CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
2. bře 2009

Zdravím bajik, lenulinku, vladis a ostatní děvčata. 🙂

lucifirek
2. bře 2009

Ještě že jsi mi to písla,nějak jsem to přehlédla

jeany
2. bře 2009

Jo, tak Luci pojedete už na 7.15 a budete asi pospíchat, jak píšeš. To budeš brzo po odběru. To se tedy asi neuvidíme, co?

luciiiie
2. bře 2009

Já na tebe Luci musím pořád myslet...prostě tomu nemůžu uvěřit...co je to do prdele za nespravedlnost???!!!!!!!!!

jeany
2. bře 2009

Luciiie, opravdu nespravelnost je. Lucifírek pro to udělala všechno, byla v pohodě a vidíš, nepovedlo se. Já ten můj neúspěch přičítám tomu, že jsem právě při minulém pokusu v té pohodě nebyla.
Prostě někomu se to povede přirozeně, někomu pak na klinice poprvé, podruhé atd.
Já jsem Luciiie taky zdravá, problém je jen u manži se spermijkama. Taky mi to přišlo hodně nespravedlivé, ale to je život. Bohužel.

lucifirek
2. bře 2009

Jeany,to je taková škoda,myslím,že asi vezmou jen krev a zase pojedeme,nebo já nevím,večer si ještě písneme,jo. Hrozně ráda bych vás potkala. Ty budeš mít zrovna zítra času dost,viď 😀
Luciiie,nic s tím nenaděláme,taky jsem tomu věřila. Ale teď musíš myslet na sebe. Abys byla v poodě.u

lucifirek
2. bře 2009

Ahoj Lenuli,děkuji. Tu čárku tam už nevyčaruju,tak co jiného zbývá. Ale mám tu vás a manžu,který mě podrží a já jeho.

lucifirek
2. bře 2009

Holky já běžím do práce,po obědě se ozvu.

jeany
2. bře 2009

Dnešní den tedy nezačal dobře. ☹
Jinak, my jsme dnes zaspali, pak nám nechtělo jet auto pak si tady čtu, že Lucifírek má negativní test. Potřebuji nějaké dobré zprávičky. Snad brzy budou.
Luciiie, ty testuješ tedy příští týden v úterý, že. Budu netrpělivá, ale Lenulinka psala, že tě tipuje na ty dvojčátka, tak to tak snad budou ty dvojčátka, ne?

zuzuza
2. bře 2009

Bré ráno holky, tak jsem valila z pelechu rovnou sem, zprávičky moc zlé, Lucifirku co na to říct....nemám slov, nějak i já jsem ted pesimistická:(, moc mě to mrzí:(, ach jo tolik ale tolik jsem tomu věřila.

Jinak všechny moc zdravím při pndělku kočičky moje.

Jeany ahooooojky, tak se oslava vydařila!!!Super!!!!!!!!!!Už se ti to bůlíží a neboj, vše půjde jak má!!!!!!!!!!

luciiiie
2. bře 2009

Já někde vevnitř cítím, že to taky nevyjde.... ☹

bajik
2. bře 2009

Taky tě zdravím Jeany.Tak zítra už to u tebe začne nabírat brátky 🙂 .Budu moc držet palečky ať bruško moc nebolí a ať je spoutu zralych vajuch.To je blbý že tam budete tak dlouho čekat.Člověku se huštá želudek z nervu a ještě čekat,že!A ty víš kolik vás asi ne punkci bude?A jestli budeš na pokoji s manžou?
Lucifirku nám tenkrát odebrali krev a kolem deváté byli výsledky.Tím že jsme s karviné tak jsme si už počkali na audit,aby jsme nemuseli znova jezdit a taky jsme chtěli vědět co nám řeknou.Byli jsme tam asi do 12.

bajik
2. bře 2009

Luciie vyžeň si takové myšlenky z hlavy!!!Ale hned!!! 😠

luciiiie
2. bře 2009

promiň bajik 😀 Už jsou pryč 😉

bajik
2. bře 2009

Tak se mi to líbí 😀 😀 😀 .Jak se ti jinak daří?

luciiiie
2. bře 2009

Až na ty myšlenky celkem dobře, díky za optání 😉 Včera mě zas píchalo v bříšku, já se radši snažím se nepozorovat. Špatně mi není, chutě nemám, závratěmi netrpím 😀 Chodím pořád čůrat, snažím se smát až se za břicho popadám jo a prý mám nějaký modrý žíly na prsách, ale já žádný nevidím. 😉

zuzuza
2. bře 2009

Heheheh luci, ted sjem se pobavila, prej modry žíly na prsách🙂))))) To já si na ně vždy když jsem čekala, jestli třeba nejsu v tom tak pořád makala, až mě ty bradavky tak pak otřesně bolely 😀

luciiiie
2. bře 2009

to já si taky mákám Zuzo. Autoerotika. 😀

jarkabilik
2. bře 2009

ahojky holky všechny vás zdravím

lucifirek to mi je líto já tomu moc věřila ale počkej na to co řekne ještě krev 😉 jinak na beremese mam i ja albíčko 🙂

jeany tak to je fajn že se oslava tak vydařila aspon jsi přišla na jiné myšlenky 😉

zuzuza
2. bře 2009

Hehehehe a když mě na ně maká manža tak nadávám, tak luci, ty už jdeš do druhého týdne co? ještě 5 dní a taky testuješ, ale nebudu tě ztresovat a připomínat ti to raději, ted jsem o tom mluvila o om všem se sestřenkou, došy jsme na to, že teď jsme skoro jako když žena co otěhu přirozeně, teď už je na náhodě, zda se to uchytí nebo ne, s tím rozdílem, že žena, která počně přirozeně a neuchytí se jí to, tak jí to odejde s ms, aniž by něco tušila, kdežto my, my už to víme, co se tam děje....ach jo, ono se to každýmu lehce radí co? Ale nám se to hůř dělá, ale jsem ráda, že lucifirek to bere celkem dobře, kdyby nám to nevyšlo, půjdem všici spolem do dalšího boje!!!

luciiiie
2. bře 2009

Zuzi ještě 8 dnííí...testuji v úúterý

jarkabilik
2. bře 2009

bajik s tou kontrolou krve máš pravdu je tam čas 7.15 🙂 je to přímo na rozpise

jarkabilik
2. bře 2009

lucifirek ale mě vzali tehdy krev a měla jsem přijít pro výsledek až za nějakou dobu a vím že jsem měla dlouhou chvíli a seděla na lavičce 🙂

jarkabilik
2. bře 2009

vidím že bajik už to napsala 🙂

jeany
2. bře 2009

Ahoj Jary, zdravím tě. Jj, zítra už mažu zase na Uniku. Jsem ráda, že jsme nemuseli na Uniku ještě dnes, že tentokrát stačili 2 UTZ. Už jsem v práci a mám toho docela dost dělám uzávěrky, ale nedá mit, abych sem nenahlížela.

zuzuza
2. bře 2009

Jeany tak to ti aspoň dneska uteče a zítra jdete na to, všechno ti to začíná!!! Říkali ti v nedělu, jakou máš výšku děložní sliznice endometria?

jarkabilik
2. bře 2009

jeany tak to je fajn jak se tam nemusí vícekrát jet já se schválně dívala jaké časové rozpětí je potřeba na ty nejdůležitější návštěvy a zjistila jsem že se to vlezlo do 14dnů když nepočítám ty přednávštěvy kdy ti píšou léky atd.Zítra na tebe budu myslet a držet pěsti i na nohách 😉 Není divu přeci musíš mít přehled copak tady je nového to se nedá nenahlížet 😀

jarkabilik
2. bře 2009

zuzuza jak ty jak se cítíš odpočíváš 😉

zuzuza
2. bře 2009

Jary já jsem ok, už mi i to napnuté břicho splasklo, konečně se můžu normálně najíst juchu děsně mě to tlačilo🙂, jj odpočívám, celou sob a ned jsem ležela, dneska už sedím u pc a pracuji, já nevím, ale mě se zdá, že ta moje gyndr. je nějakých zastaralých názorů, si představ, že mě řekla, že nejlepší by bylo povalovat se celých 14 dní, některý že leží i s nohama nahoře, že snad to odpočívání k něčemu bude, no chápeš to? tak ted mám výčitky že neležím ale sedím:(

jarkabilik
2. bře 2009

zuzuza vůbec na ni nedávej na klinice ti řekli jak se máš chovat a tve gyn vše odkývej at máš klid navíc si myslím že když ti dobře není lehneš si 😉 ona má o tebe strach takže i proto ti radí tohle

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru