• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

15. prosince 2017 
@natulaaa Měla bych jít na ET cca ( pokud vše půjde o.k. ) 28.8. :wink: Krásný datum :grinning:
26. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka zitra uz dostanes uplne presny rozpis na A4... kde to bude vsechno kraaaaaaasne rozepsano :wink: samozrejme je to pohyblive podle urodicky
26. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa No mě vychází 1.UTZ folíků na 17.srpna-to mám svátek zase jí, tak doufám že budu mít dobrý dáreček :grinning:
26. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ale moc se to nepohybuje...tam jde spíš o dny, né o týdny, ne? :confused:
26. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 A asi sis to z té A4 odškrtávala, že? :slight_smile: Já jen abych si třeba nespletla datum a nepíchla něco dvakrát nebo vůbec .... jsem takový pako, někdy :grinning:
26. črc 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stimulaci, přece :slight_smile: já vás čtu, všechno sice nestíhám, ale jsem tu s váma a všem držím palce
pampel - gratuluju k tolika děckám, ať ti to vydrží :grinning: :grinning:
akorát mám fakt strach z toho "protažení čípku", ten katetr se mi nelíbil :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
26. črc 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě je tady s Váma tak fajn :grinning: Já už se snad nebojím ničeho a zítra se píchnu sama :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Mě se taky nelíbil :confounded: Případně bude mít pan doktor nakopnutej obličej, když to bude moc bolet :grinning:
26. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že sjem tu nejvíc ukecaná :grinning:
26. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Ale zase si říkám, že když mi můj gynekolog jednou za rok bere stěr z čípku, tak taky musí s tou vatou na tyčince nebo co to je :sweat_smile: projet tím čípkem a je to spíš takový jakoby řezání, jinak v poho a nešpiním po tom, tak snad to bude o.k. :wink:
26. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej
@drndapetka fakt se to da vydrzet. je to takove neprijemne gynekologicke vysetreni a v jednom okamziku to bolelo jako bolestiva mrcha a pak to zacalo odeznivat. ta bolest je fakt jen okamzicicek a pak to odezniva!!!!!!!!!!!!
26. črc 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ja jsem se radsi na zadnej katetr ani nedivala... divala jsem se do stropu :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si umyt hlavu... at se tem deckam libim :slight_smile: :grinning:
26. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vydržet to musíme, tak co. Já si nic píchat nebudu, to by dopadlo. Při první stimul píchal manžel, už máme natrénované. Pak to tu teprv začne žít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky škoda že tam ten čípek nemůžem poslat samotnej že?? :grinning: Já z toho mám taky děs.
@pampeliska36 Běž běž, já musím ještě doma oholit nohy a kačera ať se pan doktor Frgala nelekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@drndapetka jojo taky jsem to uz absolvovala... zitra uz na sebe nemuzu nic vonet, takze jsem vsechnu ocistu udelala jiz dnes :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí

@pampeliska36 v den ET se drhnout nemáš, ani parfémy, sprcháče apod, ale to ti určo řekli, takže dneska más poslední možnost, ať se děcka nebojí :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte někdo nějakým podnájmu v brně? Nejlépe 2+1.
26. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Ježiš, a to se nemůžu před ET umýt ráno ani intimním mýdlem? :confused: proč jako? :grinning:
26. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Já bohužel ne :frowning2: Ale počítej v Brně za podnájem 2+1 tak 10 tisíc :rolling_eyes:
@drndapetka taky nevim a vubec me nenapadlo se zeptat... zitra mas moznost :wink:
@drndapetka ani na OPU... je to tam dole napsano v tom rozpise, co dostanes zitra :wink:
26. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Dělá se ET na sále nebo normálně na křesle v v jendé z ordinací? Jestli se totiž dělá na sále, tak je to jasný, proč se nesmíš ničím smradět :grinning: Na sál to nemůžeš kvůli sterilitě :wink:
26. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky loucim se! baaaaaaaaaaj a zitra na vas myslim, at vas to moc neboli a dostanete kraaaaasnej rozpis. jooooooo a nadi!!! napis nam taky :wink:
pronájem fakt nevím
parfémy a sprcháče taky nevím - sestřička mi tenkrát řekla - embroušci to nemají rádi - doslova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky já za měsíc Marvelonu kozy o 2 čísla větší a skoro 4 kila navíc, cítím se jak velryba :frowning2: :frowning2:
@pampeliska36 No já se zeptám ségry-ona dělá sestru na operačním sále....jak to přesně je :grinning:
26. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka myslim, ze nahore na sale. protoze tam vlastne budou davat ty embryjka... ale nevim. zitra vam napisu :slight_smile: jak to vsechno probihalo
26. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek