CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava teda moc foteček tam nemáš 😀

my jsme vlastně skoro sousedky, jak tak koukám.....Já jsem putovala z PV přes vyškov do Brna 😀

drndapetka
23. črc 2010

@natulaaa V tom jsou právě ty bílkoviny. Já totiž moc maso nejím, krom teda ryb a kuřešcího, av jedné proteinové tyčince je bílkovin jak v jednom fláku masa 😀 Kupujije v DM drogerii, za 15 Kč 😉

lenceslava
23. črc 2010

@drndapetka no já tma nějak nejsem schopná ty fotky dodat,až budu doma tak to snad zvládnu. 😀 My mohli v prostějově bydlet,manžova teta tam měla byt,ale nakonec se prodal a prašule se rozdělili 😀

natulaaa
23. črc 2010

@drndapetka aha tak to je jedno,to bude ten muj prášek něco podobného, tak já nejím jen vepřové,smrdí mi prasetem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava prostějov je kránej, ale už bych se tam nevrátila......asi dojíždíž do práce do Blanska, že?

drndapetka
23. črc 2010

nebo Kuřim? to máš ještě blíž, že?

lenceslava
23. črc 2010

@drndapetka nene jezdíme do brna. Je to kousínek.

lenceslava
23. črc 2010

no holky tak já vás opouštím,Až do zítra jsme mimo.PÁÁÁÁÁÁÁ

pampeliska36
23. črc 2010

@kveta ahoj kveti... dekuju moc za rady. jojo povidali. vodu ve velkem piju uz ted... 3 je moje normalni davka... takze ted se snazim pit jeste i vid. na stesti jsem nemela kolem vajecniku zadnou tekutinu, coz i pana doktora prekvapilo. tak doufam, ze to tak bude i nadale.

natulaaa
23. črc 2010

@pampeliska36 a tekutina kolem vaječníku se dělá teda proč Pampel? 😉

kveta
23. črc 2010

@natulaaa Môže sa vyskytnúť ako príznak Ovariálneho hyperstimulačného syndrómu.

natulaaa
23. črc 2010

@kveta aha tak aspon to zachytnou co nejdřív v takovém případě noo 😵 😵 😵 ,já furt měla zafixované,že tento syndrom muže nastat právě do opu,když pícháme injekce na rust vajuch,a že pak už je nepícháme,tak jsem si myslela,že to právě už nehrozí 😉 .Dá se tomu vubec zabránit tim pítím a tak a nebo se to prostě uděje?moje spolužačka ze základky to měla ,ale bavila jsem se s ní už dávno a tak ted už si to nepamatuju co mi přesně říkala 😒 .A tak co se v takových případech dělá,to znamená,že žídný ET se nekoná né? 😉

pampeliska36
23. črc 2010

@natulaaa zkus si o tom neco precist, co to muze zpusobovat nebo co tomuto syndromu nahrava... urcite najdes neco na netu. tento syndrom muze nastat po OPU a nebo i nejaky den po ET... tak mi to vcera vysvetloval pan doktor, ale holky jsou urcite zkusenejsi a vi o tom i neco vic... ze nadi?
... v nejakem stadiu to "rozezenou" infuzemi a podle stavu se pak muze pokracovat a dojde ET.... ja z techto temat znam i pripady, kdy doslo k syndromu nejaky den po ET a to rikaji, ze ta zena je i s vetsi pravdepodobnosti tehotna a nebo taky i ze doslo k zastaveni a k ET vubec nedoslo. to pak ji pak udelali po trech mesicich KET a ted je ta kocka tehotna 🙂
... horsi pripad je napr. kveta, ktera si timto prosla a cetla jsem to v jejim pribehu.

mufinka0
23. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 Ahoj, ne, já už raději nevím nic!!! Pak se do toho člověk zamotá a nevím pak jak ven,.. 😒 Jinak už jsme objednaní na krev.................asi vás zklamu - do Repromedy.................. 😔 😔 😔 Stydím se stydím.... 😅 😔 😔
Máš 10 vajuch??? To ti určo zbyde ještě něco na KET, no super!! 😉

luciiiie
23. črc 2010

@pampeliska36 gratuluji k embryjkám...krásnej počet 😉 Ale je to síla, si tam volat, že? To jsou nervy 😀

natulaaa
23. črc 2010

@kveta děkuji je dobré vědet,jak se to projevuje 😉 😉 😉 ,

mufinka0
23. črc 2010

@natulaaa Kdy jdeš na ty krevní testy? Na tu toxoplazmu?

mufinka0
23. črc 2010

@natulaaa Myslím že nám ten hyperstimulák moc nehrozí...Ty máš jeden vaječník, já jeden co mi blbě funguje,..takže si myslím že moc ne. Ale uvidíš co ti řekne doktor, mě to tak řekli.
😉

natulaaa
23. črc 2010

@mufinka0 no jdu v pondělí,udělá mi to při odběru HP,at mě nepíchají zbytečně 2x 😵 a o tom syndromu,přečetla jsem si nějaké reakce,jak o tom psaly,tak jsem to taky tak pochopila,že já asi nebudu jeden z horkých kandidátu na tento syndrom,i když Malý nám o tom i tak něco říkal,že se to muže stát,tak asi i jeden vaječník se muže zbláznit ale jelikož ten muj je lenivější,tak myslím,že se mu nebude moct chtít 😀 😀 😀 ,no jsem teda zvědavá,jak mi postoupilo,nebo ustoupilo fsh 😕 😕 😕 ,hajzlík jeden 😀 ,doufám,že se vzpamatoval už

mufinka0
23. črc 2010

@natulaaa Snad jooo!!! Já jsem zase zvědavá jakej budu mít teď ten HP. Jako po té první stimulce,..jestli se mi zlepšil, nebo naopak zhoršil... :-/
Jinak jdem do Repromedy,..nevím jestli si to už četla. 😔

mufinka0
23. črc 2010

@natulaaa Mě uklidňuje fakt, že stačí málo a kvalitní vajíčka a nééé plno a nekvalitních... 😉 Musíme doufat že nám to vyjde!!! 😵

natulaaa
24. črc 2010

@mufinka0 jakto,že jste se nakonec rozhodli pro repromedeu?co rozholo? 😉 😉
No já se tehdy M alého ptala na jeden vaječník a říkal,že šance jsou stejné jako u dvou 😒 ,tak uvidíme 😉
Jinak já jsem taky zvědavá na fsh,jak na tom ted bude 😉

pampeliska36
24. črc 2010

@mufinka0 to nevadi... za nama budes chodit, ne? 🙂

pampeliska36
24. črc 2010

ahojte kocky... uz nam volali a mame porad tech 10 kousku... 7 jsou ctyrbunecne, 1 jsou tribunecne a 2 jsou dvoubunecne. takze tak. 🙂

pampeliska36
24. črc 2010

jo a vypada to na transfer v utery 🙂

pampeliska36
24. črc 2010

jinak mam docela krece v oblasti zaludku a tak jsem volala na ten mobil a pan doktor mi rekl, ze mam prijit zitra na unicu mezi osmou a pul devatou. ze mam hodne pit, coz ja piju 🙂 a pro jistotu se na me koukne, zda je vsechno v poradku.

mufinka0
24. črc 2010

@pampeliska36 😲 Pampel nestraš!!!!! Tak to fakt raději běž,..,ale tak může to být cokoliv,.mohla jsi i něco špatnýho sníst. Tak ať se ti uleví a bolest ustoupí.!! 10 kousků,..10 minimiminek!! 😀 Paráda!!! No, já sem budu chodit to víš že jo.. V Repromedě diskuze vázne, holky jsou tam těhulky a to horko jim dělá zle víš, tak jen odpočívají a tak... 🙂

mufinka0
24. črc 2010

@natulaaa Ahoj,.. 🙂 Přemýšleli jsme a rozhodlo víc věcí,..brouzdala jsem ještě po netu a nakonec se rozhodla.. 🙂 Já to tady nechci ventilovat, nechci nějak uškodit Unice, protože ta je určitě taky jednička.. A taky páč sice jsem se rozhodla, ale červíček ještě hlodá... 😒 😒 Ale musela jsem už udělat první krok a objednat se na tu genetiku, páč bych se tím užírala celej měsíc a stejně by z toho nic nebylo,.. Včera mi zrovna psala známá jak na tom jsme,..tak jsem jí psala že první pokus nevyšel a ona mi napsala že kolegyni v práci to vyšlo až napotřetí a na ten poslední úspěšný pokus byla právě v Unice a teď má 2 holčičky, dvojčátka.. 🙂 jááá chcííí takýýý... 😅 Jinak Natul, myslím že s jedním vaječníkem není menší úspěšnost jako se dvěma to néé, ale musíme počítat s tím, že budeme mít míň vajíček, víš.. Ale tak to neváá, vy se svým 100% spermiogramem můžete už rovnou zařizovat dětský pokojík!! 😉 Páč ikdyž budeš mít míň vajuch,než třeba těch 15 tak se jistě oplodní všecky! 😎 😵

mufinka0
24. črc 2010

@pampeliska36 Jinak Deni, ještě mě napadlo, kdyby se ty bolesti nějak zhoršovali, nebo tak něco, nečekej do zítra a běž na pohotovost, třeba na obilňák,..tam dělají to IVF taky, tak by tě taky mohli skouknout. Ikdyž možná by asi nebyli moc příjemní, ale je to tvoje zdraví!! 😕 😕 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru