CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava jsem prdlá, co? 😅

lenceslava
3. srp 2010

@drndapetka néééé to teprv co jááá budu vyvádět až mrcha dorazí i k nám. 😀 Normálně jsem vygooglila na našeho oblíbeného pana doktora frgalu že taky rád pějě písně a hraje v pár kapelách,od ted chci všechna vyšetření s hudební produkcí. 😀

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava hoď jsem odkaz,já chci taky vidět..... 😀 U ET mi bude zpívat 😀

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava jééé, on má jen 45 let, já myslela, že víc 😀

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava Už to máááááám....jak mu to s tou kytaroooo ale slušííí 😀 To musím hned říct doma mýmu nevlastnímu taťkovi, kdo mi bude dělat děti....on totiž má kapelu taky, tak že to umí i hudebníci 😀

drndapetka
3. srp 2010

http://www.newmour.wz.cz/onas/

Holky, pokochejte se 😵

lenceslava
3. srp 2010

@drndapetka už jsem ti někdy řekla že jseš rychlá jak ....... ? 😀 Jestli mi bude dělat et tak mu řeknu že chci aby mím dětem zazpíval na cestu 😀 Hele jdu chrápat nebo zítra nevstanu. Ale už jen párkrát budu muset vstávat takhle brzy láááálááálaalalalala.JO už mi zase hrabe.pááááááá

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava jsem rychlá jak mrcha 😀 Jdu taky...do spršky a hajat, tak zatím pa

lenceslava
3. srp 2010

@drndapetka tu jsem zrovna nemyslela 😀 😀 😀 . páááá

pampeliska36
4. srp 2010

holky dobre ranko 🙂 vy jste toho za vecer teda straaaaaaaaaasne moc nakecaly 😀 😀 😀
ja jsem si sla se svyma samurajama lehnout... to prochajda me nejak zmohla 🙂

@drndapetka peti, ja beru jen ten euthyrox na stitku - nic jineho 😨

pampeliska36
4. srp 2010

hele tak to jsem necekala, ze nas pan doktor je zpevak 😎

drndapetka
4. srp 2010

Dobré ranko, tak mrška je tu v plném proudu 😎 Je úplně jiná než normálně, taková skoro až divná, že nic nebolí, jen trošku záda a začala nejdřív špiněním, normálně hned krvácícm a nemůžu ani chodit jaký mám křeče 😝 Teď je to na pohodku 😀

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka ahoj peti... tak to mas uplne stejne jako ja jsem mela tu mrchu po brani marvelonu... byla jsem uplne vyvalena, jak je ta mrcha bezbolestiva... skoro jsem ani nepoznala, ze uz to zacina 😨
a jak jste zvladli pichani v aute? 😀

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 zvládli na jedničku 😎 Akorát jsem musela vstávat v 5 a teď jdu na 12tku do práce, tak budu asi pěkně "jetá" 😝

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka ☹ tak teda! to je mi te lito... snad to nejak v praci vydrzis!

soni1
4. srp 2010

Ahojte baby, tak ja idem dnes na krv, ale až poobede o 14-tej, môj Dr. len vtedy ordinuje. Test mi vyšiel negatívny, ale menzes sa ešte stále nedostavil. Môžu tie lieky (Estrofem, Utrogestan) natoľko oddialiť menzes? Príde len vtedy, keď lieky vysadím?
Baby, nepoznáte niekoho, komu test ukazoval negatívny výsledok a krvička ukázala, že je predsa tehu?

pampeliska36
4. srp 2010

@soni1 taky to porad resim, jestli ty leky menstruaci mohou oddalit a jestli i pres brani leku muze nekdo dostat menstruaci... taky to nevim ☹ vim, ze nektere holky, ktere braly misto Agolutinu Utrogestan, tak ty normalne i bres brani leku menstraci dostaly... ale v pripade Agolutinu nevim 😨
ale ja teda nikoho neznam, kdo mel test negativni a krev mu ukazala, ze je pozitivni.

soni1
4. srp 2010

@pampeliska36 Ide o to, že manžel mi dodal ešte malú nádej, on tomu verí.

pampeliska36
4. srp 2010

@soni1 jako vim, ze holky v ruznych tematech to tak pisou, ze krev muze ukazat i pozitivni vysledek, ale ja zatim nikoho nepoznala... nadeje umira posledni!!!

soni1
4. srp 2010

Uvidíme, ozvem sa určite ako mi to dopadlo.

pampeliska36
4. srp 2010

@soni1 drzim pesti, aby se ten vysledek jeste nejak zvratil! moc bych ti to prala!

soni1
4. srp 2010

Ďakujem. Ževraj zázraky sa dejú! 😀

pampeliska36
4. srp 2010

@soni1 presne tak 😀

drndapetka
4. srp 2010

@soni1 Neboj, zázraky se opravdu stávají 😉 Budu držet pěstičky, ať máte štěstí 😵

@pampeliska36 K tomu Agolutinu - můj laický názor - kdyby se embrijko pořádně neuhnízdilo, tak Agolutin mrchu jistojistě nemilosrdně spustí. To, že mrcha nedochází tak to znamená že mimís tam je. Tak nějak mi to i vysvětloval můj gynekolog, když se mi opožďovala mrcha a nevědělo se jestli jsem nebo nejsem těhu, ale dal mi injekci Aglutinu tak i tak- řekl: Pokud těhu jste , měsíčky nedojdou a těhotenství to ještě podpoří, pokud nejste, měsíčky se po Agultinu spustí. Pak jde ale ještě o to, jakým způsobem se těhu vyvíjí ale to už nikdo bohužel neovlivní 😔 Tak asi tak nějak.....Ale vůůůbec nad tímto nešpekuluj, máš to ode mě zakázaný 😀 Tebe přece bolí prsíčka, to je jasná zpráva 😀

soni1
4. srp 2010

@drndapetka to by som teraz mala pochopiť tak, že keď som ešte nedostala menzes, tak by som mohla mať šancu?

drndapetka
4. srp 2010

@soni1 Pokud se embrijko dobře uhnízdilo a dobře se vyvíjí tak ano. Někomu opravdu hcg stoupá pomaleji. Já třeba měla krev pozitivní už 7 DPO při druhém těhu, ale na testu až 12DPO. U ET nebo KET je to teda rychlejší proces, takže by "mohly" být // vidět už od 7 dni PO, ale výjimky vyvracují pravidla, takže je vše možné 😉 Některé holky zjistily těhu až třeba v 7 nebo v 8. týdnu, protože těhu testy jim ukazovaly jen jednu /. Naděje umírá poslední 😉

Jak se jinak cítíš?

soni1
4. srp 2010

Práveže nemám žiadne tehu príznaky. Necítim vôbec nič.

drndapetka
4. srp 2010

@soni1 Věř, že teprve krev je 100%. Těhu testy někdy klamou 😠

soni1
4. srp 2010

Uvidíme, či nám to krvička potvrdí alebo vyvráti.

drndapetka
4. srp 2010

@soni1 Aha, tak mě při obou těhu bolely prsa, nemohla jsem vůbec ležet na boku nebo na břiše. Ze začátku to teda bylo jen takové mravenčení, pak bolest. Pak se mi nafukovalo bříško,byly to takové tlaky jakoby měla dojít mrška. A špatně od žaludku mi bylo celý den. Tyto stavy jsme měla už ten 7 den po oplodnění. celekm rychle jsem to poznala. Ale jak říkám- jsou i vyjímky-četla jsem, že některým ženským vůbec třeba prsa těhu nebolí, až třeba při kojení, nemají nevolnosti a vůbec necítí, že by těhu mohly být....Zkus se tgřeba poptat v diskuzi těhulek, jak se cítily po IVF, jestli něco tušily nebo jestli nic nepociťovali a přesto krev byl pozitivní.....Hlavu vzhůru 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru