• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@pampeliska36 Ale myslím si taky, že pro mě vzhledem k tomu, že už jsem byla 2x těhotná a nevyšlo to ( tudíž jsem zvyklá na špatné správy a nějak jsem se s tím smířila ), tak možná budu v klidu....jako určitě to nebude nejlehčí,a le budu to brát víc s lehkou hlavou než u prvního těhu, kdy jsem jen stresovala, bála se atd. :rolling_eyes:
4. srp 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollipopp kdypak jsi měla poslední MS, enbo respektive, kolikátý de jsi byla , když Ti dělali KET?
4. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já vydržela netestovat do termínu.Měla jsem testovat v po,ale testovala jsem v neděli.Nechci být negativní, a navíc tobě to nehrozí,tedy žádné z nás Ale já už věděla co tam bude,věděla jsem že tam bude jedna čárka.Člověk tím nic neuspěchá a jak tady nekdo kdysi psal Na špatné zpráva je času dost.A taky si nedokážu představit že jdu rovnou na krev.
4. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollipopp Pokud jsi totiž byla na KET kolem 21DC, tak by jsi dneska byla přesně 7+0tt
4. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava můžu se zeptat? jak jsi poznala před tím testováním, že ee :pensive: Vnitřní pocit?

Denisko, jsi statečnááááááááááá :slight_smile:
4. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ja som bola na Ket 24.DC
4. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollipopp myslím že bude lepší vydržet na další ultr.@drndapetka ono se to nebere podle stáří embrya?
4. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka zadne kamosky zdravotni sesticky nejsou na sklade :frowning2: ale ani nevim, jestli bych to vyuzila... :sweat_smile:
4. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka takze si aj ty myslis, ze uz mal byt videt plod? nielen zatial iba dutinka ako to je teraz??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no já se v papírech od Unicy právě dočetla, ýe den ET ( snad teda i KET ) je už vlastně 3tt, takže v době testování jsi 5tt ( to by měl být na UTZ gestační váček ) a pak na kontrolním UTZ pak 7tt ( to by mělo být už i srdíčko )----Respektive se to tedy počítá od poslední MS plus mínus :wink:
4. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollipopp milá holka, můžu ti jen držet palce ať je všechno ok, já poradit neumím :frowning2:
4. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollipopp Já měla gestační váček v 5tt, v 7tt by mělo být už vidět embrijko i srdíčko..... :pensive:
4. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj já První tři dny měla těhu příznaky,břicho,prsa,bradavky jsem měla jak černoška. A pak už nic.A frgala mi říkal že pokud se embrya nuchytí do tří dnů po et tak pak se už neuchytí,že se vstřebají nebo rozloží.
@lollipopp na strance naseho CARu jsem kdysi nasla toto.... mozna ti to pomuze pri vypoctu v jakem tydnu tedka jsi... jinak s tim teda nemam vubec zkusenost... jak se to pocita :fearful:

Termín porodu takto vzniklého těhotenství lze jednoduše vypočítat tak, že se k datu ET připočítá 38 týdnů, nebo od data ET odečíst dva týdny a připočítat 40 týdnů.
Termín porodu je však matematika. Biologická zralost těhotenství a začátek porodu bývá zcela individuální a proto se za termínové těhotenství považuje období od 38. do 42. týdne.
@lenceslava @drndapetka praveze aj ja som si to myslela, ze sa to berie podla toho ake bolo embrijko stare... toto boli nase posledne dve zmrazene... ostatne som mala 7-8 bunkove, tie sa nechytili ani jedno... zato sa pytam, ci tieto male 4-5 bunkove nepotrebuju teda viac casu..... ved su predsa pomalsie vo vyvoji ako tie viacbunkove, nie? ci sa mylim? :unamused:
4. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava a neni na nejake tehu priznaky v tomto stadiu brzo?
4. srp 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka vlastně ano protože při při přirozeném otěhotnění trvá než se vůbec embryo dostane do dělohy.
4. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava No hele, kdybych šla na ET 28.8. (což s tím počítám, kráááásné datum :grinning: ), tak vlastně budu v den testování ( 12.9.) už podle poslední MS (4.8. ) 5+4tt.....Ježíš, jak já nerada počítám :sweat_smile: No ale je to tak :slight_smile:
4. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollipopp

Při otěhotnění pomocí IVF léčby je přesně znám den přenosu embrya do dělohy. Dle „porodnické matematiky“ tedy v den transferu začíná 3. týden těhotenství. Pozitivní test je pak v 5. týdnu a ultrazvuk v 7. týdnu.
4. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no víš jak je to s tou psychikou. :wink:
4. srp 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollipopp

Při pozitivitě testu je četnost těhotenství a jeho uložení v děloze potvrzeno ultrazvukem (UZ). UZ se provádí dva týdny po těhotenském testu. Je to počátek 7. týdne těhotenství, embryo měří v té době již 3mm a musí být patrna také srdeční akce.
@pampeliska36
můj plán, pokud bude ET, koupím testy, budu se bát, pak zavolám na polikliniku - je fuk kam - kde budou ochotní, řeknu že chci udělat hCG, že ho keš zaplatím a chci výsledek co nejdříve. Pak půjdu na odběr, to zvládnu, přijdu domů, budu čekat na telefon, nevydržím, počůrám papírek a pak se uvidí. Buď koupím dětské bačkůrky manželovi jako dárek a oznámení, nebo se půjdu opít a koupím si cigára. Když to neklapne, zkusíme ještě naposled někdy později nativ nebo minimálku.
ovšem v reálu může být všechno jinak, pa jdu čistit kotce
@lollipopp to jsem vsechno nasla na strankach unicy
@lenceslava No, právě počítám s tím, že když normálně bývá ovulka 14DC ( jak u koho, že :grinning: ) a embrijko cestuje do dělohy 5 dní ( což se rovná 5ti dnům kultivace ), tak doputuje do dělohy kolem 19DC a do 3 dnů se uhnízdí, tedy 22DC....ono to opravdu vychází přesně jako u normoš těhu. U IVF cyklu se to nemění....
4. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava to jo... vim vim vim :wink: chapu!
@pampeliska36 dakujem velmi pekne za pomoc.... :pensive: takze asi velka sanca ze sa tam do pondelka nieco objavi asi nie je........ :cry:
@pampeliska36 Jojo, přesně tak
@lollipopp Jsi teda dneska už v tom 7tt
4. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej to jsou uplne paradni vyhlidky... jsem cela zvedava... uz at je to tady :grinning:

...... a ja se jen s tehupocitama budu tesit a radovat se z vas.... uuuuuuplne vsech! :slight_smile:
4. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollipopp Ale vydrž do pondělí. Embrijko má ze začátku těhu rychlý vývoj, takže to může do pondělí dohnat, neboj :wink:
4. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollipopp nadeje umira posledni!!!
4. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek