CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
1. srp 2010

@vodni no to joooooooooo... uplne koukam! jeste se potkame na "čekačce" na dve // 😀 😀 😀 drzim ti tam misto 😉

drndapetka
1. srp 2010

Holky, tak už jen hoďku a letím z práce za manželem na byteček 🙂 Už mě Ti lidi zase začínají "sejřit" 😠 Ani se nemusí na nic ptát, s...e mě ta jejich přítomnost 😠 Chci být už sama s manžou, ten jedinej mě teďka nesere 😀

vodni
1. srp 2010

@pampeliska36 😀 Heleď, nechala sestřička po OPU manžela Agolutin píchnout samotného nebo mu to jen ukázala? Posledně to bylo tak jako dívejte se, ať víte jak... No a on by raději píchal prvně pod dohledem...

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka tak se mej pekne a pekne zbytek dne... priprav se na to, ze je tam doooooooooost teplo! byla jsem koupit nanukac a myslela jsem, ze se uvarim ve vlastni stave 😨

pampeliska36
1. srp 2010

@vodni nechala mu to pichnout a u toho mu povidala co a jak...

drndapetka
1. srp 2010

Já nikdy v životě nepochopím, jak můžou lidi trávit volné nedělní odpoledne nakupováním v obchodním centru 😠 Já jsem to nikdy nedělala a dělat to ani nebudu. A svoje děti to teda učit taky nebudu. Do obchodu zajdu jen když potřebuju akutně něco na sebe, třeba rifle, a jakmile mi hned něco sedne, tak valím pryč domů. Ale to je asi nemoc z povolání - dělala jsem předtím v hadrech ve Vaňkovce a to je úplnej "václavák". Ještě, že už jsem od tama pryč. Zjištění, že polovina českýho národa jsou blbci s iq tykve je fakt hrozný 😅

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 já ještě neletím, až za hodinu 😝

vodni
1. srp 2010

@pampeliska36 tak to ho už začnu připravovat, že se dočká premiéry už v út 😀

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 Ten Agolutin pícháš hned po probuzení z narkozy po OPU? 😨 To je člověk ještě oblblej, ne?Nebo před OPU? 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka 🙂

drndapetka
1. srp 2010

@vodni Ti chlapi machrujou a pak se bojí,co? 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka no z narkozy se probudis jeste na sale. pak te nechaji jeste tak 2 hodky lezet na pokoji. prijde za tebou doktor, pak embryolozka a pak sestricka, ktera ti prave vysvetli ten agolutin... tak hodinku po narkoze te urcite nechaji v klidu... aspon u me to tak bylo 😉

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka jsou vsichni stejni 🙂

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka taky to nechapu, ale kdyz neco potrebuju koupit na sebe musim chodit o vikendu... pres tyden z prace to nejak nestiham... ze bych si zasla do nakupniho centra... to nehrozi. ale rozhodne bych nesla v tomto pocasi... to bych radsi byla nekde na bruslich, na koupacce a nebo na grilovacce a nebo nekde na vylete atd. atd. atd.

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 A co Ti doktor na tom pokoji povídá? 😕 Doufám, že budu mít Frgalu 😀 Já ho ještě neměla a vy se nad ním tady rozplýváme, mám pocit, že se ho nedočkám ☹

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 No právě....že ti lidi nejsou na chatách, na chalupácj, někde na výletech z dětma, maminky s kočárkama s tatínkama někde u rodin na návštěvách......Místo toho se baví nakupováním v centru, celkem smutný 😔

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 A může se mnou na tom pokoji být celý ty 2 hodiny manžel? Jak vůbec dlouho OPU cca trvá? Počítám totiž s tím, že nám vezmou krev, manža odevzdá spermouše a počká na mě jak budu hotovka....je to tak? 🙂

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 Co děláš vůbec za práci? Máš ji myslím taky hodně časově náročnou, že? 🙄

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka samotne OPU trva tak treba 20 minut max. manzel s tebou muze byt na pokoji, kdyz se tech OPU nedela tolik za ten den... maji tam asi tri nebo ctyri pokoje a pokud vas bude malo, budete kazda holcina na jednom pokoji a budes tam sama a to tam muze byt celou dobu i manzel. kdybys lezela s nekym na pokoji, tak tam jsi bez manzela. ja tam manzela mela celou dobu, byli jsme ten den na OPU jen tri.

jinak mne OPU delal frgala a potom ti rika o tom jak to probihalo, kolik ti toho odsal. propousteci papiry a pouci te asi nejvic o syndromu. to je pak i rozepsano v papirech. no a pak muzete mit dotazy na doktora. my jsme se ho treba ptali, kolik vajicek navic nam doporucuje oplodnit jeste ICSI a tak si proste povidate... 😉
krev vam vezmou myslim na posledni kontrole UTZ a pak uz ne. den v OPU manza odevzda spermouse a pak za tebou prijde na pokoj... nebo bude zalezet jak casove to bude a kolik lidi tam bude. u nas to bylo tak, ze manza sel na spermouse, ja jsem sla na pokoj, kde jsem se prevlekla do kosilky a cetla si na posteli. za chvilku prisel manza a pak uz jsme cekali az nas sestricka vyzve. ja sla jako druha na radu.

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka taky nechapu proc ti lidi nejsou nekde venku ☹ kdyz je tak kraaaaaaaasne.

vodni
1. srp 2010

@drndapetka nejdřív jde manžel odevzdat materiál, pak asi hodinu na to jdeš na sál, převlíkneš se do košilky a přijde sestra s řekne ti co a jak. Pokud není na pokoji jiná pacoška, tak tam může být manžel taky. Jinak čeká dole. Pak tě sestra vezme na sál (je to jen přes chodbu), tam je doktor a anesteziolog. Sestra tě uloží na stůl a anesteziolog pošle do hajan. Po probuzení tě sestra azse vezme zpátky na pokoj, kde jsi asi tak tu hoďku a jak psala pampel, přijde doktor, řekne ti, jak to probíhalo, kolik je vajíček, jaká je kvalita atd. Pak přijde embryoložka a ta ti zase řekne jak vypadají spermouši, kdy je dají dohromady a jak si máš volat okolo vývoje... Taky s tebou ještě jednouprojdou, jaké výkony se mají dělat. V den OPU ti už krev neberou, ta se tobě (i manželovi) bude na infekce brát v den posledního ultrazvuku. A doktor Frgala - áááááááách, dnes jsem ho měla 😵

vodni
1. srp 2010

@pampeliska36 no jo, než jsem to dopsala, tak jsem si říkala, že mě ta pampeliška pampelišatá zase předběhne 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@vodni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to neni mozny!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka peti informace dostavas krasne zdvojene 🙂

vodni
1. srp 2010

@pampeliska36 aspoň vidí, že jí nekecáme 😀

pampeliska36
1. srp 2010

... ja se jeste vratim k tomu agolutinu.... takze i pres pichani teto injekce muzu dostat tu mrchu? nebo jak to je? ja myslela, ze kdyby clovek nebyl tehotnej, tak dostane mrchu az po vysazeni agolutinu...?

drndapetka
1. srp 2010

Holky, vy jste snad telepaticky napojené 😵 😀

Děkuji za vyčerpávající výklad, nemáte to se mnou lehké, že 😀 nebolí Vás ještě prsty? 😀

vodni
1. srp 2010

@pampeliska36 no, asi když pícháš víc injekci, tak až po vysazení myslím. stejně tak ještě mrchu drží estrofem ne? Ale co to máš za dotazy, mrchy se dočkáš přece až tak za rok 😉

drndapetka
1. srp 2010

Hm, tak jsem si myslela, jak si uděláme s manžou konečně po dlouhé době hezkej večer a te´d mi volal, že mu není dobře, že má průjem a bolí ho břicho ☹ Doufám, že to od něj nechytnu 🙄

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 ždná mrcha, zakazuju 😠 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru