CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
15. črc 2010

@natulaaa Četla jsem tvůj příspěvek v diskuzi Repromedy. Holky tam moc nepíšou 🙂 Hele, pokud byste chtěli zajít tam, tak si připrav o něco víc peněz než v Unice. Repromeda je dražší 🙂 Mají nějaké své pracoviště genetiky a dělají více možných testů, ale stojí to tisíce, mnohdy i desetitisíce! Kamarádka tam byla a stálo ji to 35 tisíc. V Unice by dala tak 29 tisíc za to všechno co jí dělali. Ale zase údajně je o něco úspěšnější.. Tak nevím! Mě doporučila moje gyndr spíš Repromedu, ale já se rozhodnu sama 🙂 Uvidíme zítra, jak to tam bude vypadat a tak.. Pak ti napíšu, jo? Jdeme přímo k dr. Hromadové, ta je tam prý jednička! 😉

lenceslava
15. črc 2010

@natulaaa neboj nic se nevy.... @mufinka0 já třeba vůbec neřeším co jsou jaké hormony zač,driják jeden horší než druhý,takže z čeho vybírat?Nejlíp by bylo kdybychom tohle všechno vůbec nemuseli řešit že?

mufinka0
15. črc 2010

@pampeliska36 Pampel, tak to mám za sebou. Dr. Frgala je super! 🙂 Ale s těmi léky co mi doporučil nevím nevím no.. Napsal mi jiný protokol než jsem měla na OBI... Takový zvláštní... No uvidíme co mi řeknou v Repromedě. 😅 Jinak jako dojem perfektní, manža byl nadšenej!! Já vlastně taky až na tu představu co všechno si do sebe budu píchat! 😒 😒 😒

mufinka0
15. črc 2010

@lenceslava Já bych měla asi stejný protokol jako ty!!!! Představ si co mi řekl, že mi dají Marvelon, nebudou stopovat mou produkci hormonů a rovnou pak začnu píchat Puregon, Menopur a ten Cetrotide... Ty to máš taky tak, ne? Nebo podobně. A dávku Puregonu mi napsal 200j denně. 😒

lenceslava
15. črc 2010

@mufinka0 -počky oni ti nedají dipherelin?Já má psáno 225j.Holky já vlastně ani nevím jaké mám hodnoty,tedy vlastně jaké jsem měla při prvním pokusu,ale kdyby bylo něco špatně tak asi řeknou že?

natulaaa
15. črc 2010

@mufinka0 no puregon a menopur mám i já napsáno 😉 a ty to máš jinak s tím fsh,ty máš zase asi vyšší lh néé,ty máš tu opačnou variantu ,to já mám zase vyšší fsh,ale v poměru s lh je to v pohodě celkem 😒 Ale myslím,že ty hormony dávají všude podobné,co jsem tak četla

natulaaa
15. črc 2010

Joo a diphereline mám ještě 😉

mufinka0
15. črc 2010

@lenceslava NE. Nechtěl by mi dávat Dipherelin. Ale prý je tro jen jeho návrh a ostatní to musí schválit. Tak nevím, no... Prý začnu tak na 170j nebo na těch 200j, ale to se taky musí zkonzultovat... 😒

natulaaa
15. črc 2010

@mufinka0 já u toho jak to tu čtu dlabu večeři a díky te moči žen po přechodu,mám po chuti 😀 😀 😀 😀 😀 ,už jsem dojedla 😀

mufinka0
15. črc 2010

@natulaaa Já mám FSH 3 a LH 1,7. Prý je to o trošičku vyšší. Ale dávku hormonů mám vysokou, jako Puregonu, tak to nechápu.... 😒 😒 Já Menopur minule neměla, jen Gonal...

mufinka0
15. črc 2010

@natulaaa Jen bašti, jsi hubeňoučká,..OMLOUVÁM SE!!!! 😔 😔 😔 😅

natulaaa
15. črc 2010

tak mufi mi říkal,že začnem na 150j 😉

mufinka0
15. črc 2010

@natulaaa Jo, protože neví jak budeš reagovat,..pak ti to možná taky navýší 🙂 U mě už ví, že jsem reagovala málo minule, tak proto asi vymyslel jiný protokol. 🙂 Zítra podám hlášení o Repromedě 😀

natulaaa
15. črc 2010

@mufinka0 néé v poho my se tu s manžou chlameme a to máš zvýšené joo,já mám fsh 8,4 a LH 3,9 a to mi řekl,že je to mírně zvyšené 😕 😕 😕 😀 ,tak tomu nerozumím i v te repromedě mi napsala ta mudr,co jsem ji psala,že je to mírně zvýšené 😝

mufinka0
15. črc 2010

@natulaaa Natul, ty máš taky jen jeden vaječník, víš,..Tak ty ty dávky budeš mít jiné, než my se dvěma, víš.. 😉

natulaaa
15. črc 2010

@mufinka0 no jasné já vím,e mužou navyšovat,ale to mi řekli,že tím začnem

natulaaa
15. črc 2010

@mufinka0 no taky si to myslím,že je to tím,Malý mi řekl,že bych se měla právě vejít do těch 2tisíc jednote a nebo přinejhorším doplatím,ale říkal jen malinko 😒 ,tak uvidíme

mufinka0
15. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 Mě dnes Frgala říkal, že problém vidí až po 10 FSH. Tak uvidíš jak to budeš mít teď, třeba to klesne! 🙂 Brali mi dnes krev na štítku a ještě něco, tak snad mi nebudou volat že je něco špatně. S tím jsem problém nikdy neměla,..tak snad ne. 😀 To už by mi chybělo, fakt!

mufinka0
15. črc 2010

@natulaaa Neboj, dnes jsem se dozvěděla, že mám nějaký divný pravý vaječník 😀 Což jsem nevěděla 😀 Takže novinky.. Nějak moc mi nefunguje, ale stimulka ho prý nastartuje 🙂

natulaaa
15. črc 2010

@mufinka0 to je právě to,že oni nehodnotí samotné FSH,ale s LH 😒

mufinka0
15. črc 2010

@natulaaa jj, proto ikdyž já to mám tak nízký, tak i přesto to nemám úplně v pohodě. Ale tohle ničemu nebrání, takže kvůli tomuto mi nic odkládat nebudou.Stejně nevím kam nakonec a kdy půjdem.. 😀

mufinka0
15. črc 2010

@lenceslava Určitě by ti řekli, kdyby něco nebylo v pořádku. Dnes mi říkal, že je to v jejich povinnosti říct, když něco nebude O.K.

pampeliska36
15. črc 2010

@mufinka0 teda nadi ahoj 😉

natulaaa
15. črc 2010

Vážená Radko,

děkuji za Váš dotaz a projevenou důvěru.
Vámi popsaná zdravotní situace je rozhodně indikací k umělému oplození, s tím souhlasím. Hodnota FSH 8 IU/l není považována za vysokou. V případě Vašeho zájmu o léčbu metodami asistované reprodukce bychom doplnili ještě další nezbytná vyšetření, která by nám dokázala i předpovědět reakci Vašeho vaječníku na hormonální stimulaci.
Domnívám se, že Váš problém dokážeme řešit.
Ráda bych Vás proto pozvala na osobní konzultaci do ambulance sanatoria REPROMEDA. Objednat se můžete prostřednictvím naší recepce na telefonním čísle uvedeném níže.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Se srdečným pozdravem

MUDr. Lenka Hromadová

MUFI KUK 😉 ,

natulaaa
15. črc 2010

To mi odepsala včera,odpověd jsem dostala do 10 minut,jsem čuměla jak péro 😀 😀 😀

pampeliska36
15. črc 2010

@mufinka0 ted jsem si to vsechno docetla.... ja jsem se taky prozatim setkala jen s frgalou a taky jsem z neho vic jak nadsena! jinak clovece jsem zvedava, co ti reknou zitra. to budu teda DOST zvedava!!! a hlavne pro co se nakonec rozhodnes....
...... jinak dopoledne na tebe moc myslim! at se "pekne" rozloucis. a jeste jednou. je mi to moc lito!

mufinka0
15. črc 2010

@natulaaa jo to je ona. Prý je to jednička v celé Repromedě. Zítra ti povím 🙂
Nééé, zítra vlastně ne,..jedeme na ten pohřeb a spíme pak u našich. Takže až v sobotu. ☹

pampeliska36
15. črc 2010

@kac3nka vitej mezi nami 😉

mufinka0
15. črc 2010

@pampeliska36 Pampel, zítra na 10h do Repromedy a odpoledne pohřeb. 😒 Jo, taky jsem zvědavá,..zkusím se jich zeptat že bych nechtěla ten Menopur,..snad mě pochopí a doporučí i něco jiného. Ty máš taky Menopur?

pampeliska36
15. črc 2010

@mufinka0 no ja prozatim mam za injekce Dipherelin a Puregon a z leku mam kys. listovou a prednison... zatim dalsi leky nevim... to se uvidi zitra 🙂

pampeliska36
15. črc 2010

@mufinka0 a co je zac ten menopur?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru