CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
8. srp 2010

@pampeliska36 hlavně nepřestávej věřit oni moc dobře ví proč dávájí testovaní až 15-17den.někomu totiž HCG roste pomalu a test to nemusí vubec zaznamenat držím stále pěstičky aby si v den testovaní našla //

pampeliska36
8. srp 2010

@lukza diky moc, ale ja tomu teda uz neverim... jsem dost realista ☹

luciiiie
8. srp 2010

@pampeliska36 Lukza má pravdu....ještě vydrž do oficiálního testování, třeba se tam ve středu dušan objeví, někomu to fakt stoupá pomalu.. drž se a myslím na Tebe!

pampeliska36
8. srp 2010

@luciiiie diky lucko 😉

vodni
8. srp 2010

@pampeliska36 jejejej ☹ pampeliško, to je mi líto... Ale fakt počkej do toho oficiálního testování, moje kamarádka měla pozitivní až krev. Sice je dobré se připravit i na tuhle variantu, ale dokud to není z krve, tak bych ještě pořád věřila, i to pomáhá 😉

vodni
8. srp 2010

@raduza2 krátký protokol jsem měla kvůli málo vajíčkům i já. Je to vlastně stejné jako ten dlouhý, s tím rozdílem, že se vynechává píchání diphereline (takže se to zkrátí o ty týdny, co jsi teď píchala jen diphereline), hned pícháš puregon nebo gonal. Jde o to, že v dlouhém protokolu se vaječníky "zastaví" a pak po nasazení puregonu o to bouřlivěji reagují, tj. produkují více vajíček. Tedy obvykle. U někoho to nefunguje, tak pak dávají ten krátký, kdy vlastně k tomu co tělo zvládá samo přidají od 3.DC ty injekce. Na mě to zafungovalo, sice ne nijak extrémně, ale to jsem v mé situaci očekávala. Teď jen čekám jaký bude výsledek.. 😉

pampeliska36
8. srp 2010

@vodni diky diky diky!!! moc diky!!! ja tomu sice moc neverim, ale zkusim 😉

holky vim, ze je to pro vas hrozne tezke, slyset takovou smutnou zpravu! kor kdyz strasne moc verite a doufate, ze se to podari a ono se to podari!!! 😉 ... fakt vam moc dekuju za podporu! jste slunicka a moc mi pomahate!!! hlavne nebudte z toho smutne!!! staci kdyz jsem uz ja... ani jsem necekala, ze me to tak "smete"...

vodni
8. srp 2010

@pampeliska36 pampeliško, já jsem už psala, že jsem fatalista, prostě beru, co přijde. Ale vím dobře, že ne vždy je jednoduché některé věci "ustát". Po prvním IVF, které u mě odhalilo, že je to zlé (1 vajíčko...) jsem na nějakou chvíli taky nebyla úplně OK ☹ Ale musíme věřit! A radovat se ze všech částečných úspěchů - já třeba z toho, že teď mám v bříšku embryjka dvě, a kdyby krev nevyšla, tak ty máš přece ještě spoustu zásob v mražáku 😵

pampeliska36
8. srp 2010

@vodni ja vim 😉 ale prozatim nedokazu myslet na nic jinyho nez na ten posr.... tehotenskej test... vim, ze zitra zase bude lip a ze to chce vsechno cas se s tim vyporadat 🙂
jeste jednou diky moc!!!
doufam, ze se citis dobre 😉 moc ty svoje embryjka opatruj!!! dvojcatka jedny 😀

luciiiie
8. srp 2010

@vodni a ty máš testovat kdy kočko?

vodni
8. srp 2010

@pampeliska36 Kolik a v kolika pipetách je vlastně máš? Tys jich měla přece hodně... 😝 Na KET se může celkem brzy, tak to se zkus nějak zaměřit na tohle, ať na ten posrtest myslíš trošku míň, a třeba tě ještě překvapí... Myslím, že se ještě potkáme v té větší čekárně, kde je míň místa, protože tam mají všichni velké pupíky 😉 Já ... no, dnes mám dole nějaké divné pocity, jak na mrchu. Ale dvojčata měla při ET jen 8 buněk, tak to by se měla zahnizďovat až spíš ten 5. den, takže doufám, že se neděje něco špatného... 😕

vodni
8. srp 2010

@luciiiie jaj, já až za věky věkoucí - 23.8. 😖

pampeliska36
8. srp 2010

@vodni ja mam v lednicce 4 blastocysty po dvou. takze uvidime, co se bude dit... zkusim myslet na toto 😅 diky moc... uz to pisu asi po padesate a porad mam pocit, ze to potrebuju jeste nejmin stokrat napsat 🙂

jinak ohledne pocitu miminek v brisku... delej, ze se te to netyka! jen mysli pozitivne a ja doufam a verim, ze nic spatneho se nedeje! no spatne myslenky rychle pryc ale RYCHLE!!! diky za drzeni fleka v cekarne!!! drz mi prosim misto u okna a hnedka vedle tebe, jo? at si muzeme povidat 🙂

luciiiie
8. srp 2010

@vodni áááž? Takže to chápu tak, že jsi neměla prodlouženou kultivačku, jo?

vodni
8. srp 2010

@pampeliska36 no jasan, my dvě to přeci dotáhneme až do čekárny v dětské ordinaci viď? 😉 4 blastocysty to je super!!! Kdyby to teda po středě jen tak velmi čirou náhodou bylo zapotřebí, tak to máš na dva KETy (teda vlastně bude stačit jeden 😵 ) Špatné myšlenky nemám, jen mě toto IVF trochu víc překvapuje tím, že "něco" cítím 😀 Ať už během stimulky, tak teď. Minule jsem to celé tak nějak nevnímala, asi to bylo tou minimální reakcí. Ale jinak jsem v pohodě 😉

pampeliska36
8. srp 2010

@vodni ale krasny datum 😉

pampeliska36
8. srp 2010

@vodni to je dobre! 😉 drz se!

vodni
8. srp 2010

@luciiiie no jo, prodloužená nebyla, a taky mám po ET tři pregnyly 😒 Ale měla jsem to tak dlouho i při minulém IVF, tak to zvládnu, testovala jsem až ofic.den, a předtím mě ruka nijak nesvrběla... 😎

vodni
8. srp 2010

@pampeliska36 proč je to krásné datum? 😕 nějak ty historické události nemusím, tak jestli nějaká významnost, tak ehm se omlouvám ale nevím 😅 Nebo něčí narozeniny? 😝

pampeliska36
8. srp 2010

@vodni nene jen se mi to datum libi 🙂 😉

vodni
8. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 Mně zatím taky 😉

vodni
8. srp 2010

jej kočky, už bude dvanáct, na chvíli zmizím nachystat maso na oběd....

raduza2
8. srp 2010

@vodni je díky že jsi mě to tak osvětlila ,jedna pozitvní věc že bude míň injekcí ,což mě těší .Ještě teď mám modré břicho 🙂 ,jsem zvědavá u mě je to stížený tím že mám cukrovku tak doufám že se zadaří a nerzhasí cukr

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@pampeliska36 ahoj pampeli, no hoď test do hajzlu a počkej si na správný termín. A myslím, že by sis měla jít koupit něco krásného, třeba knihu - zasloužíš si to tak nebo tak. Ještě pořád to může klapnout. A kdyby ne, nic nekončí, ber to tak, že jsi jen tetstla, jak to chodí a podruhé už to budeš umět. Máš přece plnou lednici děcek. Tak se drž, myslím na tebe a na všechny, samo na vodni taky, opatruj vaja.
Já od středy Puregon a další týden utz. Pa

raduza2
8. srp 2010

@vodni můžu mít prosím ještě jeden dotaz ??Vím že už jsi to určitě psala,ale kolik jsi měla po krátkém protokolu vajuch??

pampeliska36
8. srp 2010
raduza2
8. srp 2010

@pampeliska36 věřím že ti to dopadne OK a samozřejmě držím pěsti

lukza
8. srp 2010

@pampeliska36 já poprvadě když po prvním pokusu viděla jen / tak pro mě se uplně zhroutil svět přesně jak píšeš člověk stím počítá a to že to nevýjde nad tím vubec nepřemýšlí,ale opravdu věř znám případy co až krev to potvrdila takže do krve bych furt aspon trošičku věřila pokud to pujde drž se

mufinka0
8. srp 2010

@pampeliska36 Ahoj Denisko, tak teda nakukuju a vidím, že nic nevidíš... ☹ Taky bych to viděla tak, že počkej do testu krve a až pak se můžeš hroutit. Kámošce se fakt zvedal HCG tak pomalu, že v den oficiálního testování měla jen slabounkýho ducha a to až po nějakým čase!!! Ale to už jsem tady psala... A taky znám z OBI případ, kdy žena dokonce krvácela, na krev šla jen že musela a??? Byla těhotná! Naděje umírá poslední! A pokud máš testovat až 11.8 jistě to má svůj důvod. Myslím na tebe!!!!!!!!

vodni
8. srp 2010

@raduza2 po prvním (dlouhém) ivf byly 4 folikuly, z nich jedno vejce, po druhém (krátkém antagonist) bylo 7 folikulů a 4 vejce, jedno z nich ale nezralé. ........ Holky, já to beru tak, že je to celé pozitivní, i když test zrovna ne. Příroda (nebo ať tomu říká někdo třeba jinak) u nás prostě mimi nějak nechtěla - já vajíčka nemám, manžel má mizerný SPG. Takže ji musíme trošku pomoct. A i to, kam jsme se dostali teď, beru moc pozitivně 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru