• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
holky četla jsem rozhovor se Simonou Krainovou a normálně jsem se vytočila,že kde je na tom světě spravedlnost :angry: :angry: ,je ji 37 a ona prohlásila,že si dovedla představit život bez dítěte,že si zvkla na konfort,pohodlí a že se musela s touto situaci smířít a že chtěla holčičku,ale nevyšlo to noo :angry: ,ale tak snaží se s tím pomalu vyrovnat,že to teda bude chlapec,chápete ji čuzuu :angry: :angry: :angry: ,
23. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Ne, v papírech je , že máš dojít 2 nebo 3DC, ale já jsem chytla zrovna MS o svátcích, tak jsem volala Opletalovi na mobil a ten mi řekl, že je tam rozmezí 1-4DC, ale 2DC je prý nejlepší. No a já jsem byla až ten 4DC, protože jinak tam nikdo nebyl a nic jinýho mi nezbývalo. Chytla jsem to v neděli 4.7., 5.a6.7. byly svátyk. No já mám na takový věci prostě pech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa běž až v po.
23. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Já budud taky raději miss ultrahnus, bez nehtů, s mastnou hlavou a pupínkama na obličeji, jen ať je mimi zdravé
23. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa a zrovna ona která nemusí řešit peníze a může si kupi co se jí zlíbí.K....
23. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Musíš se rozkrvácet do 18 hodiny, pokud máš jen hnědou, tak 1DC je až zítra, být Tebou tak jdu v pondělí, tím nic nezkazíš :wink:
23. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak mastnou hlavu to já nepřežiju,to né ,to je moc :grinning: Když příjde na věc tak jsem schopná si ji mýt 2x denně. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa To je pííííča, ale fakt.......takový ženský nemají mít děti :angry: Ještě si pamatuju, jak to až dote´dka skrývala, hvězda...je trapná!!!!
23. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Existují klobouky, šiltovky....já bych to nějak zvládla :grinning:
23. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brnkla do unicy,no tak taky mi řekla,že mám jít až v pondělí,já myslela,že budu dneska jen špinit,tudíš bych byla v po třetí den.ale začínám už krvácet,takže proto.Peti tak snad se ty výsledky nemužou až tak ovlivnit néé :unamused: :unamused: ,jestli 2 nebo 4 jinak taky mám štěstí noo,už jsem ms měla dostat včera a jak na svinu se mi o den posunula :angry:

Leni no na ni není ani slov :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,prý teda doma dlouho nepobude říkala,co nejdřív se vrhne do povinností říkala,vubec si toho neváží :angry: :angry: ,je sobecká a ještě to tak napíše,že je tvor rozmazlený
23. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka já ji nikdy moc nemusela ale ted už ji nemužu ani vidět :angry:
23. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak to prr mastnou hlavu ja taky nepřežiju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,není nic horšího než mastná hlava :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Neřeš to, Opletal mi řekl 1-4DC, do toho se vejdeš, tak asi ví, co říká, já mu věřím, buď v klidu :slight_smile:
23. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ono každý dr tež mele něco jiného :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tady muj mi řek že čtvrtý je rozhodně pozdě a v unice zase jinak,ale co v unice jsou od fochu néééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já snad letos poprvé si přeju,aby byl chladný srpen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,raději at nám je chladnějc,než návaly vedra nééé,když budeme denně píchat :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Hele, já jak byla v Heliosu, tak jsem byla na HP až 5DC a doktorka řekla, že je to sice hraniční termín, ale v pohodě....takže fakt to neřeš....kdybych se měla kvůli všemu takto stresovat, tak jsem za chvíli bez vlasů :grinning:
23. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, můj manža je zlato.....baští mi sám od sebe vitamíny :dizzy_face: A to jsem ho ze začátku musela pomalu nutit a chystat mu to. Teď už si vzpomíná sám od sebe :slight_smile: Dávím mu i listovku, prý je pro spermouše taky super. Jsem zvědavá jestli nám to aspoň trošinku na spermio zabere, každý procento dobrý :wink:
23. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa já přeci ve čtvrtek(minulý)n volala unicu a řekli mi že když začnu ješte ten den tak můžu v pá přijet. Takže když jsem ve čt navečerzačala tak jsem v pá byla 1 den(ale stejně jsem měla mrchu slabou selou dobu).Buh ví co z toho bylo za výsledky.A vlastně v unice to ví taky.HAHAHAHA :grinning: :dizzy_face:
23. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa No , já počítám, že budu od 17. srpna doma, tak snad ty první 3 týdny píchání v těch vedrech a v práci dám....Spíš mám starch v práci z klimatizace, abych nedostala angýnu, trpím na to :unamused: A te´dka je čas dovolených, takže musím být místo prodavaček na prodejně, moc se v kanclíku neohřeju :confounded:
23. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka peto já se nestresuju,já se jen ptala,protože vím,žes to tu nedávno řešila i ty a taky si nevěděla,jestli mužeš,tak samo se ted ptám jáá
23. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka nebyl to naaaaaaaahodou pan doktor Otevřel :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Ale byla jsi nakonec teda na HP až v pondělí, ne? Nebo jsi šla hned v pátek? :confused:
@drndapetka a kde pracuješ? že bych došla nakupovat??
@pampeliska36 byl to pan dr. Otevřel, proč? :grinning:
@lenceslava V Brně v jedné dárkové prodejně :slight_smile:
23. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka byla jsem v pátek,tak mi to sestřička řekla.
@drndapetka a kde ty vubec děláš ve kterém obchodě,v nějakém centru nebo kde? :wink:
@drndapetka ze jsi psala opletal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@pampeliska36 Já znám i ana dr. opletala, to je zlatíčko moje, který mi dělal mou první revizi a po zákroku mě držel za ruku a hladil mě po tváři, tak ho mám asi tak nějak zafixovanýho :grinning:
23. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka já už bych prodávat nešla.Vydržela jsem to 9 let.A už jsem neměla na ty nevděčníky nervy.
23. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek