• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2016 
@mufinka0 no normál je od 3,ale když jsou zase nižší než 3 ,tak je to stejně zlé,jako když je nad 10,ale ty máš něco málo přes 3,tak to by mělo být v poho né?
30. črc 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nic, jdu konečně d toho obchůdku, na to papůůů :grinning: jsem tu za chvilku :wink:
30. črc 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka papa,já se taky na chvilku loučím,přijel ted domu manža,tak se mu jdu trošku pověnovat :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 ohledne tech foliku ja se na to otevrela ptala... k punkci jsou nej... od 20 do 22 mm.
30. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
JAU!!! dneska mi te agolutin do zadku pekne bolel :frowning2:
30. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 jakto? :frowning2:

No tak jsme nakonec nakupovat nejeli, byla u nás rozepře, ach jo :pensive:
30. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka ja nevim :frowning2: ale uz je to OK.
30. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme byli na dlouhe prochajde, takze jsem se nejak unavila :slight_smile: teda vlastne my jsme se unavilii :grinning:
30. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka tak doufam, ze nebudes hladem :wink: v lednicce urcite jeste neco mate, ne? :fearful:
30. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 No máme, ale manžu mě je líto :frowning2:
30. črc 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka ten se naji nekde venku s borcama, ne? :wink:
30. črc 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 No mě je ho spíš líto, proto že na něj poslední dny jen zvyšuju hlas a nebo bulím, nějak to se mnou nezvládá :frowning2: Jsem jakási podrážděná a přecitlivělá....chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka chjo :fearful: dej se do kupy!!! bude hur :wink:
30. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka ... az do tebe natlaci kvantum hormonu..... nepredstavitelne kvantum :unamused:
30. črc 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 A štve mě, že musím sedět v pátek večer doma na prdeli :angry: Každá normální ženská má svýho v pátek večer doma.....v sobotu a v neděli jsem v práci, tak si ho zas neužiju.....ten manželskej život začíná být zvláštní :grinning:
@pampeliska36 Tak jsi měla takový stavy? :astonished:
@drndapetka peti... taky potrebuje "vypnout" je toho na neho taky moc a jeste to bude narocne a neboj! bude u tebe, kdyz ho budes daleko vic potrebovat, nez je "jen" patek vecer! tak ho nech odreagovat... cekaji vas narocne dny :wink: navic maka na byte atd. atd. atd..... chlapi proste potrebuji jit na pivo a pokecat o nesmyslech, politice, autech a tak....
30. črc 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 navic zenske staci, kdyz si udela pohodovy vecer u vinka doma... v horke vane, v perinach, s knihou u nejakyho straaaaasne romantickyho filmu, kterej by beztak chlapa nezajimal.... udelej si vecer taky sama pro sebe :wink:
30. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si pisu sama sobe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
boli me "řiť" :frowning2:
30. črc 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 Jenže on právě vůbec nepije!!!! :astonished: A opilce přímo nesnáší, tak moc nechápu jak tam s klukama může být :fearful: jeho tatínek je alkoholik, takže je alergickej na opilý lidi. Sám si dá max. nealkoholický pivo, to už fakt musí být oslava , aby si dal jedno alko chlazený :grinning: Snad bude líp, a až se nastěhujeme tak se budeme vídat víc...i když te´dka zase začal mluvit , že by chtěl jet na misi do Afgánistánu, né kvůli penězům, ale protože ho prý zajímá jaký to tam je :angry: Abych nakonec neskončila sama v bytě s malým a nevídavála ho jen o Vánocích :unamused: Ale holt jsem si vzala vojáku, tak musím bojovat :wink: Jen škoda, že tady v brně nemám rodinu, hned bych si teď zašla třeba za mamkou podrbat :grinning:
30. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 No já mám večerů pro sebe právě až až a nebaví mě to :angry: nejsem ten typ, který by potřeboval být nutně třeba 2x týdně sám, jsem prostě blbec-potřebuju mít někoho u sebe, s někým kecat a něco vyvádět.....
30. črc 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
To je zvláštní....ale proti hormonům v těle se fakt nedá bojovat....úplně to ve mě vře :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 řekni manžovi, ať Ti "řiťku" pofouká :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka takové stavy smutku a vzteku prý jsou normální,říkala mi to kámoška co byla na ivf před dvěma lety a i segra,jejiž známi taky chodí do unicy a a on jim vyprávěl,jaké nervy má s ní doma,že furt bulí a je nervní a furt dokola :grinning: ,jinak oni byli ve středu na ET,tak dám pak vědět,jak dopadli bude to tak stejně jako s Pampeel :wink: :wink:
30. črc 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa teď jsem se dočetla, že deprese, stavy úzkosti, podrážděnost, nespavost, únava, pocení, návaly...to všechno k tomu patří, tak jsem trošku klidnější, že jsem normální :grinning:
30. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa Mě řekli že hormony jsou v normě,..tak nevím... Měla jsem FSH přes 3, to ano. :slight_smile: Po stimulce se mi FSH zvýšilo na 4,8,...ale LH taky na 3,98, tak já nevím holky.. Nechám to na nich. Uvidíme jak to bude teď.
30. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 No jo,..tak snad tentokrát budou velikostně odpovídat!!! :grinning: Mamko!!! Co jsem ti říkala??? Šetři se!!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa Mě psali, že všechno v normě,...ale při poslední návětěvě, že mírně zvýšené LH... Ale prý jen kapku, tak nevím no.. Ale na stimulku jsem reagovala asi špatně takže zřejmě není úplně všechno v pořádku.. :unamused:
30. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jsem že všeho tak vyblblá, že sem asi fakt přestabu chodit..... :grinning: :grinning: :grinning: :pensive:
30. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek