• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@pampeliska36 No už aby bylo 17týho :grinning:
1. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj valííím,tam doufám nic nepo...u :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,nejradší bych se šla ale opalovat,je tam náádherně a než si začnu píchát :dizzy_face: :dizzy_face: ,bych toho chtěla ještě využíít :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa No to využij, pak začneš užívat Prednison a s tím se na sluníčko nesmí :confounded:
1. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se loucim......... obed ceka :slight_smile: a odpocinek taky :grinning: :grinning: :grinning:

uz mam paty den od ET... no verili byste tomu????
1. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
@pampeliska36 vydržíš kočko do oficiálního testování nebo to prubneš dřív? hmmmm? :wink:
1. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie ahoj :wink: zatim nevim :fearful: vypada, ze vydrzim... nemam ani zadne testy doma a ani me zatim nenapadlo nejaky koupit... ty jsi testila drive?
1. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taká kráva,já se na něco kukala a vyjel mi článek o rizicich během IVF :astonished: :astonished: ,nejsou vubec veselá ta slova co jsem četla,ale beru si holky za příklad vás,že jste v poho a těhulky ,nebo maminky :slight_smile: :slight_smile: ,tak seru na nějaké články :angry: :angry:
1. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa no tak to sem ROZHODNE NEPIS!!! to by me moc nepovzbudilo!!! diky :wink:
1. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa já se z Tebe picnu :grinning: Dělej, žes nic nečetla :wink: Na tohle nesmíš hledět....To bys pak nemohla vůůůůůbec nic na tomto světě :confounded:
1. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Víš co??? Vyhoď někam ten tvůj notebook a nechoď na internet dokud nebudeš mít //, ano?? To bude nejlepší... :wink:
1. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Pampel,..rizika jsou všude a u všeho!!! To by nemohl nikdo na nic a pomalu ani nevycházet z baráku!!! Ty jsi uplně v pohodě,..já ti teda hlavně závidím tu tvou pohodičku v hlavičce.. :wink: Jsi fakt borec!! Asi si z tebe budu brát příklad!! :grinning:
1. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Přesně tak!!! Taky jsem byla taková,..ale rozhodně teda jsem si to nechávala pro sebe,...jako ještě s tím plašit ostatní,..no nevím... Těhulky potřebují klid.. :slight_smile:
1. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáááj já hlava děravá.... AHOJ HOLKY..... :grinning: :grinning: ...............Vlítnu sem jak vichřice a ani nepozdravím... :sweat_smile: :pensive:
1. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ahoj vichřice :grinning: jakpak je? :wink:
1. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Jj, tady se myslí jenom pozitivně :wink:
1. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka No,....moc ráda bych napsala že dobře, ale...včera jsme měli grilovačku se známýma z práce a...moc se to nevyvedlo. Počasí nám přálo,...ale...můj drahý manžel to s kamarádem kapku přehnali a moc se na něho zlobím... Nesnáším alkohol,...teda dám si víno občas taky,..ale sakra vím kdy mám dost... :angry: :angry:
1. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Jinak venku krááásně svítí sluníčko, tak si asi nalakuju nehtíky a půjdu se vyplácnout ven,..a...14 dní dovolená...juchůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Jééé, tak to byste si mohli podat ruce s mým manžou :grinning: On taky nesnáší opilce :confounded: Na mě je taky vždycky naštvanej, když to přepísknu :sweat_smile: Ale vždycky se o mě postará a na druhý den ho to přejde :wink: Já mám teda takový stavy naštěstí jen 2x do roka, člověk potřebuje propláchnout hlavu :grinning: Jinak teďka sekám latinu už hooodně dlouho a piju pěkně limonády, abych manžu neprovokovala, a navíc by mě to ani nenapadlo , když stimuluju, bych si nedala ani deci vínka :wink: Vždyť jsem po 6ti letech dokázala v dubnu úspěšně přestat kouřit - kvůli miminku a jsem na sebe pyšná :dizzy_face:
1. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka A co ty?? Deprese už odezněly??? To jsem netušila že se přibírá na váze i po Decapeptylu,..nebo co to pícháte,...já myslela že jen po Puregonu :astonished: To jsem teda měla ještě v poho,..ale vím že některé holky přibraly i po antikoncepci,...já zhubla :grinning: Brala jsem Belaru a nemůžu si ji vynachválit!!! Byla dobrá na pleť, vlasy a právě se po ní nepřibírá.. :wink: Ikdyž teď už žááádnou nepotřebuju :grinning:
1. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Já chcíííí takýýýý dovčuuuu :grinning:
1. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka No,..právě on taky moc nepije,..max si dá 1-2 piva,..ale musím říct že včera ho stáhl ten kámoš,..ale to ho neomlouvá!!!!!!!! Je mu 35 let a má svou hlavu! Moc toho nevypil, ale k jeho smůle není vytrénovanej. Musím ho trochu potrápit,..jen ať nad tím přemýšlí... :grinning: :wink:
1. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka héééheč!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mufinka0 Já ještě před tím než jsem vysadila antiko, tak jsem brala Yadine, byla nízkohormonální a nepřibrala jsem ani deko :wink: Teď po Marvelonu taky ne, ale spíš taková nafouklá a zaplyněná :grinning: :sweat_smile: Tak ty dvě kilča budou asi z toho :wink:
@drndapetka Při stimulce můžeš decko vínka,..to ti nic neudělá!!!!!!!!! Až budeš mít po ET tak samozřejmě nééé,..ale myslím že teď ti nic nehrozí. :slight_smile:
1. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 No potrap, to je potřeba :grinning: Jéééé, vy jste od sebe 10let :confused:
Pampel nebooj sem to dávat nebudu, :wink: :wink: :wink: ,stačí ,že jsem to vidělá jáá,ale já na to narazila a chtěla jsem to vypnout,ale ta ruka mi prostě sjela a klikla jsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mufinka0 v klidu,muj manža se taky včea ožral jak doga a dneska má bolehlav a chodí tu,jako by byla jeho poslední hodinka :grinning: :grinning: ,dobře mu tak,toje aspon trest :grinning: :grinning: ,už si dali s bráchou a tatkou pivko na spravení,alebečka už jim začala škytat,takže konéééc :grinning: :grinning: ,jinak 60 piv se vypilo včera :astonished: :astonished: :astonished:
@drndapetka :unamused: To je asi reakce těch vaječníků... Ale neboj, nic zlého tě nečeká!!! Bolestivá mrcha je horší, než to všechno okolo IVF!! :wink: A ikdyby ...za tu sladkou odměnu na konci to stojí. :wink: :wink:
1. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ano ano,..10,5 let od sebe jsme... :grinning: Ale on na svůj věk nevypadá,...no a ani se necítí... :grinning: :grinning: :grinning: Byli jsme v té Repromedě a doktorka se ho ptá "A vám je kolik? 35????".. No a můj drahý jen "Hmmm"...Nerad se o svým věku baví. Furt se prohlíží před zrcadlem a musím mu opakovat že na svůj věk rozhodně nevypadá...max. tak na 30... To se pak tetelí a dá mi pokoj!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Nooo,..můj vypil včera 4 piva a 2 malé whisky,..ale i tak mu to bohatě stačilo.. Není zvyklej a pokud je mu teď zle, tak dobře mu tak!!!!
1. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek