• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

23. ledna 2017 
@drndapetka jo jo, to je fakt, taky pracuju ve výzkumu :grinning:
26. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Bych měla assi už te´dka začít pořádně pít, že? Kolik denně se musí?
26. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni To bysme pak mohli zkoumat všichni :grinning:
26. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka sice se ptáš pampel, ale mi říkali u 1. i 2:IVF, že pití se má zvýšit až po OPU jako prevence OHSS
26. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš tak je dvě flaše lupnu i ted bez problému,tak to snad dám,ten litřík navíc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Vody ale joooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Aha, takže při stimulaci nemusím hodně pít? :confused: Já právě čekala, že ano
26. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka já to taky četla, ale jen na diskuzích, když jsem se ptala v unice, tak říkali, že pít normálně, ale po OPU zvýšit
26. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky každopádně vám 3 litry denně jen prospějí i před OPU,aspon si roztáhnete pomlu žaludek na tolik vody :wink: :wink:
26. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa to jo, já ty 3l piju normálně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja sa teda vôbec nevyznám v metabolizme hormónov, ale pred OPU by som bez odporúčania nepila viac vody, aby som neriedila a nevyplavovala hladinu hormónov z tela... ale toto je naozaj len môj laický pohľad na vec...
26. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta já taky nevím, jaký byl důvod, ale všichni doktoři mi zatím říkali "normálně", a když jsem se ptala na ty mé 2,5 až 3l, tak říkali, že to je OK
26. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já piju i 4 litry denně, to je špatně? :astonished: to se teda budu muset víc hlídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě myslela, že když teď piju 5 litry, že musím od stimulky začít pít aspoň o litr víc....To by ale asi ty moje ledviny zkolabovaly :grinning:
26. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, chtěla jsem napsat 4
26. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale ty bílkoviny můžu už teď, že jo?Jsme se zásobila proteinovýma tyčinkama....na každý den jednu :grinning:
26. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka se na to zeptej až tam půjdeš, doktora nebo sestřičky, nebo obou :slight_smile: Já po minulé stimulce pár kilo nabrala (naštěstí jen asi 3), tak bych to nepřeháněla s něčím, díky čemu bych nabrala ještě víc... a ty proteinové tyčinky, stejně jako nějaké nutridrinky apod., které se doporučují po OPU, tak ty se doporučují i v případě nechtěného hubnutí, což můj případ teda rozhodně není (jsem to na radu doktorů kupovala dědovi, když měl problémy po operaci a začal hodně hubnout). Myslím, že stimulka je normální stav, takže pestrou a vyváženou stranu, ani ne moc ani ne málo, tím nezkazíš nic...
26. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
me rikal vcera a predevcirem pan doktor otevrel, ze kdyz vypiju tedka 3,5 litru, ze je to OK. v propoustecich papirech po OPU je uvedeno vypit 2,5 litru denne (tzv. naredit se) :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ježiš peti ted si mě zblbla co to máme jist,bílkoviny nebo vlákninu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,já si koupila vlákninu :grinning: :grinning: :grinning: a ted mi řekněte,že potřebuju bílkoviny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: už jsem to našla a já pipka si koupila vlákninu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nic,ta je taky zdravááá :grinning:
26. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa tak uz mi z repromedy odpovedali, dik za tip :wink:
26. črc 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
UF... vypila jsem uz 2,5 litru a mam pocit, ze jsem jak vodni nadrz :fearful: prave jsem si objednala pizzu.... mnaaaaaaaam! za chvilku bude tady. to je hrozny, kdyz nikdo nevari :slight_smile:
26. črc 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 A já měla nudle s mákem :dizzy_face: Peji Ti dobrou chuť :wink: nenudíš se doma už? Já teda ráda lenoším, ale asi mě na té neschopence klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Objednáváš pizzu z La patas? :grinning:
26. črc 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to se teda neboj!!! ja se teda taky dost bala... ale ja mam neschopenku od prvniho ultrazvuku a to vsechno bezelo jak po masle nebo co... porad se neco delo. do toho nejak vikend a ted uz ET.... nene rekla, bych se nenudim. hodne ctu :slight_smile: a koukam na nejake stazene filmy :slight_smile: a pisu si s vama :slight_smile: a trosku i pracuju :fearful: mam notas doma, takze tak
26. črc 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jojo tam je vyyyyyyyyborna! a nejenom pizza!!! :grinning:
26. črc 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 La patas je moje nejoblíbenější pizzerie a když se mi nechce vařit tak rozvoz to jistí :grinning: Miluju i jejich těstoviny a saláty, obsluha je tam moc příjemná a krásný prostředí a hlavně.....je tam i koutek pro mimouše, tak už vím kam budeme chodit na jídlo až budeme čtyři :grinning:
26. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: souhlasim... az na tu obsluhu :frowning2:
26. črc 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jakto? špatný zkušenosti? :confused:
26. črc 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka je pravda, ze se ted uz zlepsili, ale ty zacatky.... katastrofa!
26. črc 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek