CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
29. črc 2010

@mufinka0 ja myslim, ze je to i tim, ze mas uz za sebou to jedno IVF a to nedavno... myslim, ze to telo se s tim taky vyporadava po svym. a hlavne ty vajecniky jsou jeste nejakou dobu tak nejak "nabuzeny" a hlavne zvetseny.... prej to trva az nekolik tydnu, nez se zase dostanou do normalu.

... mne frgala rikal, ze po OPU mam vajecniky jak chlapska zatnuta pest... coz je teda masaker 🙂

natulaaa
29. črc 2010

holky i já mám dma takového PC blázna,hraje Call of duty,já si koupila na jaře mini notebooka,tak se aspon nehádáme 😀 😀 😀

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 ano ano to je pravda.. Já už mám vaječníky v normální velikosti, ale zvýšený počet folíků ještě můžu mít. Ale stejně prý pokud jeden vaječník funguje i za ten druhý, tak může být vác folíkůů. Je to hrůza,..donedávna jsem nevěděla že mám pravý vaječník "nefunkční", nebo spíš málo aktivní,.. Prý je možná poškozený po operaci cytsy, která byla před 6ti lety,..a já se to dotvídám až teď... 😒 😒

pampeliska36
29. črc 2010

@natulaaa to zcela chapu 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@mufinka0 a to ti rekli kde prosim te? nejak jsem to mozna v tom zavalu informaci prehledla... 😨

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 😒 Byla jsem na laparce 11/2008, prý vaječníky v pořádku, to kontrolovali při tom mimoděložním, pak laparka 11/2009 to dávali pryč ten druhý vejcovod a taky prý vaječníky v pořádku,..No a při kontrole na UNICE při UTZ mi řekl Frgala, že tam nevidí žádný folík, tak že asi není moc aktivní,..no asi není protože při stimulce vyprodukoval jen 1 folík... 😒

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 hračička? 😀 Ten můj je gambler 😀 😀 😀 Každý večer sedí u xboxu ( to je něco jak playstation ) a paří hry 😝 Už se ani nerozčiluju, nemá to cenu 😉 Dřív hrál střílečky, tak to mě vážně sralo 🤐 te´d naštěstí jen golf nebo nějakej western kde jezdí koníčky...no prostě děcko moje...kdo si hraje, nezlobí 😀

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 Cystu jsem měla velikou jako pomeranč, ale prý mi nebrali žádný kousek vaječníku,..tak nevím. To bylo před 6 lety laparoskopicky.. Možná mi ho ale nějak poškodili,..těžko říct ☹ Ale důležitý je, že mi stačí ten jeden vaječníček a my to spolu zvládnem!! 😉

natulaaa
29. črc 2010

no mi museli vzít kvuli cystě vaječník,uplně mi ho zničila mrcha jedna 😠 😠
holky slyšeli jste ve zprávách o te vraždě osmi miminek,já to prostě nechápu ☹ ☹ ☹ ☹ a my tu tak bojujem aby jsme měli alespon jedno

drndapetka
29. črc 2010

Holkýýý, už prší, huráááá....už se nebudu tak potit 😀
@pampeliska36 Nechápu jak jsi to v těch vedrech zvládala 😝 jsi fakt borka 😀

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Tak to jsem ještě v pohodě,..on rád hraje strategický hry u kterých musí přemýšlet,.. 😀 Ale kdybyste viděli jak se dokáže vztekat když neví kudy kam... 😀 To tu hru třeba vypne a nesáhne na ni 14 dnů...pak ale stejně neodolá 😀

natulaaa
29. črc 2010

@mufinka0 tak já ji měla ted 7,8cm velkou,ale taky jsem vděčná za ten jeden a není na co čekat a co nejdřív otěhotnět 😵 😵

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka abych ti pravdu rekla, tak to taky nechapu 😨

mufinka0
29. črc 2010

@natulaaa Jo já vím,..proto si myslím že mi ta cysta taky mohla nějak ten vaječník poškodit, ikdyž ji dali pryč a už se neudělala, tak třebas ho nějak nadobro zničila... 😒 😒 A nebo při operaci to nějak zkazili...ale co už teď... Hlavní je že se to sice po 6ti letech dozvídám, ale hlavně že vůbec někdy..

pampeliska36
29. črc 2010

@mufinka0 ajo to mi uniklo, ze te na to upozornili tedka v unice 😉 to pujde!!! i jeden zabojuje... ja to vim!

drndapetka
29. črc 2010

@mufinka0 můj hraje všechno, i strategie, ale jakmile je odehraje, už se k nim nevrátí, což bývá kolikrát za pár dní a hned chce další novou hru 😀 On mi říká: "Ty utrácíš za make-up, já za hry, tak co mi nadáváš" 😀 Jenže to on neví, že řasenka mi narozdíl od jeho hry vydrží 3 měsíce 😀

mufinka0
29. črc 2010

@natulaaa ano ano... Já měla velikost jako pomeranč,..ale cm už si nepamatuju. Je to dávno..a brali mi i slepák, takže to bylo takový náročnější.. Asi z toho důvodu chudák jeden rezignoval... Ale mám ho ráda i tak... 🙂 😀

drndapetka
29. črc 2010

Holky, tak já na cysty naštěstí netrpím, ťuk ťuk.....Ale když jsem měla mimoděložn a dělali mi laparo, tak jsem prý měla malý cystičky a hodně srůsty 😝

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 jo já vím,..už jednou zabodoval. Já mu věřím 🙂 Tentokrát už budu těhu tak jako ty! 😉

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka Já měla srůsty na tom vejcovodu ve kterým bylo mimoděložko a na druhém taky, ale to nějak prořezali, takže mi ho nechali... No po roce stejně musel ven. Nemohla jsem pomalu ani sedět, a sex?? To bylo pro mě utrpení jak to bolelo,..a špinila jsem mimo MS,..celé mi to v břichu způsobovalo zánět, takže jsem ráda že to mám pryč! 🙂

pampeliska36
29. črc 2010

@mufinka0 😉

pampeliska36
29. črc 2010

holky vy jste si toho teda vytrpely vsechny docela dost! ☹

.... ted uz to bude jenom dobry... budou miminka! 😀

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka A taky si možná trochu myslím, že i proto mi to IVF nevyšlo,..že ta děloha se prostě musela nějak vyzdravět, páč ten zánět mi z vejcovodu postoupil i do dělohy a ta krvácela a krvácela...Takže teď už jsem zase lepší,..proto i ta větší naděje a optimismus.. 🙂 No snad mi to vydrží... 🙂 🙂

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 jj, dělali mi stěry na ty chlamydie, kdyby náhodou, tak nasadíme ještě antibiotika, ty při stimulce nevadí... Chci být 100% fit!!! Ať mám krásnou peřinku... 😉

pampeliska36
29. črc 2010

@mufinka0 SUPER!

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 jj,..Jak je u vás?? U nás prší prší jen se leje...nééé jen tak kvapká....

mufinka0
29. črc 2010

@mufinka0 Sejdeme se někdy na kafčo??? Téda ty jen bez kofeinu teda,..ale já s Peťkou ještě můžem... 😀 😀 😀 Ale raději se sejdem až nebudem moct ani jedna... 😀 😀 To bude nádhera!!

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 to o tom kafču bylo pro tebe... 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@mufinka0 "chčije a chčije a chčije a chčije".... 🙂

drndapetka
29. črc 2010

@mufinka0 no já jsem měla na tom pravým vaječníku zánět, byl přilepenej na tlustým střevě, ještě od té doby, co mi odstraňovali slepák, to se prý stává....tak byl taky nějakej chudík porouchanej celej 😔 ale folíky na ně jsou, teď jde o tom jestli v nich budou vajíčka 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru