CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
29. črc 2010

@vodni Já jsem prostě sračka, já píchat sama nebudu 😀 Aspoň jednou našim děckám budem moct říct, že "dělal " i tatínek, né jen maminka 😀

pampeliska36
29. črc 2010

jeeeeeeeeezisi... to pocasi nevi, ze mam zrovna vychazky???? 😅

drndapetka
29. črc 2010

@vodni navíc manža nedělá modřiny, tak jsem spokojená 😀

teckovanaorchidej
29. črc 2010

@drndapetka manžel píchá dobře 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jdeme na to ráno před prací, mám už jednu modřinu - trefil se do žilky. 😀 Moc volné kůže na břichu nemám, jestli to tak půjde dál, budeme píchat do zadečku. A bez hudby 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
29. črc 2010

my jsme si s manzou zase rikali, ze kdyz se nas nase deti zeptaji... jak se jako stalo, ze jsou na svete a jak se to jako dela... tak to mame ulehceny... rekneme, ze jsme si pro ne sli do domecku 😀 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 Ty už jsi tadýýýý 😕 Zmokli jste?

pampeliska36
29. črc 2010

@teckovanaorchidej jak je? uz je to lepsi? 😉

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka no trosku. 🙂 ale co uz. byli jsme i nakoupit nejake potraviny a tak... no zitra ma cely den manza volno... tak se z toho tesim! 😀

vodni
29. črc 2010

@drndapetka @natulaaa neee, zas tak strašný to není, ale nejdřív mě to trochu vylekalo, jak že jak to, že to nejde zapíchnout, tak jsem se ptala sestřičky, a je to normální. Ze začátku jsem si libovala, jak to do špeku krásně samo zajelo, a pak to prostě nešlo dovnitř. Ale nebolí to, vůbec, prostě jehlu píchneš kousek vedle. Když si vemeš, kolik jich napícháš... Já teď píchám 3 denně, tak taky už ani nevím kam to šupnout 😀 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 říkáte Unice domeček jo??? 😀 😀 😀 teda, takhle kecat dětem 😀 😀 😀 🙂

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

No holky, a dá se píchat i jinam, když už by to do břicha nešlo? 😲

natulaaa
29. črc 2010

jééj u nás ještě svítí sluníčk,Peti já bych si sama sobě taky nepíchla,četla jsem manžovi co tu psala Vodní,tak semi tu záčallámat,prý proboha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

@teckovanaorchidej Já jsem naštěstí "velká" tak místa na vybírání píchanců má manža dost, nemůže si ztěžovat 😀

pampeliska36
29. črc 2010

holky jeste 13 dni a budu vedet jak jsme na tom s nasema // 🙂

pampeliska36
29. črc 2010

@natulaaa a co vsechno dostanes k narozeninam v sobotu??? 🙂 🙂 🙂 😉

teckovanaorchidej
29. črc 2010

vodni - já si sama nepíchnu nic. Agolutin vůbec, to jsem ani nezkoušela, Diph taky ne a nic dalšího. Navíc chlapi se pak můžou cítit důležitě, že pomáhali. Jo a při první stimulaci jehla před píchnutím agolutinu skončila v prstu mého muže. Teď už je to ok. 😀
@pampeliska36 jo, už je skoro dobře, nejlíp v pelechu a NIC nedělám

drndapetka
29. črc 2010

@vodni Na kolik dní cca vychází 3 injekce denně?

vodni
29. črc 2010

@drndapetka ne, tyhle se musí píchat do břicha. Aspoň tak mi to říkali. Sice jsem viděla na webu výrobce puregonu, že to jde i do stehna, ale raději bych to nezkoušela. Do zadku by to asi nebylo nejlepší, je to největší sval, kdo ví kam by se to dostalo a kdy...

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka ja to mela jen dva dny 😉

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 myslíš, že falt vydržíš 13 dní? 😵 To bych před tebou fakt smekala 😉 Já vím, už teď, že 12tý den po ET to jistí 😀 😀 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka protoze v nekterych dnech se dipherelin po tech UTZ vynechava... teda ja to tak aspon mela

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka ja sama nevim! testy ale doma nemam, takze se proste uvidi!

natulaaa
29. črc 2010

@pampeliska36 no doufám,že ne žádné hovadiny a že dostanu prachy,nemáme ted nějak na rozhazování,však to znáte že?,tak doufámže si tchýně odpustí nějakou osušku nebo něco podobného 😠 😠 😠

teckovanaorchidej
29. črc 2010

@pampeliska36 no jsem napnutá, na tvoje //. Určitě budou jak dálnice
@natulaaa a co bude za dárečky? Zájezd, autíčko na nákupy nebo kus zlata jako koňská hlava? 🙂 🙂 🙂

pampeliska36
29. črc 2010

@natulaaa 😀 penize se vzdycky hodi... a zrovna ted, co?

drndapetka
29. črc 2010

@teckovanaorchidej že jo, taky jsem chtěla aby se ten můj chlap cítil, že přidal ruku k dílu a jde vidět, že se k tomu staví opravdu zodpovědně a víc se o mě stará 😵 Je to tak fajn. Ale smekám před Váma co píchaj samy, jste frajerky 😉

vodni
29. črc 2010

@drndapetka u dlouhého protokolu byly 3 injekce výjimečně (myslím že 2x? už ani nevím, bych se musela kouknout), jinak byly spíš 2. Teď u toho krátkého mám 3 dny 3 injekce, a pak asi ještě další dny stejně - to ještě nevím kolik dnů - podle toho, jak mi porostou 😀

natulaaa
29. črc 2010

tak 12 nebo 13 je myslím už jedno,ale co do té doby,to tady zešedivím asi 😀 😀 a já jdu až v záři,to už bude pochmourno,to se ukoušu nehty asi 😝 😝

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 já o Tvých samurajech taky nepochybuju 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru