CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
28. črc 2010

@drndapetka no to určitě je lepší nevědet,ale tím,že jsem si pro ty výsledky musela jít sama,tak to vím 😵 ,A Peti já mám cykly jak hodinky,po 27 dnech s ovulkou a vidíš 😒 ,závisí to od mnoha věcí,ale ted už jsem spokojená a zase mi začíná být těžko,bléé 😝 😝

pampeliska36
28. črc 2010

@natulaaa jeeeeeeeeee tak super!!! zlepseni vysledku je vzdycky dost pozitivni 😀 😀 😀

vodni
28. črc 2010

@natulaaa já měla FSH na začátku této stimulky 11,7 ☹ Ale i to je pořád pro IVF přijatelné, tak to tak beru. Sice mám jiný protokol s těmi vyššími dávkami, ale nevadí mi to, naopak - když to srovnám s minulým IVF, tak po Puregonu jsem tenkrát necítila vůbec nic, a teď už po první dávce Gonalu vaječník cítím, tak doufám, že rostou 🙂 Zítra uvidím, kolik jsem jich snesla...

drndapetka
28. črc 2010

Psala jsem zase na Repromedu, a zjistila tohle: Pitný režim před OPU a po OPU může být stejný, ale doporučují 2-3 l denně, nejlépe minerálky vody a neslazené čaje. Časový odstup injekcí nemusí být plně na čas, nějaká hodina- dvě sem tam nehraje prý roli. Jinak mi pí. doktorka napsala, že když mám teď TSH 2,7 a Euthyrox budu do ET brát měsíc a půl, tak se nemám obávat, hodnota bude optimální pro embrijka 😵

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka ahoj peti... no to jsou teda dramata po ranu 🙂 prosim te at zvladate jen lip a lip 😉
ja se citim uplne normalne... 🙂 jen tak nejak porad v brichu balonove 😨

pampeliska36
28. črc 2010

@vodni to UZ je zitra... no jsem zvedava na zpravicky! 😉

drndapetka
28. črc 2010

@vodni Jdeš už zítra na první UTZ folíků? 😵

vodni
28. črc 2010

@pampeliska36 🙂 taky jsem zvědavá, doufám, že to bude lepší než u 1.IVF, ale beru to tak nějak s větším klidem než posledně. I kdyby to byly zase jen 4 folikuly, tak mi to "stačí", tedy pokud by v každém bylo vajíčko (posledně bylo jen 1).

vodni
28. črc 2010

@drndapetka jo, jo, přesně tak, jdu na první počítání 🙂

pampeliska36
28. črc 2010

ja mam porad to bricho takove vetsi 😨 v propoustecich papirech psali, ze OHSS muze nastat jeste i napr. 8 den od ET. nevim, jestli plati to, ze se mam porad merit a nebo jak to je. je pravda, ze potize jak jsem mela pred tou kapackou nemam. bricho neboli a ani nic kolem. ale zvetsilo se mi a porad ne a ne splasknout... ani dalsi jine vedlejsi potize nemam... tak vam nevim 😒

vodni
28. črc 2010

@pampeliska36 Raději měř, ale já měla břicho taky tak nějak nafouklé. Sice se mi nezvětšovalo (při tom mém výsledku totiž OHSS nehrozil), ale pořád jsem měla takový pocit, že je "balonovité". Asi bych měřila jen pro tak klid, ale myslím, že to bude OK 🙂

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Hele, já když zjistila posledně těhu v 3týdnu ( 7 dní po oplodnění ) z krve, tak jsem měla taky moooc nafouklé břicho, jakoby při větrech, a nezapla jsem rifle, takže si myslím, že by to mělo u Tebe znamenat spíš jen dobré, nebuuuuj 😉

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Ale bříško měř, pro jistotu 🙂 Nevím tedy, kolik cenťáků navíc je v poho a co v poho není- co
@vodni ???

vodni
28. črc 2010

@drndapetka 😀 tak to mi teda neříkali 😀 myslím, že snad cenťák nebo dva sem tam jsou normální i bez snažení, jen kdyby to začalo nějak růst (každý den třeba), tak bych si asi zavolala sestře azeptala se. Ono je to ale spíš ten pocit, taky jsem měla po ET pořád dojem, že je břicho větší, a nebylo

drndapetka
28. črc 2010

@vodni Takže spíš jen taková plnost, jo?

vodni
28. črc 2010

@drndapetka jo, tak nějak 😀 a taky takové jakoby zvláštní pocity, ale to je nejspíš úplně normální 😎

natulaaa
28. črc 2010

@vodni mi by taky stačily 4,ale jak píšeš pořádné 😵 😵 ,tak zítra budu držet palce,at to dobře dopadne a je dobře,že tam dole něco cítíš,vajuchy rostou 😵 😵 😵 😵 .Peti a já měla 3,09 takže trochu vyšší než ty,ale já ho užívám o měsic déle,takže proto mi to odložil tehdy,takže si myslím,že to bude taky dobrý,do 4 mám daleko ještě 😵 😵 😵 ,Juj holky já se těším jak malé děcko,už chci byt těhotná a užívat si všechny těhotenské starosti i radosti 😵 😵 😵 😵 .Pampel u tebe jsem si jistá,že to klapne,nevím proč ,ale cítím to,ale jsem zvědavá,jestli to budou obě prdolky,nebo jedna 😵 😵 ,holky já bych chtěla na jednu stranu dvojčátka,tím,že by jsme už měli podruhé klid ale na druhou stranu ,čekat dvojčátka je asi záhul,kor s mojí postavou 😵 😵 a u dvojčátek se spíš bojím předčasných porodu a tak,ale jinak by to bylo fajn,pomocníku tu mám hafo a zabili by jsme dvě mouchy jednou ranou 😵

drndapetka
28. črc 2010

@vodni Jej, doufám, že to budu mít v pohodě. Jak často se ten OHSS vyskytuje?

vodni
28. črc 2010

@drndapetka neboj, myslím, že moc ne, a mírná forma je naopak dobrá, přispívá k lepšímu uhnízdění 😉

natulaaa
28. črc 2010

@vodni tak aspon my máme něco zlé k něčemu dobré,se zvýšeným fsh nám OHSS asi nehrozí 😵 😵

pampeliska36
28. črc 2010

nad 3 cm zvetseni bricha uz to neni OK

vodni
28. črc 2010

@natulaaa prosimtě, ty s tou dnešní hodnotou... než začneš stimulku budeš v normě 😎

vodni
28. črc 2010

@pampeliska36 ale jiné problémy nemáš?

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa Já nejdřív dvojčátka hrozně nechtěla a te´d k nim nějak tíhnu 😵

drndapetka
28. črc 2010

@vodni Fakt přispívá k lepšímu uhnízdění? 😕 tak to slyším poprvé 😅

pampeliska36
28. črc 2010

@vodni ne vubec zadne problemy nemam!!! jen prave si rikam, ze to brisko zatim moc nesplasklo... mam ho porad takove, jak mi narostlo po OPU 😅 to chce asi cas nebo co.....

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka taky jsem to nekde slysela nebo mi to holky psaly... ale nevim, jestli to neni nejaka blbost 😨

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 A měříš bříško asi v jaké části? pod pupkem nebo nad? protože jestli budu nafouklá, tak stopro budu mít nad pupkem víc jak 3 cm nahoru, se znám-mě stačí dobrý jídlo a mám 5 cm navíc 😀

vodni
28. črc 2010

@pampeliska36 tak to myslím, že by mělo být ok. Když neroste víc a jiné problémy nejsou... Však teď bude už jen růůůůůůst 😀 😀 😀

vodni
28. črc 2010

@drndapetka Mi to říkala i moje gyndra. Ale co já vím, když mi někdo řekne něco pozitivního, tak se to snažím zapamatovat 😝

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka no sestricka mi tam udelala po OPU na kazde strane carky 🙂 takze si je udrzuju 🙂 a je to asi tak 2 cm pod pupkem... ale je pravda, ze jak jsi mi psala nekdy driv, tak ja si to bricho merila jeste daaaaaaavno pred OPU a to jsem mela o 3 cm vetsi nez co mi pak pomeria sestricka tesne po OPU... takze vlastne muzu byt v klidu.... to je asi i z toho piti tekutin! mam v brichu prehradu 😀 a zadne jine potize nebo bolesti nemam, takze v proste v pohode!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru