CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
26. črc 2010

@drndapetka jo jo, to je fakt, taky pracuju ve výzkumu 😀

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 Bych měla assi už te´dka začít pořádně pít, že? Kolik denně se musí?

drndapetka
26. črc 2010

@vodni To bysme pak mohli zkoumat všichni 😀

vodni
26. črc 2010

@drndapetka sice se ptáš pampel, ale mi říkali u 1. i 2:IVF, že pití se má zvýšit až po OPU jako prevence OHSS

natulaaa
26. črc 2010

ježiš tak je dvě flaše lupnu i ted bez problému,tak to snad dám,ten litřík navíc 😵 😵 😵 😵 😵 .Vody ale joooooo 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
26. črc 2010

@vodni Aha, takže při stimulaci nemusím hodně pít? 😕 Já právě čekala, že ano

vodni
26. črc 2010

@drndapetka já to taky četla, ale jen na diskuzích, když jsem se ptala v unice, tak říkali, že pít normálně, ale po OPU zvýšit

natulaaa
26. črc 2010

holky každopádně vám 3 litry denně jen prospějí i před OPU,aspon si roztáhnete pomlu žaludek na tolik vody 😉 😉

vodni
26. črc 2010

@natulaaa to jo, já ty 3l piju normálně 😝

kveta
26. črc 2010

Holky, ja sa teda vôbec nevyznám v metabolizme hormónov, ale pred OPU by som bez odporúčania nepila viac vody, aby som neriedila a nevyplavovala hladinu hormónov z tela... ale toto je naozaj len môj laický pohľad na vec...

vodni
26. črc 2010

@kveta já taky nevím, jaký byl důvod, ale všichni doktoři mi zatím říkali "normálně", a když jsem se ptala na ty mé 2,5 až 3l, tak říkali, že to je OK

drndapetka
26. črc 2010

Holky, já piju i 4 litry denně, to je špatně? 😲 to se teda budu muset víc hlídat 😝

drndapetka
26. črc 2010

No já právě myslela, že když teď piju 5 litry, že musím od stimulky začít pít aspoň o litr víc....To by ale asi ty moje ledviny zkolabovaly 😀

drndapetka
26. črc 2010

Jej, chtěla jsem napsat 4

drndapetka
26. črc 2010

No ale ty bílkoviny můžu už teď, že jo?Jsme se zásobila proteinovýma tyčinkama....na každý den jednu 😀

vodni
26. črc 2010

@drndapetka se na to zeptej až tam půjdeš, doktora nebo sestřičky, nebo obou 🙂 Já po minulé stimulce pár kilo nabrala (naštěstí jen asi 3), tak bych to nepřeháněla s něčím, díky čemu bych nabrala ještě víc... a ty proteinové tyčinky, stejně jako nějaké nutridrinky apod., které se doporučují po OPU, tak ty se doporučují i v případě nechtěného hubnutí, což můj případ teda rozhodně není (jsem to na radu doktorů kupovala dědovi, když měl problémy po operaci a začal hodně hubnout). Myslím, že stimulka je normální stav, takže pestrou a vyváženou stranu, ani ne moc ani ne málo, tím nezkazíš nic...

pampeliska36
26. črc 2010

me rikal vcera a predevcirem pan doktor otevrel, ze kdyz vypiju tedka 3,5 litru, ze je to OK. v propoustecich papirech po OPU je uvedeno vypit 2,5 litru denne (tzv. naredit se) 🙂

natulaaa
26. črc 2010

@drndapetka ježiš peti ted si mě zblbla co to máme jist,bílkoviny nebo vlákninu? 😀 😀 😀 😀 😀 ,já si koupila vlákninu 😀 😀 😀 a ted mi řekněte,že potřebuju bílkoviny 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
26. črc 2010

😀 😀 už jsem to našla a já pipka si koupila vlákninu 😀 😀 😀 😀 😀 no nic,ta je taky zdravááá 😀

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa 😀

esther03
26. črc 2010

@natulaaa tak uz mi z repromedy odpovedali, dik za tip 😉

pampeliska36
26. črc 2010

UF... vypila jsem uz 2,5 litru a mam pocit, ze jsem jak vodni nadrz 😨 prave jsem si objednala pizzu.... mnaaaaaaaam! za chvilku bude tady. to je hrozny, kdyz nikdo nevari 🙂

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 A já měla nudle s mákem 😵 Peji Ti dobrou chuť 😉 nenudíš se doma už? Já teda ráda lenoším, ale asi mě na té neschopence klepne 😝

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 Objednáváš pizzu z La patas? 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka to se teda neboj!!! ja se teda taky dost bala... ale ja mam neschopenku od prvniho ultrazvuku a to vsechno bezelo jak po masle nebo co... porad se neco delo. do toho nejak vikend a ted uz ET.... nene rekla, bych se nenudim. hodne ctu 🙂 a koukam na nejake stazene filmy 🙂 a pisu si s vama 🙂 a trosku i pracuju 😨 mam notas doma, takze tak

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka jojo tam je vyyyyyyyyborna! a nejenom pizza!!! 😀

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 La patas je moje nejoblíbenější pizzerie a když se mi nechce vařit tak rozvoz to jistí 😀 Miluju i jejich těstoviny a saláty, obsluha je tam moc příjemná a krásný prostředí a hlavně.....je tam i koutek pro mimouše, tak už vím kam budeme chodit na jídlo až budeme čtyři 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 souhlasim... az na tu obsluhu ☹

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 jakto? špatný zkušenosti? 😕

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka je pravda, ze se ted uz zlepsili, ale ty zacatky.... katastrofa!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru