😔 .aspon teda jááá 😔

pampeliska36
13. črc 2010

@lucifirek lucy sledovala jsem, co psaly holky na tehulkach, takze jsem tak nejak vedela, co se s tebou deje. jsem moc rada, ze je to uz za tebou a ze jste tak tezkou situaci s kubickem zvladli!!!! MOC GRATULUJU!!! a preji HOOOOOOODNE ZDRAVICKA!!!!

pampeliska36
13. črc 2010

@kveta kveti ted jsem precetla tvuj zivotni pribeh! drzim ti moc pesti = stesti! a at jste oba s mimi zdravi!!!

pampeliska36
13. črc 2010

ahojte kocky! 😀

dneska to teda neni nic moc... rano mi bylo jaksi divne a mota se mi dneska i dost hlava... sla jsem i driv z prace domu odpocivat... takze tak nejak polehavam... to vedro je strasny!!!

lenceslava
13. črc 2010

@luciferek moooooooc gratuluju,hlavně že už je všechno zlé za Vámi a bude už jenom líp. Kubíček je moooc krásnej.Nechci tě otravovat,ale mužeš mi časem napsat tvé dojmy z Novoměstské nomocnice? Já uvažuji že bych ,až by došlo na věc rodila tam. Jinak holky já s depkama taky dost bojovala,ale musí to zaklepat(tuktuktuk) ted jsem úplně v pohodě.

natulaaa
13. črc 2010

holky já ted dožehlila,no hruuuza 😝 😝 😝 ,jdu se potopit na zahradu do jezírka 😝 😝 ,nebo padnu 😝 😝 😀 😀

pampeliska36
13. črc 2010

holky tak stavy na omdleni... asi jsem mela upal 😨 ale uz je to lepsi. lezim s mokrym hadrem na hlave a piju jak duha... dneska jsem uz vypila sna 4 litry. UF!!! to teda bylo zase....

drndapetka
13. črc 2010

Holky, nedalo mi to a jelikož má Repromeda možnost klást otázky na webu, tak sjem to zkusila a zeptala se jich, jak to je s užíváním přírodních preparítů během stimulace a zda je vhodná nějaká očistná kůra před cyklem IVF, a pí. doktorka mi napsala tohle:

Během vlastní stimulace při cyklu IVF bychom Vám nedoporučovali užívat ještě přírodní léčbu vzhledem k vysokým dávkám fytoestrogenů v ní obsažených a tudíž možné interferenci se stimulační terapií. Jakákoliv očistná kůra před vlastní léčbou neplodnosti není z hlediska odborné společnosti doporučená.

Co na to říkáte?

natulaaa
13. črc 2010

Petko no budeme jim věřit 😒 😉 🙂 ,já beru homeopatika na vaječníky 😒 ,a ted rozvažuju,protože mi homeopatička říkala,že to mužu brát během jakékoliv léčby,operace,prostě to prý nemusím nikde hlásit,ted jde o to,jestli těma přírodníma přípravkama myslela i homeopatika,nebo ty gynexy a takové přípravky,tam je i na příbalovém letáku napsáno nemíchat s jinýma přípravkama a tak u homeopatik to není 😒 ,no až tam budu volat výsledky z HP,tak se zeptám 😉 .
Holky dobrou noc přeju,nějak mě ty vedra zmáhají a chodím spát se slepicema 😀 😀

natulaaa
13. črc 2010

Já jsem si tak projížděla tabulku těhulek i maminek a holky skoro všechny vyšly na 1IVF 😕 ,což je strašně pozitivní pro nás,jen pár na 2pokus 😕 ,takže bomba výsledky néé 😵 😵 ,to člověka tak potěší a určitě neměly všechny holky HP na 1 nebo joo? 😕 .ale už valím fakt chrnět 🙂

smilers
14. črc 2010

Ahojky, prominte, ze Vam sem opet lezu, nevite co a jak s mrkvickou28?

natulaaa
14. črc 2010

Smilers ahojky ,já bohužel neznám Mrkvičku,jsem tady taky celkem chvilku,to spíš těhulky jestli nebudou vědět 😉

Holky jinak kde jsteeeee 😕 😕 😕 😕 ,já jsem ráda,že žiju a ven se mi ani nechce 🙄 😀

smilers
14. črc 2010

@natulaaa jasny, uvidim, treba o ni nekdo ma zpravy🙂

natulaaa
14. črc 2010

@smilers ty máš trojčátka 😕 😕 😕 a z UNICY,promin,že tak vyzvídám,no to je nááádhera 😵 😵 ,i když při mých 47 kilech by to asi bylo o život,ale víš jak to myslím,ted to vypadá staršně krásně,povídej ,přeháněj 😕 ,promin,že tak vyzvídám,ale nikoho takového nepoznám 😲 😵

smilers
14. črc 2010

@natulaaa jj mam tri holcicky🙂 z Unicy ne, z Fertimedu🙂 ja z Brna nejsem 😉 a co by jsi chtela vedet? Pokud se ti chce v tom horku cist, tak tady jsme to strucne tak nejak sesmolila 😀 http://www.babyonline.cz/maminka/pribehy-z-bol/...

natulaaa
14. črc 2010

jj děkují přečtu si,ted dovařím a dám se do toho 😉

natulaaa
14. črc 2010

@smilers máš muj oooobrovitánský obdiv,ta rozhodnutí,jestli dát njaké pryč a nebo riziko,že bude postižené,no to si vubec nedovadu představit,holky jsou krásnééé a más velké štěstí,že ti to i když problémy byly,ale dopadlo dobře 😵 😉

pampeliska36
14. črc 2010

@smilers ahoj 😉 mrkvicka podle poslednich zprav drzi zatim pohromade 😀 lezi ale v nemocnici, mozna uz tak mesic... kluci i ona jsou v poradku. jeden den minulej tyden ji dokonce pustili domu 🙂

smilers
14. črc 2010

@natulaaa 😅 diky moc, ja ted obdivuju spis svou znamou, ktera ma uz jedno 3 lete ditko a do toho se ji ted ve 33tt+2 narodila trojcata, to uz by bylo na me moc 😅

smilers
14. črc 2010

@pampeliska36 tak ji pozdravuj🙂 jj, to jsme jeste zaregistrovala, ze sla na den domu, tak to je dobra, kdyz vydrzi do toho 36tt, tak ma muj velkej obdiv 😵

pampeliska36
14. črc 2010

@smilers sem tam je od jedne z holek tehulek zpravicka o mrkvicce, ktera ji pravidelne z nemocnice informuje 🙂 tak se muzes sem tam mrknout.
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tehulky-...

pampeliska36
14. črc 2010

ahoj kocky a jak se mate? 🙂

@mufinka0 tobe se to uz blizi 😉 zitra na tebe budu myslet a budu zvedava, jake budou pocity!!! uz se tesim na podrobnosti!

@natulaaa a co ty kocko? nejake tehu priznaky? 😀 kez by to vyslo, co?

@drndapetka a jak je v praci? ja se tesim, ze uz bude vikend!!! a to jsem ani nemela zadnou dovolenou.

@lenceslava nejak jsem zabudla v jake fazi jsi ty? uz do sebe valis marvelon? mam v tom nejakej zmatek... asi se mrknu do tabulky.

smilers
14. črc 2010

@pampeliska36 diky🙂

pampeliska36
14. črc 2010

@smilers teda taky jsem si precetla tvuj pribeh a kloubouk dolu jak to vsechno zvladas! koukala jsem i na fotky na picassu a devcatka jsou naaaaaaaaaaadherna!!!

natulaaa
14. črc 2010

@pampeliska36 no příznaky asi žádné 😀 😀 ,graf BT jako každý měsíc ukázkový ,prsa se zvětšují 😀 ale comě ted trápí je to,že mě bolí od rána v krku a já v létě mívám obvykle angínu,z opalování 😒 a před chvíli se mi udělalo tak šoufl se mi zamotala hlava a přišlo mi zle,že jsem si musela sednout a pustila na sebe větrák a ted sedím na balkoně,fouká na mě větrák a holím se a dělám si pedikuru a manikuru 😵 ,takže dneska nejdu raději ani do vody ani na sluníčko a uvidím,co se z toho vyklube,ale toho horka už je fakt dost 🙄 🙄 ,já bydlím pod střechou,takže mi je možná divně už i z toho dusna 🙄

pampeliska36
14. črc 2010

@natulaaa 😀
no o teple ani nemluv... vcera mi bylo dost blbe... ale dneska je to uz lepsejsi... hlavne jsem sla dneska driv z prace a tak nejak vic odpocivam a jsem taky v chladku 🙂
prave si davam studene boruvky... mnaaaaaaaaaaaaaaaam

natulaaa
14. črc 2010

Já taky sedím na balkoně,tady je nejchladnějí z celjé baráku a zahrady,takže tady v létě trávím nejvíc času 😵 a právě jsem si dodělala nehty na rukou,udělala jsem si je perletově bílou a zdobícím lakem jsem si na každý nehet udělala ,nevím jak to posat takové jako by 3paprsky ,vypadá to užasně,hned mám lepší pocit a čekám až mi to uschne a pujdu si umýt vlasy,díky tomu opalování a krémování se,jsem si je nemyla,ale dneska mám den tak sama pro sebe a dávám se dokupy 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru