CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
2. bře 2009

Ivet,to jsou teda věci mezi nebem a zemí. No musíme těm doktorům věřit,když tomu sami nerozumíme.tak to je super,že máš mrazáčky.Tak už aspoň bude hezčí počasí a bude pozitivnější nálada. 🙂 Budeme se těšít,až se k nám přidáš. Ale ty jsi zkušenější. My jsme teprve začátečnice 😀

lucifirek
2. bře 2009

Ahoj Lucen,i kdyby to nedopadlo,tak si nemám na co stěžovat. První neuspěch. Zrovna ty tu cestu máš opravdu trnitou a také to nevzdáváš. Jak jsem psala,my jsme na začátku. Ale nikomu to nepřeju a všem,co teď budou čekat na testík přeju,aby tam byly ty zatracené dvě čárečky hned poprvé.

lucifirek
2. bře 2009

holkydobrou noc, já už jdu odpočívat.Musím ráno vstávat po půl páté,abychom na tu sedmou dojeli na Unicu.
Tak krásné sny 😉

lucen
autor
2. bře 2009

Lucifirku každá máme ten svuj život nějak trnitý jenže někdo víc a někdo mín.a věř mi že já boj nevzdám tedka jsme se domluvily v CAREM že dojedu na krev že mi přeměří ten testosteron a prolaktin a když to nebude dobré tak mi dají léky a ještě spermio zkontrolují doktor říkal že je pro at si dáme pauzu a sám říkal at to zkusíme přirozeně ale že chce udět ty testy aby tomu něco nebránílo.a jinak v létě šup do boje. 😉
A máš pravdu že tu púroklatou / na testu nikomu nepřeju taky je to strašné zklamání když jí tak člověk vidí ale my jsme silné holky a jednou k tomu cíly dojdeme prostě jednou musíme tadyx všechny držet toho svého prcka v náruči

lucifirek
2. bře 2009

No Lucen,to je dobře,málokdo tu říká,že doktor si sám chce udělat testy.Já se chci také zeptat na ten Testosteron,protože léky mi sice na něj dali,ale už to nikdo nepřekontroloval,před stimulkou. Tak nevím. Manža začal brát vitamínky,při OPU mu říkali,že se to trochuzlepšilo,ale zase nevíme o kolik,tak na to se chceme taky zeptat. Nesmíme se nechat. A my se nenecháme. 😉 Viď. Já ti držím pěstičky,aby to konečně dopadlo a to štěstí se na tebe usmálo. Už si to zasloužíš. 😉

jeany
2. bře 2009

Marci 19, díky, že na mě myslíš. Taky ti přeji ať folíci dobře rostou. Já jsem nervozní a jsem zvědavá jak budu spát. Asi se budu budit. Jen ať mi to zítra dobře dopadne a je dost kvalitních vajuch.

Jary mohla by jsi si dát do albíčka novou fotku s novým účesem, abychom viděli tu změnu, ne?

Lucifírku tak já už si jdu také lehnout. Tak ahoj zítra.

Zuzy, ty jsi si šla asi taky lehnout, tak dobrou noc všem. 😲

jarkabilik
2. bře 2009

jeany no kdyžtak se budu zítra snažit něco vyfotit a pokud to bude stát za to hodím to sem jako ikonku protože albíčko tady na koníkovi nemám zatím tam nemám co dávat 🙂

jarkabilik
2. bře 2009

Jinak přeji všem hezký večer a dobrou noc 😉

hhaanka
2. bře 2009

Luciferku, no dyť ti to říkám – já jsem jednou z těch, kterým se pozitivní hcg ukázalo až z krve, bez ohledu na to, že to pak neklaplo. Kdyby to nebylo zamlklé, mělo by být o něco vyšší – 14 dní od početí se udává 3 – 426.

A to jsem používala takové ty osvědčené mamatesty, který si holky dost chválí. S tou krví ti nechci dávat falešnou naději, jen jsem to takhle slyšela. Je fakt, že se mě na klinice vždycky ptali, jestli jsem neměla na testu ani ministín po termínu, ale ani při těch 32 jednotkách jsem ho tam neměla.... A neznačí to jen zamlklé, to fakt ne, i když tahle hladina je asi hooodně nízká. Na utz. by ale váček už byl 14 den vidět, já tam prcky taky viděla, dokonce dva. Jeden se pak pustil... Ale utz mi dělal můj doktor, ne na klinice.

Na revizi jsem nemusela, dostala jsem po vysazení léků ms. Otevřel říkal, že to zažije téměř každá žena alespoň jednou za život – mimi se na pár dní chytne a pak se pustí. Jenže při přirozeném těhu to žena ani nepozná, protože se jí jen o pár dní zpozdí ms a pak normálně přijde. Kdybych ms nedostala, tak bych musela na revizi, nakonec jsem byla tedy paradoxně šťastná, že jsem to dostala!

Luciii, myslím, že je to docela dobrá škola – to jak si nás tam půjčuje jeden doktor od druhého. V porodnici nám tam taky bude čučet téměř kdokoli. Možná i uklízečka🙂)

marci19
3. bře 2009

Holky mooc díky!Já jdu teď na první ult.
Já jsem tady dlouho nebyla,chodila jsem vypomáhat do mojí minulé práce,tak jsem toho měla celkem dost.Ještě tento týden a pak už budu jen doma. 🙂
Jarko a jak tobě se daří v tvojí nové práci,jsi spokojená?
Jeany,jsem dneska na tebe zvědavá 🙂
Luci,stejně tě obdivuji,že to tak dobře bereš,si dobrá.To já jsem to snášela daleko hůř,jak se to nepovedlo.A jak dopadla krev?
Lucen,jak se daří?Svatba už se blíží,určitě se moc těšíš.

jarkabilik
3. bře 2009

ahojky holky hezký den přeji všem

hhaanka sleduji že je i možné že zamklé těhu má i jiný průběh u každého,jak to čtu jak jsi to měla ty 🙂

jarkabilik
3. bře 2009

marci zatím ještě nevím do nové práce jdu až zítra na noční 12,takže můžu pak povídat až po směně jaké byli první dojmy,ale už se těším do práce tahle nečinnost doma yslím tu pracovní mě užírá 🙂

zuzuza
3. bře 2009

Brý den děvčata, tak dnes tu niko néééne, Jen Jary🙂, tak jeany a luci na unice, jsem zvědavá s čím přijdou. Jinak mě pořád nic nebolí, břicho splasklo, žádné bolesti, žádné špinění jakoby se tam nic ani nedělo. Vy co jste už holky těhu, vy jste měli krátce po ETU nějaké ty bolesti podbřišku nebo špinění nebo tak? Trochu mě to znepokojuje:(

jarkabilik
3. bře 2009

zuzuza taky jsem na holky zvědavá jak dopadli na unice,ty se tak nekontroluj zbytečně tě to pak znervoznuje a navíc každá to má úplně jinak bud v klidečku a pohodě a nějak to dopadne věř mi 😉

luciiiie
3. bře 2009

Ahoj holky
až teď vstávám...blééé 🙂
Zuzi Jarka má pravda, u každýho je to jiný, nepozoruj se nebo ti hrabne jak mě 😉

jarkabilik
3. bře 2009

luciiie jakpak jsi se vyspinkala do růžova 😉

luciiiie
3. bře 2009

No Jari parááda 😉 Poslední dobou jsem vstávala vždycky kolem sedmé a dneska a po desáté.. No super 🙂
Kde jsou ty naše holky, doufám, že to dobře dopadlo.

zuzuza
3. bře 2009

Holky, já si mažu ještě zdřímnout tak do 12ti, pak se pak ukážu🙂, Luci magor mě přijde, že jsem už teď, že mě už hráblo, tak je to jedno🙂, tak dobrou noc, kočičky🙂

jarkabilik
3. bře 2009

luciiie co jiného člověk na světě má než si pohovět déle v postýlce 😉 taky na ně myslím moc bych si přála kdyby lucifirek měl zprávičky typu že je to těhu

jarkabilik
3. bře 2009

zuzuza hezky si odpočin a bud v klidu ono to nějak dopadne uvidíš 😉

luciiiie
3. bře 2009

Holky když máte mražáčky, tak musíte taky čekat 3 měsíce??? Já teď četla, že to kdesi nabízí už další ovulaci 😕

lenulinka21
3. bře 2009

ahoj sluníčka moje 🙂 tak jakpak jsme s ednes vyspinkali?
Luciiie v Unice se čeká 3měsíce ale každý CAR to má jinak.Jinak já jdu za hodku
ke gyn. snad nám ty výsledky dopadly dobře brrr klepu se.

luciiiie
3. bře 2009

Já si totiž dnes zas dělala test. To už je desátej den a byl opět negativní, takže se pomalinku smiřuju s tím, že to nevyšlo ☹ Aspoň na to kdyžtak budu připravená... ☹

luciiiie
3. bře 2009

Leni, no určitě to dopadlo dobře...neboj 😉

zuzuza
3. bře 2009

Holky, tak jsem se prohajala, luci to mě je líto, já to vidím tak, že to taky vydržím tak do 13. dne a budu testovat dyl se to ani vydržet nedá, si myslím:(, luci, dnes jsi kolikátý den po ET? 11 den?

luciiiie
3. bře 2009

Jo jedenáctej, ještě jich mám 7 😀

zuzuza
3. bře 2009

Luci, ještě máš 7 nadějných dní, když se třba tady na konovi dívám na albíčka takmtaky někdy narazím na albíčka s testama a tam třeba vidíš, 12. den od et negativní, 13. den od et negativní, 14. den od et slabě pozitivní a pak ta čárka sílí, takže naděje tu ještě jeeeeeee!!!! Přece nechcete abych ty statistiky tady vylepšovala jenom já 😀

luciiiie
3. bře 2009

Zuzi to nějak dopadne...když to nevyjde teď, vyjde to příště, a kdyby ne teď, chci na to být připavená.

zuzuza
3. bře 2009

Přesně tak luci, je pravda, že jsem už míň optimisticky naladěná jak jsem byla předtím a je todobře, aspoň to pro člověka, který se na to strašně upne není taková rána. Tak kde jsou vty holky, s novinkama???

lucifirek
3. bře 2009

Ahoj holky,tak jsem tu s vámi. Poznala jsem Jeany a jejího manžela,jsou moc fajn,na vás ostatní se musím zatím jenom těšit.
Opět mě to,co nám řekli na Unice srazilo na kolena a vidina mít mimi je pro mě někde v nedohlednu. Byli jsme u Gogely,ne že by byl nepříjemnej,ale bohužel.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru