CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
1. srp 2010

@pampeliska36 Ahoj květinko... 🙂

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 Yadine byla dobrá, ale předtím jsem měla Pramino, ta byla silnější a docela mě asi "zhuntovala" 🙄

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No , tak já jsem přesně taková, jak byl ten Váš spolužák 😀 A teď mi poraď, jak to mám zvládnout 😀 Mě fakt nezbývá nic jinýho než ten panák....no raději dva....možná tři, abych se pořádně umrtvila 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@mufinka0 😀 😀 😀

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 A pak píchneš do prsa!!! 😀 😀

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 😀 😀 😀 ježíííííš, to néééééé 😕

mufinka0
1. srp 2010

@pampeliska36 Jak je??? 🙂

pampeliska36
1. srp 2010

@natulaaa ja jsem to nemyslela zle 😉 ale sama uvidis, az budes taaaaaaaaakhle daleko... 😉

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka No tak 3 panáky po ránu na lačno.... 😕 😕 😕

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka 😀 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@mufinka0 clovece super! 😀 😀 😀 a tobe? 😉 zacina ti dovolena, co???

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No každopádně bude velká oslava jestli to dám...... 😀

Jo, ještě jeden poznatek, co pozoruju na svým těle......píchá mě v prsou, ale jen tak třeba 5x za den,ale stojí to teda za to....jakoby mě tam bodaly jehličky 😨

mufinka0
1. srp 2010

@pampeliska36 Jo já taky ne,..jen prostě raději nic nehledat.. Určo potom jsi tak v pohodičce. 😉

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka A zvětšují se ti??? Víš,...dávkuješ se hormonama,..ono to může reagovat i takhle.. 😉

mufinka0
1. srp 2010

@pampeliska36 jóóó, dneska je tam pěkně,..takže paráda,..až na tu tichou domácnost.. 😖 😖

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka Hele,..mě se poprvý taky třepala ruka,...ale prostě řekla jsem si, že musím,..a bylo to.. 😀 vím....tak jednoduché to není, každý jsme jiný.. 🙂

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No ono to píchá úplně stejně jako když jsem byla těhotná 😨 No je to hnus......nnijak zvlášť se zatím nezvětšily, to mi je spíš "zvětšil" Marvelon 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@natulaaa ja jsem o svym syndromu moc nepsala, ne? 😨 😨 😨 ☹ vlastne ani vubec jsem nepsala, ne?...... ja to tak nemyslela 😉

drndapetka
1. srp 2010

No dějou se se mnou divy, to jo 😀

natulaaa
1. srp 2010

@pampeliska36 pampel no však je to v poho a klidně si mohla psát,tak jsem to myslela,ono to k tomu patří a právě si to tu sem měla napsata co a jak,aby jsme i my věděly ,kdyby náhodou a né si říkat to není to není,to máme vsugerované,právě si to tu musíme říct,aby jsme věděly

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 A teprve dít budou, počkej!!! 😉 😉 😉 😉

natulaaa
1. srp 2010

@pampeliska36 vidíš proč si z toho taková vyjukaná,v mém případě bych byla radší,kdyby jsme si tu psali všechno upřímě i když je problém a strach ,o tom je tahle diskuze néé a né já to psát nebudu,aby to holky nestresovalo,to se mi zdá blost,

lenceslava
1. srp 2010

¨Čau babizny.Tady každej píchá a já pořád nic.Radši sem ani nelezu.@natulaaa myslím že každý si o tom něco čte a zjištuje,a je přirozené že pokud se dočteš nějaká negativa tak máš strach,já jsem taky ze všeho pořádně vy......Ted mě třeba bolí už pár dní břicho,dost divně,až mě to děsí. Říkám si co kdyby se to třeba povedlo.Manža říkál že abysme v úterý nebyli překvapený až mi budou dělat ultr.

mufinka0
1. srp 2010

@lenceslava 🙂 Ahoj,..to by byla paráda 🙂

mufinka0
1. srp 2010

@natulaaa No jo, ale jsou takové, které si ty příznaky prostě vsugerují aniž by je měli víš,..a pak jsou zbytečně vystresované atd... Ale nezlob se,..máme svobodu slova a můžeš si psá co chceš,..Takžepokud si chceš psát o negativech, o.k.,.. 😉

pampeliska36
1. srp 2010

@lenceslava ty jo... to jsou teda stavy 😉

pampeliska36
1. srp 2010

@natulaaa ja jsem si toho taky dost precetla... pozitivni a negativni, ale myslim, ze na ty negativni neni clovek nikdo dostatecne pripraven....
.... souhlasim s
@mufinka0 klidne pis o negativech... moje vyjadreni mozna jen vystihovalo momentalni naladu.

lenceslava
1. srp 2010

No ale moc tomu nevěřím,jen si říkám víte že když mi bylo tak dlouho blbě,a ted mě teda píchá v břiše,a manža mi dneska říka to je bříško jak ve třetím měsíci( ale já kolikrát vypadám i na pátý 😵 No tak uvidíme.

natulaaa
1. srp 2010

@mufinka0 No mufi měly by jsme si psát i o negativech,tak jsem to myslela a né jen o negativech,ale to je jedno, už to neřešme ,já prostě jsem zvyklá probírat i dobré i zlé a myslím,že tak by to mělo být 😉

pampeliska36
1. srp 2010

@lenceslava hele a uz se te ptam asi po ste...... ty dobiras marvelon? to neni mozny, ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru