• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

20. října 2017 
@mufinka0 nejaka kocka na jine diskusi psala, ze ji prej rekli, ze ubytech embryji byl i z toho duvodu, ze nemela kvalitni vajicka... a to i diky tomu teplu... myslis, ze je to mozny?
17. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Jo, tak to nevím. Teplem???? To slyším poprvý... Úhyn embryí se 100% odvíjí od kvality vajuch a spermií, to jo! Ale že by díky teplu měla horší vajucha?? To bych neřekla...Spíš nějaká porucha vaječníků, ale nejsem doktor.
17. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 nadi musim se rozloucit... vypada, ze bude z nebe padat nevim co..... tak radsi vypinam PC :wink:
CaO a vyspete se na to rozmysleni!!! rano moudrejsi vecera :wink:
17. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 tý jo, tak 3 injekce za den já teda neměla ani jednou.. :grinning: Hele, ale je to poprvý a naposled, takže proč né?. :wink: Už pícháš i Menopur? To je taky ta malá jehlička jak u Puregonu?
@pampeliska36 To snáď nie.. však Afričanky by mali byť podľa tohto neplodné..
dobre ranko holciny :slight_smile:
18. črc 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 nadi, pichani menopuru je stejny system jak u toho dipherelinu... jen puregon ma pero a malou jehlicku. jinak menopur a dipherelin si musis jakoby namichat a pichnout... ale vsechno jsou to male a uzke jehlicky, ktere se dobre pichani... u puregonu je to obzvlast mala pidi jehlicka :slight_smile: v systemu "pera"
18. črc 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ,u nás se ochladilooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :
18. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :slight_smile: Ahoj květinko,..jo, Puregon si dovedu představit. Já si nepíchala ani Dipherelin v prvním cyklu víš.. :grinning: Ale to je jedno, tak i tak to prostě musím zvládnout namíchat :grinning: Venku je konečně po dlouhé době "příjemně na bytí", tak si asi uvařím kafčo a půjdu na dvorek za naší psí princeznou :slight_smile: Snad mi nebude zima :astonished: :astonished: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Ahoj Naty, už jsi volala do Unici aby ti udělali testy na to, co zhruba asi předpoví jak bude vaječník reagovat??? Nám právě nabídli v Repromedě že nám udělají (dělají to vždy hned před prvním cyklem, jiné kliniky až po cca 2 neúspěšných cyklech) odběr krve na genetiku, konkrétně vyšetření chromozonů. Pokud bychom měli s manželem "nějaké" které by k sobě nepasovali, nebo některý z nás něco špatně, tak spolu neotěhotníme, ani kdyby trakaře padali! Takže to se mi zase zdá dobré, protože tak budeme vědět hned, že v genetice problém není. :wink: :wink: Určo by mi to udělali i v Unice, kdybych si řekla, myslím.. :slight_smile: Stejně nevím kam půjdem :grinning:
18. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Nám ty genetické udělali v Unice hned před prvním cyklem
18. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 nadi u nas taky delali geneticke testy a to u manzela primo na unice.
18. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 taky jsem rada, ze se trosku ochladilo... to teplo se uz pro me nedalo vydrzet. :slight_smile:
18. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 je to anti muller hormon AMH a některé kliniky ho dělají prostě vždycky při HP,zatím jsem napsala na tu diskuzi,kde odpovídají ti brnenští lékaři,psala jsem 15 a ještě neodepsali,tak já ted počkám na ms ,pak jdu znovu na HP a s výsledkama budu volat do unicy,tak se určitě zeptám :wink: .

Holky dneska je fakt božskýýý,chládeček, už jsme to potřebovali,včera mi nebylo vubec dobře,celý den se mi točila hlava až večer to přešlo s chládkem
18. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Oni v Unice ty genetické testy dělají jen na základě něčeho horšího ve spermiogramu,..nebo aspoň tak jsem to pochopila. Potože se podíval do spermiogramu a říká, že to nebude prozatím potřeba. Tak asi tak, víš,.. :wink:
18. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Nám ty testy nenabídli teda,..ale tak to neva,...protože si myslím že kdybych si řekla, tak to udělají. Jsou tam skvělí :slight_smile: A Tobě jak jinak je?? Cítíš se dobře?? :sunglasses:
18. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Máš pravdu - naznačovali nám, že pokud není problém ve spg, tak pojišťovna někdy dělá drahoty s proplacením... No ale u nás problém je, takže nám ten test udělali, a naštěstí dopadl dobře
18. črc 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Už jsem doma. :grinning: Nám tedy žádný gen testy nenabízeli i přesto že má manža špatný spermio.A co přesně se tím zjistí?
18. črc 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jo mufi, dnes jsem se dívala do letáku Gonalu, tak tenhle se vyrábí z ovariálních buněk čínských křečků :grinning: tak ono je to asi prašť jak uhoď...
18. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak jsem zpět z výletu. Místo toho, abych byla odpočatá, tak jsem utahaná jak kotě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do toho jsem přežraná selete, přepitá piva, rozlámaná, protože jsme spali v autě.....se budu asi dávat pěkně dlouho dohromady :grinning:

A hlásím, že jsem po braní Euthyroxu trošku víc přecitlivělá než bývám normálně, tak snad je to o.k. :confounded:

A za 8 dní začátek stimulky :grinning: Marvelonu mi už moc nezbývá :wink:
18. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ahoj nadi... nam ty geneticke testy udelali, protoze manza ma spatne spermio... takze asi tak jak pise vodni :wink:
..... clovece uz zitra jdu zase na dalsi kontrolu :slight_smile: to je masakr! jsem zvedava, jak se to vsechno zase vyvinulo :slight_smile: a co mi vsechno reknou. citim se celkem dobre, akorat tak trosku plne a nafoukle, ale to je asi normos :grinning:
18. črc 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava hola hola hola jak bylo na vysocine?
18. črc 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka zdravim peti... to je uz je taky za chvilku, co? :wink:
18. črc 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliška36 no bylo fajne,až na to počasí,dopo jem se potila u trouby protože jsem pekla na oslavu(brácha se ženou slavili 30) tak jsem jim pekla slané šneky,ve tři jsme k nim jeli(bydlí u jimramova) a od půl šesté tak tak lilo a bouřilo,chudáci pekli selátko a pak jim vypli proud tak to ani nedopekli,a moje drahá polovička se tam pěkně ztřískala,poprvé jsem mu držela kybl u hlavy :grinning: super to bylo.A dovezla jsem si od segry kotátko tak ted žehlim a ono mi zahřívá nohy(asi jí nějak voní či co) :grinning:
18. črc 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava :grinning: :grinning: :grinning: no reknu ti... zazitku MOC!!! sneky taky delam..... mnaaaaaaaaaam. ale jen, kdyz ma prijit nejaka navsteva nebo nejaka oslavicka.
18. črc 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,jééé leni ty máš kotátko,tak to je super,necítíš se hned líp?

Tak holky budeme muset se teda víc vyptávát v Unice ,někomu dělají testy,někomu néé,tak co je to za bordel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,já se chci taky na ten test zeptat,Mufi říkala,že to není blbé,ale nechci aby to vypadalo,že se jim do toho seru :unamused: ,na druhou stranu by to mohlo být lepší i pro ně,měli by lepší výsledky uspěšnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa já právě nikdy kočky neměla ráda,ale segra si pořídila britku a já si řekla že tu bych si taky klidně pořídila,no a segra měla kotata tak jsme si jedno vzali.
18. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 No jo, za chvilku.....bojím bojím :grinning:
18. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :astonished: :astonished: ............. :grinning: :grinning: Tak to je mazec!! No ale já už se víceméně smířila s tím Menopurem, takže v poho. Byl to asi jen počáteční šok :grinning: Raději fakt nezkoumat,..ono totiž já myslela že když si připlatím, můžu mít lék shodný s Menopurem v "čisté" podobě.. Ale...pícháte si to všechny a nikomu se nic nestalo, takže to už neřeším.. :wink:
18. črc 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Nic není blbé!! Sakra, proplácí to pojišťovna a navíc my za to platíme desetitisíce, takže jaképak copak.. :wink:
18. črc 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek