CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
drndapetka
3. srp 2010
@lenceslava Já mám dlouhý protokol.....budu píchhat ještě pěkně dlouho :-p Puregon mám začít příští středu 11.týho, ale to bych ovšem musela dostat tu mrchu mrchovatou, které se nějak nechce ]-(
pampeliska36
3. srp 2010
@drndapetka tak co tedka? 😞 musis zabrat!
pampeliska36
3. srp 2010
@drndapetka jeeeeeeeee to mame toho 11tyho vic veci na programu 😃
pampeliska36
3. srp 2010
@drndapetka neboj, dostanes ji! po marvelonu to nema kam uhnout 😉
drndapetka
3. srp 2010
@lenceslava Dneska manžel píchnul 8 injekci Dipherelinu. Podle zpráv od holek by toho Dipherilinu mělo být až 23 injekcí, takže mám před sebou ještě dlouhu cestu a navíc nervičky nějak pracují...jsem srab a nedokážu si sama píchnout, mám chuť se na všechno vykašlat, ach jo 😢
drndapetka
3. srp 2010
@pampeliska36 Tak Tvůj program bude určo zajímavější než můj Puregon 😃
lenceslava
3. srp 2010
@pampeliska36 naštestí frgala.Jak říkáš vpřed ke světlým zítřkům. 😃 Jen doufám že mrcha v to po dorazí.Když vidím jak @drndapetka pořád čeká.Myslíš že je to tím že máš delší cyklus normálně?A co ti řekli na unice že ti mrcha ještě nedorazila?Hele peti tak mě napadlo já má doma 4 injekce agolutinu,nemám dojet?? 😉
drndapetka
3. srp 2010
@pampeliska36 no sestřička říkala, žejsou i případy, kdy po antiko mrcha nedojde =-)
pampeliska36
3. srp 2010
holky ja mam injekci agolutinu nepocitane... 😃
.... neeeeeee peti. ona dorazi!!! neboj 😉
lenceslava
3. srp 2010
No tak než já to napíšu tak už je to tu napsaný. @drndapetka NECHEJ CHMURŮ!!!!!!Uvidíš že to všechno bude ok!!!!
pampeliska36
3. srp 2010
@drndapetka to ale rozhodne nejsi ty!!!
drndapetka
3. srp 2010
@lenceslava Tak mám čas do toho 10týho, tak asi nemusím nervačit 😉
pampeliska36
3. srp 2010
jeeeeeeeeeeeeeeeeee holky tady se to pekne rozjizdi... uplne se vidim, jak jsem to vsechno resila taky... to uz je taaaaaaaaaaak davno! 😃
lenceslava
3. srp 2010
@drndapetka já mám taky píchat 11. když mi ale mrcha dorazí toho 9.Nic holky jdu se přitulit k manžovi a dáchnout si. Když dneska chudák udělal takovou velkou stojku.(18000 nahoře v unice a 4000 v lékárně.a není pravdou že za listovku a prednison se neplatí já doplácela 285 kč.)Zatím.
drndapetka
3. srp 2010
@lenceslava No a kdy jdeš na první kontrolu?
pampeliska36
3. srp 2010
@lenceslava tak to jsem si nejak popletla, nebo jsem si neschovala uctenku 😕 to teda pardooooooooon 😃
pampeliska36
3. srp 2010
@lenceslava dobrou 😉
luciiiie
3. srp 2010
@drndapetka a nějaká třeba kamarádka by ti to nepíchla?
drndapetka
3. srp 2010
@lenceslava jojo, taky jsem přesně platila 285,- za Prednison a listovkuna 2 měsíce 😉
lenceslava
3. srp 2010
@drndapetka 17 mám první ultr,ale pokud bude všechno ok tak budu dál chodit do práce až do té opu. Jinak bych šla po dovolené na den do práce a pak už neschopenka. Vyjde mi to nejak tak že bych měla být po dovo ani né čtrnáct dní v práci a měla by být opu, samozřejmně podle toho jak budu reagovat.
drndapetka
3. srp 2010
@luciiiie Hodně jsem přemýšlela, mám dokonce jednu kamarádku, která je zdravotní sestra, ale ještě se mi neozvala jestli by mohla....přeci jenom je v 7hod. ráno pro někoho brzo, když třeba má volno a nemusí do práce.....Nebo i přímo moje sestra je sestřička, ale je ve Vyškově ale to je zas na prd jezdit tam a nazpět kvůli injekci :-|
drndapetka
3. srp 2010
@lenceslava Já taky 17týho v 9 hod. ráno 😉
lenceslava
3. srp 2010
@pampeliska36 ale já myslím že jsem minule nplatila tolik.Frgala mi po auditu psal listovku,a určitě jsem za to jedno balení neplatila 84 kč.Podražilo ná to no.
lenceslava
3. srp 2010
@drndapetka člověče to já vlastně nevím v kolik.Ale to je jedno zavolám tam 9 když dostanu mrchu,A když né tak tam musím zavolat 10 když se s mrchou nevzbudím,Takže budu volat tak nebo tak,ale já truba si toho vůbec nevšimla.
luciiiie
3. srp 2010
@drndapetka a jo...to je naprd...víš jak jsem to píchala já? Já to píchala hrozně pomalinku, jako tu jehlu zasouvala pomalu.. zas bych neměla na to, to tam vrazit naráz.
drndapetka
3. srp 2010
@luciiiie to muselo bolet když jsi to píchala pomalinku, ne? 8-( =-)
lenceslava
3. srp 2010
@drndapetka ale počítám že by to bylo taky tak nějak kolem 9 Jaký si dáme poznávací znamení? 😉
lenceslava
3. srp 2010
to já si holky tu jehlu klidně zabodla. mám v tom praxi. Je fakt že by mohli mít injektory a né ty pera,jak vidíš jehlu je to na prd.
luciiiie
3. srp 2010
@drndapetka no nebolelo...já si zas myslím, že to musí bolet, když to tam vrazíš nadoraz :-p Jak to vpíchneš, tak máš vyhraný..pak už necítíš nic. Ale víš jak, on si každej najde tu svoji fintičku. Třeba jsi byla jen nervózní, že tam stál manža u tebe. Taky jsem kolikrát bulela, že to nedám..
pampeliska36
3. srp 2010
holky ja se pomalicku loucim... jdu vyvetrat samuraje 🙂 jedu ke kamosce a jdeme do štatlu

Začni psát odpověď...

Odešli