CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
23. črc 2010

holky četla jsem rozhovor se Simonou Krainovou a normálně jsem se vytočila,že kde je na tom světě spravedlnost 😠 😠 ,je ji 37 a ona prohlásila,že si dovedla představit život bez dítěte,že si zvkla na konfort,pohodlí a že se musela s touto situaci smířít a že chtěla holčičku,ale nevyšlo to noo 😠 ,ale tak snaží se s tím pomalu vyrovnat,že to teda bude chlapec,chápete ji čuzuu 😠 😠 😠 ,

drndapetka
23. črc 2010

@natulaaa Ne, v papírech je , že máš dojít 2 nebo 3DC, ale já jsem chytla zrovna MS o svátcích, tak jsem volala Opletalovi na mobil a ten mi řekl, že je tam rozmezí 1-4DC, ale 2DC je prý nejlepší. No a já jsem byla až ten 4DC, protože jinak tam nikdo nebyl a nic jinýho mi nezbývalo. Chytla jsem to v neděli 4.7., 5.a6.7. byly svátyk. No já mám na takový věci prostě pech 😝

lenceslava
23. črc 2010

@natulaaa běž až v po.

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava Já budud taky raději miss ultrahnus, bez nehtů, s mastnou hlavou a pupínkama na obličeji, jen ať je mimi zdravé

lenceslava
23. črc 2010

@natulaaa a zrovna ona která nemusí řešit peníze a může si kupi co se jí zlíbí.K....

drndapetka
23. črc 2010

@natulaaa Musíš se rozkrvácet do 18 hodiny, pokud máš jen hnědou, tak 1DC je až zítra, být Tebou tak jdu v pondělí, tím nic nezkazíš 😉

lenceslava
23. črc 2010

@drndapetka tak mastnou hlavu to já nepřežiju,to né ,to je moc 😀 Když příjde na věc tak jsem schopná si ji mýt 2x denně. 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
23. črc 2010

@natulaaa To je pííííča, ale fakt.......takový ženský nemají mít děti 😠 Ještě si pamatuju, jak to až dote´dka skrývala, hvězda...je trapná!!!!

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava Existují klobouky, šiltovky....já bych to nějak zvládla 😀

natulaaa
23. črc 2010

já brnkla do unicy,no tak taky mi řekla,že mám jít až v pondělí,já myslela,že budu dneska jen špinit,tudíš bych byla v po třetí den.ale začínám už krvácet,takže proto.Peti tak snad se ty výsledky nemužou až tak ovlivnit néé 😒 😒 ,jestli 2 nebo 4 jinak taky mám štěstí noo,už jsem ms měla dostat včera a jak na svinu se mi o den posunula 😠

Leni no na ni není ani slov 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,prý teda doma dlouho nepobude říkala,co nejdřív se vrhne do povinností říkala,vubec si toho neváží 😠 😠 ,je sobecká a ještě to tak napíše,že je tvor rozmazlený

natulaaa
23. črc 2010

@drndapetka já ji nikdy moc nemusela ale ted už ji nemužu ani vidět 😠

natulaaa
23. črc 2010

@lenceslava tak to prr mastnou hlavu ja taky nepřežiju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,není nic horšího než mastná hlava 😀 😀

drndapetka
23. črc 2010

@natulaaa Neřeš to, Opletal mi řekl 1-4DC, do toho se vejdeš, tak asi ví, co říká, já mu věřím, buď v klidu 🙂

natulaaa
23. črc 2010

@drndapetka ono každý dr tež mele něco jiného 😀 😀 😀 😀 ,tady muj mi řek že čtvrtý je rozhodně pozdě a v unice zase jinak,ale co v unice jsou od fochu néééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
23. črc 2010

holky já snad letos poprvé si přeju,aby byl chladný srpen 😵 😵 😵 😵 😵 ,raději at nám je chladnějc,než návaly vedra nééé,když budeme denně píchat 😀 😀 😀

drndapetka
23. črc 2010

@natulaaa Hele, já jak byla v Heliosu, tak jsem byla na HP až 5DC a doktorka řekla, že je to sice hraniční termín, ale v pohodě....takže fakt to neřeš....kdybych se měla kvůli všemu takto stresovat, tak jsem za chvíli bez vlasů 😀

drndapetka
23. črc 2010

Holky, můj manža je zlato.....baští mi sám od sebe vitamíny 😵 A to jsem ho ze začátku musela pomalu nutit a chystat mu to. Teď už si vzpomíná sám od sebe 🙂 Dávím mu i listovku, prý je pro spermouše taky super. Jsem zvědavá jestli nám to aspoň trošinku na spermio zabere, každý procento dobrý 😉

lenceslava
23. črc 2010

@natulaaa já přeci ve čtvrtek(minulý)n volala unicu a řekli mi že když začnu ješte ten den tak můžu v pá přijet. Takže když jsem ve čt navečerzačala tak jsem v pá byla 1 den(ale stejně jsem měla mrchu slabou selou dobu).Buh ví co z toho bylo za výsledky.A vlastně v unice to ví taky.HAHAHAHA 😀 😵

drndapetka
23. črc 2010

@natulaaa No , já počítám, že budu od 17. srpna doma, tak snad ty první 3 týdny píchání v těch vedrech a v práci dám....Spíš mám starch v práci z klimatizace, abych nedostala angýnu, trpím na to 😒 A te´dka je čas dovolených, takže musím být místo prodavaček na prodejně, moc se v kanclíku neohřeju 😖

natulaaa
23. črc 2010

@drndapetka peto já se nestresuju,já se jen ptala,protože vím,žes to tu nedávno řešila i ty a taky si nevěděla,jestli mužeš,tak samo se ted ptám jáá

pampeliska36
23. črc 2010

@drndapetka nebyl to naaaaaaaahodou pan doktor Otevřel 😀 😀 😀

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava Ale byla jsi nakonec teda na HP až v pondělí, ne? Nebo jsi šla hned v pátek? 😕

lenceslava
23. črc 2010

@drndapetka a kde pracuješ? že bych došla nakupovat??

drndapetka
23. črc 2010

@pampeliska36 byl to pan dr. Otevřel, proč? 😀

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava V Brně v jedné dárkové prodejně 🙂

lenceslava
23. črc 2010

@drndapetka byla jsem v pátek,tak mi to sestřička řekla.

natulaaa
23. črc 2010

@drndapetka a kde ty vubec děláš ve kterém obchodě,v nějakém centru nebo kde? 😉

pampeliska36
23. črc 2010

@drndapetka ze jsi psala opletal 😀 😀 😀 😀

drndapetka
23. črc 2010

@pampeliska36 Já znám i ana dr. opletala, to je zlatíčko moje, který mi dělal mou první revizi a po zákroku mě držel za ruku a hladil mě po tváři, tak ho mám asi tak nějak zafixovanýho 😀

lenceslava
23. črc 2010

@drndapetka já už bych prodávat nešla.Vydržela jsem to 9 let.A už jsem neměla na ty nevděčníky nervy.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru