CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka No právě mi bylo řečeno, že neprůchodný, nebo poškozený vejcovod může dělat pěknou neplechu. Že je lepší ho vyndat,..ale asi je to případ od případu. Takže ty máš taky problémy po mimoděložním? Nebo to už jsi měla dřív?

vodni
19. črc 2010

@drndapetka záleží na tom, co všechno bereš - oni ty léky, který dávají na udržení (estrofem) "drží" i tu mrchu. Takže já třeba měla ET 29.3., 14.4. byl negativní test, a mrcha dorazila až 19.4.

mufinka0
19. črc 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀

mufinka0
19. črc 2010

@vodni 🙂 Ahoj,..co ty měla jsi nějaké problémy po IVF??

vodni
19. črc 2010

@mufinka0 ne, žádné, sice trochu méně přesná ta má minimrcha (ale rozmezí 3 dnů je v normě 😉 ), ale jinak vůbec nic.

mufinka0
19. črc 2010

@vodni A nevíš co by mohli znamenat ty bolesti v podbřišku a špinění teď?? Nechci zase vyšilovat, ale občas to zabolí teda pěkně! Jakoby možná ovulka, ale 10.den cyklu je ještě brzo.

mufinka0
19. črc 2010

@vodni Jo to já mám taky mrchu 3dny - nebo 3 dny +... 😒 😠 Takhle budu muset užívat prášky na oddálení abych to neměla na dovču.. 😠 Tak pěkně se mi to posunulo,..a já to měla přitom táák pěkně vypočítaný 😀

vodni
19. črc 2010

@mufinka0 no je to možný, že se ti ovulka posunula...Desátý den je to klidně možné. Zvlášť po IVF píšou, že vaječníky jsou tak nějak jako "rozjetý", tak to může být... Ale jinak bych zkusila i ten test 😉 Přece jen, na UTZ by ještě bylo brzo něco vidět... Co když přece... 😎 Kdybys měla mít ale větší problémy, tak určitě se poraď se svým gyndrem

vodni
19. črc 2010

@mufinka0 Já bych asi tu dovču riskla i s mrchou. Před pár lety jsem si kvůli dovolené taky posouvala nějakýma práškama od doktora, a pak jsem měla problémy jako teď popisuješ ty - rozházený cyklus, špinění... Trvalo dýl než se to srovnalo, což bych asi před IVF neriskovala

mufinka0
19. črc 2010

@vodni Těhu test?? Teď mě napadá že z krve byl po ET negativní. Já nemůžu mít normálně mimi, víš... jako přirozeně, nemám "potrubí" 😀 Po ET byl tes negativní, tak to asi SNAD i to mimoděložní být nemůže. 😒

vodni
19. črc 2010

@mufinka0 jaj promiň, já ve vás všech trochu už ztácím přehled 😅 No jo, potrubí...

mufinka0
19. črc 2010

@vodni 😖 No právě, já jsem se několikrát ptala jestli mi to nemůže způsobit problémy a prý že nééé... Ale taky tomu moc nevěřím,..už jen jak to u mě te´d vypadá. Myslím že i bez posouvání mrchy nebudu moct hned na další pokus. Mám takový divný pocit,.. 😒 Ale tak neházím flintu do žita, uvidíme.

mufinka0
19. črc 2010

@vodni 😀 V pohodě, úplně tě chápu... 😀 Jen se bojím, protože jsem někde četla, že v CARECH považují malinkatou hodnotu HCG za bio 😠 chemické těhu a některé CARY to ani nesdělují, jako že tam něco málo bylo. Tak se bojím, aby mi to něco málo nezůstalo v tom rohu děložním, víš..

vodni
19. črc 2010

@mufinka0 jo ta moje mi taky říkala, že bez problémů, a pak se mi to vleklo tak půl roku ☹ Žádný flinty nikam neházej, hoď tam ty divné pocity! Užij si dovču (s mrchou nebo bez ní) a proč bys pak nemohla na další pokus, když načerpáš nové síly 😉

mufinka0
19. črc 2010

@vodni Mi řekli jen "negativní test z krve",..ale některé ženy mají malinkaté hodnoty a taky jim řeknou "negativní"... 😕

vodni
19. črc 2010

@mufinka0 myslím, že zvlášť s tou anamnézou to určitě sledují, a v carech zvlášť. Neboj, určitě to tak není, a pro jistotu zajdi k doktorce, ať na to zbytečně nemyslíš a netrápíš se zbytečně

mufinka0
19. črc 2010

@vodni To jo, ale to moje špinění a posunutá mrcha,..myslím že mám rozhozené hormony víš. 🙂 To jsou ty divný pocity,..ono holka když se ti to táhne 2 roky, tak už bys taky měla minimálně divný pocity 😀 😀 Ale tak ty máš zase svoje..., že... 😒 😖

vodni
19. črc 2010

@mufinka0 no jo, já mám těch let vlastně sakumprdum 9 😀

mufinka0
19. črc 2010

@vodni Možná udělám těhu test a uvidím,..mě na pravé straně řekli že je asi ne zrovna produktivní vaječník a tam mě zrovna bolí. Tak nevím no.. Možná mi odumírá, jestli to teda jde,.. 😒

mufinka0
19. črc 2010

@vodni ježíš,..to je hrozný fakt!!! O to víc ti přeju abys byla po tomto IVF už konečně těhulka!!!! Moc ti to přeju!! 😵

vodni
19. črc 2010

@mufinka0 no ber to spíš tak, že se taky možná po tom IVF nějak pomalounku probouzí 😝 Ale jestli máš bolesti, tak pro klid fakt zajdi k dr... Manželovi kručí v bříšku, musím jít dělat večeři, zatím pá

vodni
19. črc 2010

@mufinka0 díky! já tobě, vlastně všem tady - taky!

drndapetka
19. črc 2010

Vy jedete 😀 Jsem v práci a nestíháááááám 😀

lenceslava
19. črc 2010

Ahpj holky přihlaste se komu bylo blbě po marvelonu? Už včera mi nebylo dobře a dneska ráno jsem blula a je mi tak nějak celej den blbě.

drndapetka
19. črc 2010

@lenceslava Mě první 3 dny bylo hrozně, skoro až na blití.....ale pak to přešlo. Sváděla jsem to na vedra, ale byl to stopro Marvelon. Teď mě bolí šíleně prsa, mám je nateklé, plné a nevejdu se do podprsenky 😀 Mám šílenej bílej výtok, strašně mooooc 😝 To normálně nemívám......Blbě mi už není

lenceslava
19. črc 2010

@drndapetka mě minule po marvelonu nic nebylo tak se právě divím že mi je ted blbě,no uvidíme za dva tři dny.

drndapetka
19. črc 2010

@lenceslava A bereš ho kolikátý den?

lenceslava
19. črc 2010

@drndapetka dnes jsem zobla čtvrtou bobuli.

mufinka0
19. črc 2010

@lenceslava 😀 Třeba jste na dovolené "zadělali".... 😉

lenceslava
19. črc 2010

@mufinka0 tak ne dovolené tedy rozhodně néééééé.Ale třeba před tím jooooo.No asi zítra navštívím lékárnu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru