CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 A kolik včeliček Agolutinu jsi celkem dostala? 20? 😨

Jéé, tak to mě teda mrzí, že jsem tu akci v Olympošce zmeškala....nevěděla jsem o ní 😢

kveta
4. srp 2010

@soni1 Stalo sa to aj niektorej tehulke /už mamine/ z Unicy.. ale nepamätám si ktorej.. že tehu sa potvrdilo až z krvi... takže dovtedy nevysadzuj lieky...

Počala som síce prirodzene, ale ani 17.deň po styku som nemala pozitívny test, ale negatívny... Snáď to bude aj Tvoj prípad... Drž sa..

luciiiie
4. srp 2010

@pampeliska36 čoveče mě ta zadnice bolí ještě dneska v těch místech po Agolutinu, když si na to sáhnu....A to jsme dopíchávali všechen, co jsme doma našli, že je ho škoda 😅 a že ho bylo... až pak jsem přešla na Utrogestan.

drndapetka
4. srp 2010

@luciiiie Ahojky 🙂 A do kdy jsi ten Uroš zaváděla ( polykala)? Do toho 12týdne nebo dýl?

luciiiie
4. srp 2010

@drndapetka jsem ani nepozdravila..ostuda....holky ahooj 😉 jo do toho 12.týdne, zaváděla, po polykání jsem byla unavená. Jenže to vytíkalo...a to jsem ho brala 3 x 2 tablety, takže hnus hnusavec..ale co už, no 😒

drndapetka
4. srp 2010

@luciiiie Noo, to znááám. Právě když jsem ho polykala, tak jsem byla jak šípková Růženka 😀 Raději bych ho nechtěla. Ale když se tedy do 7tt píchá Agolutin, tak Utroš by byl pak už jen na měsíc, to bych snad vydržela. Pak je myslím ještě z těch hormonů progesteronů Duphaston, ale ten je slabší než Utroš a taky mi po něm bylo blbě 😖

luciiiie
4. srp 2010

@drndapetka no já právě slyšela, že je Utroš lepší...asi jak píšeš, že je nějak slabší. Gyndařka mi rovnou napsala Utroš... Jo měsíc vydržíš, ale když jich je 6 denně, ještě mi zbyl doma..slizoun slizkej.

drndapetka
4. srp 2010

@luciiiie No, já ho mám taky z minulého těhu doma a když si na něj vzpomenu, brrrr 😖 I Duphaston doma mám, i Ascorutin na špinění a krvácení....jsem prostě vybavená všemi zbraněmi 😀 Miminko za každou cenu teďka se mnou zůstane 😉

luciiiie
4. srp 2010

@drndapetka to je jasný, že zůstane nebo zůstanou!!! 😵 😵

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka jsem nejak usla nebo co... 😀 clovece ani nevim, kolik toho mam... pripada mi moc 😀 kazdopadne do dne testovani je to urcite 20 injekci.
... mne kdyz to manzel picha, tak to vubec neboli... me to zaclo bolet az kdyz si na to sahnut nebo lehnu... jako ty svaly vevnitr.... smarja 😨 a ja si furt rikala... kurnik od ceho to je. 😀

pampeliska36
4. srp 2010

@luciiiie CaO kocko 😀

luciiiie
4. srp 2010

@pampeliska36 hoj matko 😝

lenceslava
4. srp 2010

Ahoj baby. @drndapetka tak jestli to výjde toho 17. tak v 8:45 tam ok? Ale ja tu mrchu určitě dostanu pozěji,je blbost aby došla dva dny po vysazení antiko. Jinak ten agolutin se po et píchá právě kvůli oddálení mrchy.

drndapetka
4. srp 2010

@lenceslava No já si osobně myslím, že se píchá taky hlavně proto, aby mělo mimčo měkkou postýlečku 😉

No, mě mrška došla až 4.tý den po vynechání antiko, ale holkám tady došla i po 3 dnech, tak doufej 😀

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 Kdepak jsiiiiii, pojď mě zachránit 😀 Mě to v práci děsně neutíká 😝 Ještě 3 hodiny a táhne se to jak sopel 😠

teckovanaorchidej
4. srp 2010

ahojte drbalenky, jsem tady 😉

teckovanaorchidej
4. srp 2010

@drndapetka já na rozdíl od tebe mám jednu z nejhnusnějších mrch, bolesti v kříži, průjem, bolesti břicha, hnus
holt jsme každá fakt jiná 😎

lenceslava
4. srp 2010

Jé holky vy jste toho moc zatím nenakecali. Já se mezi tím pěkně vyspala.

teckovanaorchidej
4. srp 2010

@lenceslava to víš ze ne, já byla v práci, pak trochu buci, pak se psem teď hledám výmluvy, abych nemusela začít něco dělat doma

drndapetka
4. srp 2010

@teckovanaorchidej tak záda mě taky ráno bolely, ale to přešlo. Jsem zvyklá na větší bolesti, nemůžu normálně ani chodit, vystřeluje mi bolest do kyčlí a do stehen a já musím nahřívat a břicho, první den jsem úplně odřízlá od světa, neschopná a nic....Takže tuto mrchu beru jako srandu 😀

drndapetka
4. srp 2010

@lenceslava No nenakecaly, Deniska na mě prdíííííí 😀 A já se tu asi ukoušu nudou v práci a zabiju lidi.....půjdete mi holky pak svědčit? 😀

drndapetka
4. srp 2010

@teckovanaorchidej Jediné, co je na té mrše asi víc na prd než na normální, že je silnější.... 😨 No paradox, že nebolí....svoji mám slabší a bolí jak ďas.....nechápu 😅

drndapetka
4. srp 2010

@teckovanaorchidej pozdravuj hafana 😀

lenceslava
4. srp 2010

@drndapetka jj neboj, já ti budu píct buchty s pylníkem,když bude potřeba.(abys v tom kriminále měla hezký nehty)

teckovanaorchidej
4. srp 2010

@drndapetka díky, sedí tu u mě, kde ja natula??

drndapetka
4. srp 2010

@teckovanaorchidej no to netuším, asi se urazila 😅

drndapetka
4. srp 2010

@lenceslava 😀

drndapetka
4. srp 2010

@teckovanaorchidej Máš IP 😉

lenceslava
4. srp 2010

Taky jsem si říkala že se @natulaaa dlouho neozvala.@natulaaa kde jsi??

drndapetka
4. srp 2010

@lenceslava Taky máš IP 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru