• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. července 2017 
@pampeliska36 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uff,..teď jsem dočetla...Denisko, tak to je skvělé!!! A pokud bude kvalitní i zbytek těch vajíček, tak se "vyhodí"??? Chápeš, máš jich 22 a napíchnou ti jen 15,..?.. Jako někdo má kvalitní ch opravdu hodně, takže to klidně může být tvůj případ!!! :wink: :wink: Jinak móóóc gratuluju!!!! Super úroda! :dizzy_face:
22. črc 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Jinak Peťule, už jsem objednaná na vyšetření na chlamydie :grinning: Pořád mě to neuvěřitelně leží v hlavě,..páč mám opakované záněty, tak aby to nebylo tím.. :astonished: :confounded: :angry: Snad ne! Ikdyž vyléčit se to dá, ale léčba je zdlouhavá...a nedej bože už by bylo pozdě a měla bych poškozenou dělohu a ta mi embrouše nepřijmula. ... Vždycky mi jen dělali kultivaci a hotovo, ale to se tím nezjistí, chce to speciální stěr a vyšetření přímo z čípku. Tak uvidíme. Jen nevím kde bych to chytila :confused: :confused: S manžou jsme si věrní,..věřím mu,... Prý se to dá ale jednoduše chytit v bazénu, užíváním společné toalety atd... A to my v práci máme,..záchod pro cca 20 lidí (ženy a muži dohromady) no hnus!! :angry:
22. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza luki a vám,jak jste začínali nebylo nikomu blivno z marvelonu?to jen my dvě s Lenčou jsme takové srágory? :grinning: :grinning: :grinning:

Mufi já se zase objednala na krev na toxoplazmozu,kvuli tomu potratu víš,tak když už mám štítku,tak jsem si řekla,že ještě toto udělám ,byla jsem ve styku hodně s kotatama,vlastně celý život skoro,tak proto :wink:
22. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa nene mě vubec prostě jak jakákoliv antikoncepce ani by mně nenapadlo že muže být s toho blivno :angry: .
22. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa jj, toxoplazmu mi taky dělali kdysi a zjistili mi protilátky,..což znamená že jsem se jí nakazila v dětství a teď už mi nehrozí. Nesmíš ji získat v těhotenství!!! To je nebezpečný! :slight_smile: Potrat není v dnešní době vůbec výjimka,..bohužel :unamused: Při prvním těhu má potrat hóóódně žen.... To prý ještě vůbec nic neznamená. :confounded: Bolí to, ale pro doktory je to hold rutina. :sweat_smile:
22. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ahoj nadi.... nene!!! urcite nevyhodi :slight_smile: metoda ICSI nam byla vysvetlovana tak, ze embryologove berou postupne jedno vajicko po druhem - u nas to bude do tech 15 (tj. kolik jich mas zaplacenych metodou ICSI) a to ti zkoumaji a "neco" (nevim co) s nim delaji jakoby dopredu (asi nejake to proplachovani atd. atd. atd.) a pokud je vhodne k oplodneni oplodni ho tou spravnou spermii
.... kdezto kdyz je to klasicke IVF, tak vsech tech 22 vajuch vezmou (dopredu nic neresi s tim vajickem!) a daji dohromady se spermousema a nic s tim dopredu nedelaji... je to velmi laicky receno!!!
..... takze ikdyz nam zbyde vic jak 15, zbytek mame normalne IVF... ale to je u nas jakoby nic. s tou kvalitou spermii
22. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ano tak přesně nam to vysvětloval Malý :wink: :wink:

Mufi ano ,to jsou jen ty protilátky,ale kámoška měla taky prodělanou toxoplazmozu,ale nějakou formu,že když otěhotněla musela okamžitě počas těhu brát léky,jinak by potratila,takže těch forem je asi víc a ani o tom nevíme víš,já vím,že potraty se dějí i bezduvodně a jednou je to prý co druhá žena,ale takové banální vyšetření jako krev na štítku a toxoplazmozu,tím nic nezkazím,aspon budu vědet, a budu klidnější,že jsem proto něco udělala
22. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ale oni ti to vysvetli daleko lip a srozumitelneji... to je jen to, co jsem si z toho vzala ja a cemu jakoby laicky rozumim :slight_smile: nevim, jestli je to dost srozumitelne pro tebe :fearful:
22. črc 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se pro dnesek loucim... brisko boli, takze lezim a piju a odpocivam... sem tam i spim.... nechapu, ze jste tady nektera psala, ze chodi holky i do prace... to bych nedala ani naaaaaaaaaaahodou!
22. črc 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky zobu Marvelon, blivno mi není, jen ty obr kozy
22. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, potrebovala by som radu. Včera som bola na KET, ale ja vôbec ale vôbec nič necítim, ani bolesti v podbrušku ani prsia, proste akoby mi ani nič nevkladali. Neviete mi poradiť, aké s tým máte skúsenosti vy? Mala by som niečo pociťovať? Vkladali mi jedno 4-bunkové a jedno 7-bunkové embryjko. Prosím poraďte! Ďakujem.
22. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soni1 nééé, nic se neboj! Vždyť jsi teprve den po ET!!! To ani snad nemůžeš nic cítit!! Vždyť i těhotné ženy leckdy neví až do 4 týdne že jsou těhotné! Podle mě je ještě příliš brzy na nějaké příznaky! :wink: Hlavně buď v klidu a nepozoruj se tolik!! Dělej něco co tě baví a rozptýlí!!! :wink: Držím pěsti!!! :wink:
22. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soni1 Já jsem teda byla na klasickém IVF a po ET jsem měla příznaky na těhotenství a stejně jsem těhu nebyla, takže i ty příznaky nic neznamenají,..nehledně na to, že si je žena většinou dokáže sama i vsugerovat! :sweat_smile:
22. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu, ďakujem.
22. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soni1 napiš raději na těhulky z unicy,ty ti určitě poradí víc,než my :wink: :wink: ,ale bud jedině ráda,že tě nic nebolí :wink:
22. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soni1 :slight_smile: Hlavu vzhůru!!! Myslíme na tebe! :wink:
22. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ste fakt zlaté.
22. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jéé po tom rostou kozy? :confused: ,no tak to je paráda,to by mi mohly z jedniček narust dvojky :grinning: :grinning: :grinning: a taky jsem slyšela,že se po těch všech hormonech přibírá,to by mi taky seklo,aspon 5 kilo bych potřebovala dát nahoru totiž :grinning:
22. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLA HOLA.Kde jste dneska??
23. črc 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: :slight_smile:

@lenceslava tak jak je dneska ? :wink: :wink: a Pampel bude v kolik volat? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa už je to docela v pohodě.Jen doufám že to tak zůstane. A s těma prsama je to pravda.(budeš mí kozy jak dva vozy) :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no tak to je paráda,to za to blujno stojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je možnéé,že mají na unice už hodinu obsazeno, :confused: :confused: :confused: ,nebo nějaká sestřička blbě položila telefoon :sweat_smile:
23. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa to je divný,zkušaj znova.
23. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava zkouším,zkouším a je tam záznámník,že linka je obsazená :astonished:
23. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takže doba od začátku stimulky do OPU je 28dní asi,počítala jsem správně? :unamused:
23. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem se dovolala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě mě neobjednala,mám zavolat v pondělí,po odebrání HP a tam mi řekne,jestli si mám vzít první marvelon už v pondělí,nebo v uterý,aby zase ono měli volno na začátek stimulky, :dizzy_face:
23. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa a zkusila jsi volat třeba na jiný číslo?zkus na asistentku.
tak pozde no :grinning:
23. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek