CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
2. bře 2009

Luci a ty nejsi upovídaná?

lucifirek
2. bře 2009

No jsem,ale mezi lidmi,které neznám moc ne. Ale manža je taky,tak doufám,že s tím tvým taky něco prohodí. 😀

lucifirek
2. bře 2009

Ale my se známe,že jo,jen se musíme poznat vizuálně 😀 😀 😀 ješště pořád v tu krev doufám,ale vím,že ta šance je opravdu minimální. Už mám hotovu omáčku,ještě knedlíčky.

lucifirek
2. bře 2009

JO taky jsem vám zapomněla říct. Že mi dneska manža volal a říkal,že jede do lékárny si koupit,selen a zinek, a Yuccu,nebo chlorelu na pročištění organismu a že se snaží omezit kouření a měl dneska zatím jednu. Tak mě potěšil,je to pro něj asi těžký přestat.

luciiiie
2. bře 2009

Luci, tak to je od něj hezký. My jsme nastoupili na UNICU v prosinci a začali od ledna a můj od té doby neměl ani jedno pivo a alkohol. Já sekla s kouřením úplně. A vem si, že měl o tolik procent lepší spermie. Ono na té životosprávě určitě něco bude. I když nervy taky udělají svoje, teď už ví, do čeho případně příště půjde.

luciiiie
2. bře 2009

Já jsem zvědavá, co vám případně Luci řeknou, protože kam se jako ztratily?? a obě??

jeany
2. bře 2009

Tak za chvíli půjdu z práce, jestli doma půjde internet, tak mrknu, ale pokud nepůjde, tak ahoj Luci zítra. No a výsledky vám asi taky napíšu až ve středu z práce, záleží na tom internetu. Ale je to děsný, když nejde. Doma jsou pak všichni jak nemocný, každý už čeká na emaily atd.

jeany
2. bře 2009

Luciiie taky jsem si říkala kam mi ty embryjka zdrhly. MS jsem pak dostala asi až za týden a žádné výtoky jsem celou dobu neměla. Nevím kdy a kde jsem o ně přišla.

luciiiie
2. bře 2009

Tak to mi řekni...jééé mě se trocha zvětšily prsa, to bude mít přítel radost 😀

lucifirek
2. bře 2009

No Luciiie,to mi povídej,ale jak dostanu ms,tak určitě splasknou a přestanou bolet. Myslím jako mě. Tebe nepřestanou,protože budeš těhu.
Já si myslím,že oni v té děloze zůstanou,ale jelikož se asi neuhnízdili,nebo špatně,tak se pak při ms vyloučí spolešně s tou sliznicí a krví. Nevím,to je moje teorie.

zuzuza
2. bře 2009

Holky, já myslím, že to tělo normál vstřebá, když se to neujme, nebo se to vyplaví s ms

luciiiie
2. bře 2009

Holky, jak je otočenej děložní čípek při těhotenství? nevíte? já zas vyméšlím hovadiny 😉

zuzuza
2. bře 2009

Luci, myslím, že by měl být tuhý a dlouhý.....ted jsem přišla z wc a taky mě tam napadlo, že bych ho zkusla ošahat🙂, ale abych si tam něco nezanesla tak sjem se na to vyprdla🙂

luciiiie
2. bře 2009

Zuzi měl by být po oplodnění uzavřenej a otočenej dozadu, a produkovat hustý lepkavý hlen, který brání spermiím proniknout do dělohy, aby se zárodek mohl vyvíjet... 😕

luciiiie
2. bře 2009

to sou věci to sou věci...

jarkabilik
2. bře 2009

tak jsem opět tady jak tak koukám budu mít co dělat to přečíst 😀

jarkabilik
2. bře 2009

zuzuza ty mmě děsíš s králíkem copak mu bylo že umřel?to si ani nedokáži představit být bez něj i když vím že se moc nedožívají 🙂

luciiiie
2. bře 2009

Jary, tak jak? Kam až sahá tvůj vlas?

jarkabilik
2. bře 2009

tak už jsem to vše konečně přelouskala 😀

luciiie no ani se neptej jestli mám vlasy na ramena tak je to moc na to že jsem je měla už dopasu 🙂 mám malý culíček

luciiiie
2. bře 2009

Jari já je mám taky až po zadek, dlouhý, černý a sakra hustý...a řeknu ti, takový ostříhání, já mám vždycky o 2 kila lehčí hlavu 😀 V létě se to nedá vůbec, to jsem zpocená jak prase, to musím chodit prostříhávat...

luciiiie
2. bře 2009

a vlasy dorostou 😉

jarkabilik
2. bře 2009

luciiie přesně tak dlouhé vlasy můžu nechat narust když budu chtít mám je taky husté moje teta říká na dvě hlavy,ted mi je moc fajn jak je nemám tak dlouhé,no uvidím reakci mojeho až přijede 😀

lucifirek
2. bře 2009

Já měla holky taky vždycky dlozhý,ale nechala jsem si je v loni vlétě ostříhat vzadu na kratoušké mikádo a vepředu delší. Ale teď to mám zase odrostlé a mámdilema,jestli nechat narůst,nebo zase ostříhat 🙂

hhaanka
2. bře 2009

Luciferku, tak o tom pálení po chilli mi chvíli vyprávěj. Teď mám těhu zácpu, taky to není nic moc, ale co jsem zkusila před tím, to se nedá popsat. Měla jsem pocit, že mi tam šlehá plamen🙂)))) Ale chilli je prý hodně odzkoušené, záleží na každé, jestli na to má odvahu. Myslím, že výsledek na chilli nestojí, může to jen trochu pomoci, stejně jako Mojžíška a tak.
Jinak nezoufej, uvidíš, jak dopadne krev, ale i tak i tak – úspěch na poprvé považuji za velký zázrak. Občas se to tu objeví, ale časté to není. Já s prvním pokusem taky nepočítala, a obrečela jsem to stejně. Ale nepleť se, u krve je velká šance, že se tam něco objeví, na klinice mi to říkali pokaždé.
Manža první neúspěch taky řešil, další už vůbec a byl mi velkou oporou. Vždycky říkal, že to jednou dopadne, že nám není souzeno zůstat bez dětí. Byl a je skvělý. Chlapům trochu déle trvá než se s něčím srovnají, ale pak už to berou pragmaticky a ne tak emotivně jako my.

Jo, k těm testům, většina garantuje pozitivní výsledek při 20 jednotkách v moči, ale když jsem měla před tím zamlké těhu, tak jsem měla hladinu přes 30 jednotek a na testu se to neobjevilo, takže tak....

Zuzuzo, to tedy máš podivnou gyndoktorku. Mě na klinice i můj doktor varoval, že to fakt nevyležím. A nohy nahoře, hahahaha, to už jsem dlouho neslyšela🙂)))))))

My měli vstupní pohovor u Malého a pak už nikdy u něj nebyli. Předával si nás Fr, Ot, Go, tu doktorku jsme neměli. Mě to bylo celkem jedno, všechno mají v počítači, protokol znají zpaměti, páč se moc nemění, tak co. Už jsme si z toho dělali srandu, jestli mi ji bude okukovat zase někdo nový🙂))))

lucifirek
2. bře 2009

Hani,to ti opravdu říkali,že je ta možnost větší. Já právě myslela,že moc ne,že ty testy jsou dneska tak citlivé a já měla Rapidclear tem má myslím 10mlU/ml. Ale je pravda,že nejdřív se hormon objeví v krvi a pak teprve v močí. Ségře se to objevilo na testu bůhví kdy.
Ale na druhou stranu,po pravdě řekni,kolik tu bylo zhruba holek,kterým se na testu neukázalo a z krve jo. Asi moc ne,že?
Manža,teda my oba jsme dneska strašně špatně spali,pořád se převalovali a byli vzhůru už ve 4 o pěti jsme dělali test. A byl moc zklamaný. Ale řekl,že se opravdu těší na další pokus. A musím říct,že mi jetaké velkou oporou,jsem ráda,že ho mám ,je teď strašně citlivej a milej. A k něčemu ten negativní test byl dobrý. Snaží se míň kouřít,nakoupil zase selzink,hořčík a yuccu na čištění organismu. Jsem ráda,že na to přišel sám,kdybych ho k tomu nutila,nemělo by to smysl.
Ale kdyby bylo normální těhu/ne zamlklé/ tak by byla hladina vyšší? Nebo je to stejné? Musím si o tom něco přečíst,vůbec o tomhle nic nevím.
Je mi jedno,jakého doktora budeme mít,ale Malý u nás nikdy nebyl a nějak ho ani nemusím,i když ho vůbec neznám. To bude asi tím.
Taky si myslím,že není třeba jen ležet,nám také na Unice řekli,můžete dělat všechno,jen ne těžkou práci a tahání těžkých věcí.

lucifirek
2. bře 2009

Ale Zuzuzi,myslím,že i když tobě řekli,že máš spíš ležet,tak ty to určitě nedodržuješ viď,někde pořát lítáš,jak tě znám 😀 😀 😀 😀 viď

lucifirek
2. bře 2009

Jako o tom chilli jsem přemýšlela,ale mám z toho docela strach. 😖

lucifirek
2. bře 2009

Hani,ještě při tom zamlklém těhu jsi musela na revizi?

lucifirek
2. bře 2009

Holky já si dneska dělám takový vegáč a kosmetický den. Už jsem si udělala peeling obličeje,hydratační masku a masku na vlasy,ještě si dám sprchu a poprosím manžu o masáž.

lucifirek
2. bře 2009

Tak si tu asi povídám sama se sebou ☹ holky kde jste?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru