CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
9. srp 2010

@drndapetka jojo davam je do knihovny 🙂 zatim jsem nedosla do stadia, kdy bych se zvladla vratit k nejake knizce, protoze zatim jich mam jeste hodne neprectenych 🙂 nestiham cist...... ale porad objednavam. pak je totiz nekdy problem sehnat nejakou knihu, kdyz ji treba neudelaji dotisk nebo tak... 🙂 takze ja porad nejake kupuju, ikdyz nestiham cist... manza se mi z toho smeje.

pampeliska36
9. srp 2010

@drndapetka 😉

vodni
9. srp 2010

@drndapetka @pampeliska36 je mi ok, už se doma trochu nudím 😉

pampeliska36
9. srp 2010

holky ja jdu neco delat... tak se mejte a prozatim pa

drndapetka
9. srp 2010

@vodni Nudíš? 😕 Jééé, jak já se těším jak si odpočinu a budu dělat věci na které nemám čas 😀 Kor teď před stěhováním....jsem se rozhodla, že vezmu pytle a přetřídím si hadry, které jsou už moc staré a do kterých se nikdy už nevejdu a daruju je asi nějak do domova s dětmi nebo tak 😉 A pak si přeberu všechny fotky, dodělám fotoalba....mě někdy dost mrzí, že fotky jsou v dnešní době uložený jen v počítači....vždyť fotky v albumu mají své kouzlo 😵 No a dalších spoouuuusta věcí mám v plánu 😀

vodni
9. srp 2010

@drndapetka no plány jsem měla taky 😀 ale nějak jsem zlenivěla 😝

drndapetka
9. srp 2010

@vodni No nestraš 😨 A nepřenášej tuhle divnou nemoc hlavně na mě 😀

nali23
9. srp 2010

Ahoj holky,
občas se na vás podívám,po 1IVF jsem čekala dvojčátka,ale bohužel to nedopadlo.Chci jen vzkázet pampelišce 36,že
nemá být zatím smutná.Taky jsem nevydržela a testovala 12 tý den a bylo úplně sněhobílo.Jáké pak bylo překvapení za 2 dny.Tak se držte a všem přeji krásné dvě // na testíku. 🙂

vodni
9. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 to snad ne... já to myslela spíš tak, že jsem si naplánovala kde co a pak teď nějak nevím do čeho bych se pustila dřív 😉

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 Denisko, čteš to????? 😵 Nebuď smutná, říkám Ti to pořád ....... Ono to ještě přijde, cítím to v kostech, holka...... 😉

drndapetka
9. srp 2010

@vodni Jo táááák 😀 No já začínám vždycky od těch nejmíň přijemějších věcí k těm co nejraději dělám 😉 času máš dost, neboooj.....všechno co sis naplánovala do mateřské určo zvládneš 😉

pampeliska36
9. srp 2010

@nali23 dekuju moc za nadeji!!! jsi moc hodna 😉 snazim se nebyt smutna, ale jde to DOST TEZKO 😅 ale fakt se snazim!!!

drndapetka
9. srp 2010

Fíííhááá, se mi nějak zamotala teďkom hlava 😲

pampeliska36
9. srp 2010

@drndapetka jojo ctu... kdyz to tak nekdo napise, tak to cloveka povzbudi!

... ale vsak vite holky. je to boj! a my proste bojujeme, co to da 🙂

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 Povzbudí, já vím.....je to dobře 😉

nali23
9. srp 2010

@pampeliska36 Vím,co prožíváš,já to v ten moment taky skoro vzdala a cítila jen beznaděj.Teď doufám,že to snad ještě jednou vyjde. 🙂

pampeliska36
9. srp 2010

@nali23 dekuju moc! jojo jsou to nepopsatelne pocity... a hlavne jsem necekala, ze me to tak semele 😨 ale dneska je uz o DOST lepe!!! tobe drzim moc pesticky a preji jen same pozitivni 😉

pampeliska36
9. srp 2010

smarja rekla jsem, ze pujdu neco delat a porad tady smrdim 😠 kdyz se mi s vama tak hezky povida 😉

@drndapetka peti a ty zacinas s jakyma davkama puregonu?

nali23
9. srp 2010

@pampeliska36 Moc děkuju.Zkoušíme to znovu,tak uvidím jak to dopadne. 🙂

pampeliska36
9. srp 2010

jo a jeste jsem se chtela zepta... asi
@vodni mne straaaaaaaaaasne po tom agolutinu svedi zadek... respektive mista vpichu... ale straaaaaaaaasne! snazim se to nezkrabat, protoze to mam pak cely cerveny 😨 delalo nebo dela ti to taky?

pampeliska36
9. srp 2010

@nali23 a chodis na unicu nebo nekam jinam do CARu?

nali23
9. srp 2010

@pampeliska36 Na unicu.

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 Já mám začít těch prvních 6 dní do kontroly s 150 IU....nebo jak se tomu nadává 😀

vodni
9. srp 2010

@pampeliska36 ahoj, jo mě to taky ukruuuuutně svědí!!! Někdy se mi i kus od vpichu udělá takovej flek, kterej svědí úpůlně pekelně. Dělalo mi to i u 1.IVF a teď taky, tak jsem se ptala Otevřela a říkal, že Agolutin vyvolává často alergické reakce, zvlášť když se toho píchá hodně. A to my pícháme. Říkal taky, že to ničemu envadí, jen kdyby se to nedalo snést, tak se to dá vyměnit za utroš. Ale mě to svědění (které je fakt ukrutné) většinou tak do 20 min přejde.

pampeliska36
9. srp 2010

@vodni UF! tak jsem rada, ze v tom nejsem sama... je to fakt ukrutny 😨 to jsou teda potize 😀 😀 😀 na stesti nemuzu na slunko a na stesti nemam zadek, abych nosila na opalovani tanga... takze taky UF! takze vlastne v pohode...

vodni
9. srp 2010

@pampeliska36 Pampeliško... no ještě se asi podělím - u 1.IVF jsem věděla, že situace je u nás špatná. Už od začátku jsem se tedy připravovala na to, že je to prostě hokus pokus. První věc, vzal mě počet folikulů (4 a z toho velikost dobrá jen u 2), po punkci mě to vzalo znova, že máme jen jedno embryo, a po sněhobílém testu (ale až v den ofic.testování!!!) jsme s manželem oba plakali ☹ Takže, i když se na to zkoušíš "připravit" jak chceš, vždyciky to bolí a vždycky to člověka sebere. Ale moc mi pomohl můj oblíbenec doktor Frgala 😵 Hned v den krevního testu jsme šli na "audit" tj. konzultaci, kde nám řekl co a jak se dělo a co by navrhoval pro příště. A to, jak vzal kalendář a ukázal mi přesná data, kdy do toho půjdeme znovu, mě znova nakoplo, protože jsem před sebou viděla datum, kdy třeba ty // uvidím... Úplně jsem se na to začala tešit a moc mi to pomohlo, A ty to budeš mít ještě dřív, máš přeci mražáky! 😉

vodni
9. srp 2010

@pampeliska36 úplůně tě chápu, strááááááááááááááááááááááášně to svědí 😠 😠 Prvně jsem si to rozškrábala tak, že jsem byla jak semafor 😝 Ale pak už jsem se krotila, a teď už jsem věděla co čekat... Když to neškrábeš, tak to po čase (u mně 10, max 20 min) přestane svědit. Ale jsou to perné chvilky 😎

vodni
9. srp 2010

@drndapetka IU, interanational units, mezinárodní jednotky 😉 Jéé, těším se, až s teboubudeme počítat folíky 🙂

drndapetka
9. srp 2010

@vodni No já se taky moc těším, jen aby bylo ale co počítat 😒

drndapetka
9. srp 2010

@vodni No a není tžech 150 IU na začátek málo? 😨

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru