CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
21. črc 2010

ja nevim, ale pri kratkem protokolu antiko neni, ne?

lenceslava
21. črc 2010

@natulaaa ten rozdíl mezi carama.tam ti dají to a tam zase ono.@pampeliska36 při krátkém protokolu ti myslím nezastavují funkci vaječníků.

spiritty
21. črc 2010

No já určitě budu chtít jít do krátkého protokolu 🙂

drndapetka
21. črc 2010

@spiritty pokud u tebe není prokazatelná ovulka a nemáš pravidelné cykly jak hodinky, tak ti určo napíši dlouhý protokol, aby měli jistotu.....samozřejmě, že si asi můžeš říce, že nechceš, ale myslím, že doktoři ví, co dělají, takže být Tebou tak bych jim řekla, že máš po antiko křečáky, třeba by Ti dali jinou nízkohormonálné antiko(ještě šetrnější než marvelon) a měsííc se dá myslím přežít, pro mimino všechno, ne? 😀

mufinka0
21. črc 2010

@spiritty Ahoj, vítej! Já mám za sebou 1 neúspěšné IVF (ne na Unice) a tam jsem měla dlouhý protokol, teď v Unice na mě chtějí vyzkoušet krátký protokol, ale já nechci... nebo nééé že nechci, ale raději bych ten dlouhý, je to mnohem úspěšnější a při krátkém dávají údajně ještě víc hormonů. Taky mi trvalo než se moje tělo po antiko dalo dohromady a taky jsem zvažovala zda jim říct že anitku nechci, ale nakonec protože se ještě rozhodujem kam půjdem tak jsem to nechala. No a teď se dozvídám že ta antiko tam musí být.. 😒 No ale asi vědí co dělají. Jen nechápu proč to dávají jen v Unice, jinde jsem se s tím nesetkala. 😕 Ale pan doktor Frgala = jednička!!! 😀

mufinka0
21. črc 2010

@pampeliska36 Ne při krátkém protokolu anitko není,...Říkali mi, že bych rovnou začala píchat Puregon.. 😀

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka Já taky ale nemám prokazatelnou ovulku a taky by mi chtěli dát krátký protokol.. 😕

mufinka0
21. črc 2010

@lenceslava Tak to je mazec že je ti tak blbě,..Já četla že Marvelon je nízkodávková antiko, tak jsem předpokládala že šetrná....
A ty kecy o tom že jsi určo těhotná bych taky žrala.. U nás v práci je to to samé,.. Ani si neuvědomují jak mě tím zraňují!! Kreténi!! Kdyby jen věděli! Ne každému to jde tak jednoduše a hlavně každý se má starat sám o sebe!!! Jejda promiň,..teď jsem se rozohnila,..jen si vybavuju ty drbny u nás v práci a asi to máme stejný 😀

mufinka0
21. črc 2010

@pampeliska36 Denulko, tak na tebe budu zítra móóóc myslet, aby to dopadlo co nejlíp a přeju ti v každém folíku nejmíň 2 vajucha!!!! 😀 nééé, jasný že to nejde, ale tak aspoň aby v každém folíku to vajucho bylo!!! A ať tě to po OPU bolí co nejmíň a ať máš pak co největší úrodu zdravých embryjek... ufff 😝 Řekla jsem všechno?? Jestli nééé a na něco si vzpomeneš, tak i to ti přeju!!! 😀 Zkrátka jen to dobré!!! Tfuj tfuj tfuj...

lenceslava
21. črc 2010

@mufinka0 nemá cenu se čílit. Jen doufám že mi už zítra bude líp a budu moct jít do práce. Ted jsem vlezla na váhu a zjistila jsem že mám 73 kilo (a o jsem za půl hodky vypila tak litr vody kvůli té hlavě) a v po jsem měla 75. Tak když nic tak aspon zhubnu.

lenceslava
21. črc 2010

@pampeliska36 hodně štěstí při zítřejším snášení. 🙂 Jak budeš moct tak dej vědět čeho kolik a jak a tak ju?

mufinka0
21. črc 2010

@lenceslava 🙂 No to jo,..však z čeho bys chtěla přibírat když furt zvracíš??... 😀 Hormony jsou sviňa,...obě máme slíbeno víc hormonů při další stimulce,..tý jo, už teď nás lituju!! Ale musíme to zvládnout,..nedá se nic dělat! 😉

mufinka0
21. črc 2010

@lenceslava Už jsem zapomněla, kolik jsi měla prvně vajuch??

drndapetka
21. črc 2010

@lenceslava Mě zase leze váha nahoru a to jsem si myslela, že jak začnu brát ten Euthyrox, tak se mi zrychlí metabolismus a začnu hubnout....prdlajs 😠 Mám větší chuť na jídlo než normálně 🙄 Nad 70 kilo při mé výšce 163cm bych už nechtěla ( nemohla jsem si ani zavázat tkaničky u bot, jak mi zavazelo břicho 😀 ), tak se zuby nehty držím na 69 kilech 😀 😀

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 Ahooooojky Naděnko 😀

drndapetka
21. črc 2010

Holky, ještě straším v práci, uf 😝 Vymýšlím si tady voloviny, protože tu dneska nemám nic na práci, včera jsem si vše podělala a na dnešek si nic nenechala.....nebo možná nechala, ale mé oči to nechtějí vidět 😀

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 No mě Gogela řekl, že když nemám ovuli, že si mě musí pěkně pohlídat a dlouhý protokol je pro mě lepší, že budu mít víc vajuch 😀 Tak nevím jak to je 😒 Ale holky....nechtě to doktorrům, oni mají větší hlavu 😀 😀

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka 😀 ahoj Peťulko,.. Taky by se mi už nechtělo pracovat,..to máš odpolední??? uf uf uf,..já dojela v 18h domů na kole a musela jsem rovnou do sprchy,..Je tam nechutný vedro!

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 Nene, já dělám 12tky, takže mám "raňoodpolední" 😀 😀

drndapetka
21. črc 2010

Holky, až budeme vozit ty kočárky nebo ještě předtím, než budeme tahat břicha před sebou, musíme si dát sraza a pokafrat u kafíčka, jinak to nejde 😀 😀 😀

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka Já mám v papírech napsáno, že ovulka neprokázána a dokonce jsem jim řekla, že ji mám podle všeho nepravidelnou a stejně by chtěli krátký protokol,... Dlouhý protokol je prý úspěšnější, míň hormonů a hlavně se lépe hlídá,.. Ach jooo,.. V srpnu cca 4-5 mám jít na krev a nevím kam 😀 😀 Teď se tomu ještě směju, ještě je čas,..ale co budu říkat 2.den cyklu... 😲 😅

lenceslava
21. črc 2010

@mufinka0 já měla jen 7 vajuch. ☹

soni1
21. črc 2010

Ahojte, prepáčte, že sa vám sem vtriem, ale potrebovala by som poradiť. Dnes som bola KET. Moja otázka znie, však tie embryjká nemôžu zo mňa nejako vykĺznuť von keď idem napr. aj na toaletu.

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka To určitě, už jsem to chtěla navrhnou dřív, ale teď v létě to máme všichni asi rozlítaný s dovolenkama a tak.. Ale ráda bych vás viděla 🙂

mufinka0
21. črc 2010

@lenceslava Já taky!! 😀

mufinka0
21. črc 2010

@soni1 😉 Rozhodně ne!!!!!! Neboj se,..určitě z tebe nemůžou vypadnout!!!

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 No já myslela, že právě při dlouhém je více hormonů 😲

mufinka0
21. črc 2010

@soni1popisovali to v CARU že je to jako mák na máslo,..prostě se to přichytne a nevypadne!!! Pak už je jen otázka, zda se to bude vyvíjet.. 😒 Ale bude neboj!! 😉

drndapetka
21. črc 2010

@soni1 Neboj se nemůžou. Embrijka jsou v děložní sliznici pevně jakoby jsi třeba dala na chleba s máslem zrnko máku a otočila ho-zrnko tam zůstane přilepené....a takhle stejně je to i s embrijkem 😉 Takto mi to vysvětlovali na Unice

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 😀 😀 Telepatie

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru