CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
2. bře 2009

Už jsem tu holky. už to měli v práci všechno hotové,tak jsem to jen překontrolovala a jela domů
Ještě jsem si radší zavolala na Unicu,aby jich tam nebylo na ráno moc,protože si myslím,jestli pojedu zítra nebo pozítří je jedno. Tak zítra v 7.15,zatím míám brát všechny léky,teda mylím jen do zítřka,třeba nám taky hned něco řeknou.
Jeany,kdybychom čekali,tak bychom se mohli vidět,ale nevím,jak si dát vědět.
Holky mě je furt tak zle od žaludku.
Zuzu,jo docela to beru v pohodě. Já už jsem si to ořvala a prožila minule,tak je to teď lepší. Ale líto mi to samo je a občas mám slzy na krajíčku. Měla jsem strach,že manža bude chtít čekat déle na další pokus,protože mi pořád říká,že jsem moc hrrrrr do všeho. Ale ráno mi řekl,že je strašně smutnej a že ho to mrzí a už chce,aby bylo o tři měsíce více. Tak z toho mám teď slzy na krajíčku. Ještěže ho mám

luciiiie
2. bře 2009

Macinto v expedici. Dělám dvanáctky a noční. Než jsem šla na nemocenskou tak se vyhazovalo, každej se bál, bylo to dost psycho a je fakt, že se tam člověk natahá. Vydržela jsem tam týden na stimulaci a pak jsem už byla doma. To prostě nešlo.

lucifirek
2. bře 2009

Iveta11 děkuji. Aha,tak to je teda mazec,takže na výsledky budeme muset asi čekat. Ach jo,tak to nevím,co budeme dělat,když okolo nic není a v centru bude taky zavřeno.
Máš nějaké mrazáčky? Nebo budeš začínat celou stimulku? Ok tak to počkám. A nachystám si všechno,na co se chci zeptat.

zuzuza
2. bře 2009

Lucifirku, třeba fakt ještě není nic ztraceno, třeba opravdu jdeš ve stopách tvé sestry, vím, že tě to neutěší, ale určitě ještě malinkou naději máš!!!!! Ti chlapi mě přijde, že to někdy hůř nesou, než my co to prožíváme a postrupujeme, ten můj mě řekl, že jestli to nevyjde, tak že bude bulet, tak mám fakt radost budu mět dělat sama co se sebou a ještě jeho utěšovat. No když nám umřel zakrslej králík, měli jsme ho týden, on vám taaak bulel a já teda taky, víc, než když mu pak zemřela babička, to je hrozný co?

teri81
2. bře 2009

Ahoj všem!

Luciferku,co napsat? Drž se holka,jsi moc statečná a určitá šance na krev tam je,tak budu doufat s Tebou.
Já si zažila zklamání velké dvakrát (jednou z toho byla revize) a ted mám doma mimíse,takže jednou to vyjde určitě.
🙂 Moooc Ti to přeju!

Zuzuza,Tys měla ET 28.2.? Tak to jsem měla přesně na ten den můj druhý ET, náhoda co?

Jeany, přeju moc štěstí na OPU a hodně dobrých embryjek.

Všechny vás ostatní zdravím.

Jaru ahojky 😉

lucifirek
2. bře 2009

Jj Teri,ještě to není taková tragedie. Snad nám hned řeknou,co a jak dál. Manža do toho chce jít hned a já taky. Vím,že nám dají asi 3cykly pauzu,ale pak půjdeme nanovo. Nemůžeme mít asi všechno najednou. Nebo jak to vlastně proběhne zítra ani nevím.

lucifirek
2. bře 2009

Teri moc ti to sluší a malá je krásná,koukla jsem zase pro inspiraci do tvého albíčka. Můžu se zeptat partner je cizinec?

teri81
2. bře 2009

Lucif, díky za pochvalu albíčka 🙂 . Partner je angličan 😉
Zítra Vám navrhnou další postup myslím,pokud budete chtít. My měli vždy po neúspěchu hned sezení s profesorem a ten nás moc povzbudil a řekl,co a jak dál.
Ted si užiješ jaro a "svobody" od všech injekcí a stresu a uteče to a pak hurá do toho a v létě budeš těhulka určitě 🙂

lucifirek
2. bře 2009

S prof.Malým,já bych radši Frgalu,nebo někoho jinýho. Nebo to je vždycky Prof? Určitě budeme chtít vědět co a jak dál. Mám i nějaké dotazy,tak bych to ráda vyřešila hned. A manža určitě bude taky chtít konzultaci.

zuzuza
2. bře 2009

Teri, tak doufám, že to stejné datum přinese i u mě stejné ovoce. Malá je fakt krásná, moc se mi už dááávno líbí jméno Nina, tak snad by ti nevadilo, kdybych někdy měla holčičku, že by se jmenovala stejně.

Lucifirku, já bych taky raději tu konzultaci třeba s Otevřelem, který přece ví nejvíc, když mě dělal zákroky, ultrazvuky a vše, co prof. malý může o nás vědět jen to co vyčte z papírů:(

Lucifirku, my bychom za tři cykly kdyby nám to nevyšlo šli do toho taky co nejdříve by to šlo!!!!

lucifirek
2. bře 2009

Tak tak zuzi,my půjdeme určitě. Ale ty to nebudeš potřebovat,takže nad tím nepřemýšlej. OK 😀
Mě dneska bolí břicho uplně drsně jako nams,myslím,že až mi vysadí ty léky,tak to hned dostanu.Ale aspoň nemusím čekat dlouho na mrchu,díkybohu jsem měla cyklu 28=32 dní.Takže to jde

lucifirek
2. bře 2009

HOlky,asi si půjdu lehnout. Chce se mi děsně spát. Akorát mi tu píská papiňák do kterého jsem dala slepici,chci dělat slepici na paprice. Většinou to dělám z kuřete,tak snad to bude k jídlu.
Ale mě je stejně blbě,takže nevím,jesli to budu vůbec jíst,pořád se mi zvedá kufr.

lucifirek
2. bře 2009

Teri vy měli Prof. Malého,já ho nikdy u ničeho neměla,tak bych radšiněkoho jiného,Frgalu nebo Otevřela,nebo Gogelu. Všichni mi připadají v pohodě.

luciiiie
2. bře 2009

Myslím, že budeš Luci asi s tím, u kterýho jsi měla ten vstupní pohovor, ne?

lucifirek
2. bře 2009

No my byli uplně poprvé u Frgali. Pak na začátku stimulky u Otevřela a pak 2x u Frgaly. Cystu mi bral Frgala a punkci a transfer Gogela.

zuzuza
2. bře 2009

Ty jo Luci, u tebe se taky pěkně střídali🙂, já byla pořád u otevřela, jen jednou u gogely a jednou u frgaly. Jinak jsem včera na youtube našla hodně videí, i jak se dělá ET, úplně zblízka blee to vám byl humus!!!!

lucifirek
2. bře 2009

pošli odkaz,taky na to kouknu,nic jsem neviděla 😀

lucifirek
2. bře 2009

Byli v pohodě celkem všichni. Otevřel,to byla rychlovka,než mi cokoliv řekl,bylo to za mnou a řekl,že je tam cysta. OStatní v pohodě. Na pohovorech jsem měla Frgalu a Gogelu jen na zákroky.

lucifirek
2. bře 2009

Potřebuji se sebou něco udělat,jak jsem přibrala a zase zhubla,potřebovala bych zpevnit tělo,mám celulitidu a povolenou kůži snad všude. Bych se s tyděla zeslíct do plavek. Ale nebudu to řešit dietama a nějakýma kůrama. Stejně by to nemělo učinek. Ale chci si koupit nějaké hezké spodní prádlo a kalhoty. A dostala jsem za registraci u jedné kosm.firmy uvítací balíček kosmetiky,tak si ještětento týden udělám vegáč,je tam maska na vlasy,na tvář a dekolt. A taky jsem u nás chtěla navštívit solnou jeskyni. Tak bych docela zašla. Jinak na to hubnutí a zpevnění těla budu chodit pěšky. Už začíná být lepší počasí.

luciiiie
2. bře 2009

Zuzo...tak to je haluz teda... 😲

luciiiie
2. bře 2009

Ty jo, ale to nám tam šupli pěkně daleko, co? Něco takovýho by měli ukazovat i na klinice, aby člověk vůbec věděl,co mu dělají, že? Kolikrát mě napadlo, jestli ty embryja tam vůbec jsou, jestli nevypadli na zem nebo kde člověk vůbec bere jistotu, že mu je tam dali.

jeany
2. bře 2009

Lucifírku napiš mi do IP mobil a já ti taky napíši a přes telefon si o sobě dáme vědět. Já dorazím na 9 hod. a pak do 11 hod. budu čekat. Se Zuzkou jsme to taky tak udělali, vyměnili jsme si číslo a pak jsme jí napsla sms, že čekám u tét té ambulance. už ti to číslo jdu poslat. Budu ráda, když se uvidíme.
Já mám holky dnes toho moc, už mě z toho bolí ihlava.
Tak zatím.

zuzuza
2. bře 2009

Lucii, já kdybych to viděla, tak bych snad ani do toho nešla hehe ne dělám si srandu, ale je tam tolik zajímavých videí, jsem to včera ukazovala mamce🙂, jsme na to čuměly.

lucifirek
2. bře 2009

Jeany,máš to tam. Tak se zítra uvidíme,já jsem hroznej stydlín,tak jsem zvědavá.

jeany
2. bře 2009

Už jsem si tvůj mobil taky uložila. Luci, já budu asi zítra nervozní. Jé, chtěla jsem ti napsat, že si spolu můžem dát v Unice kávičku, ale já vlastně nebudu moct, budu muset držet půst. Budu moct jíst a pít až punkci. Ale to neva, kávičku si můžeš dát ty a já budu slintat vedle tebe a dám si ji až pak.
Se Zuzkou jsme si kávičku dali.
🙂

lucifirek
2. bře 2009

Jeany,já už ho mám taky uložený. No ale já jsem strašný stydlín opravdu. Tak si ji dáme příště na srazíku. No já kávu moc nemusím a tu z automantu už vůbec ne. Tak si pokecáme, jo. Bude se mnou i manža,tak ho na to připravím

lucifirek
2. bře 2009

Aspoň se budeme trošku znát,než bude srazík

jeany
2. bře 2009

Jaký jsi stýdlín? A my se přece už známe aspoň 1-2 měsíce, co si tu píšem, ne? Když jsem poznala Zuzku, tak mi to připadlo jako bychom se znali dlouho, jen jsme se neviděli. Uvidíš, to bude stejné. Já jsem zase zvyklá pořád někoho poznávat, tak mě to problém nedělá. A já jsem docela upovídaná, tak mám pořád o čem mluvit.
Aspoň tě uvidím a ty mě uklidníš. No a tobě přeji, aby se to ještě zvrtlo a z krve byl pozitivní výsledek. 😀

lucifirek
2. bře 2009

Jasný. Tak to je super,že jsi upovídaná. 😀 To víš,že tě povzbudím 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru