CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
9. srp 2010

@vodni 😀 😀 😀 😀 😀 No a z čeho je Diphereline? 😕

drndapetka
9. srp 2010

@vodni je mi to asi jedno 😀 čínský křečky nebo důchodkyně....hlavně , že to má ten správný efekt 😀 a výrok, že Gonal a Puregon je lepší level mě fakt pobavil 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
9. srp 2010

ahoj holky, dočítám, pampeliško, drž se.
@drndapetka - taky už zítra začnu druhou krábu Diph a myslím, že je rekombinantní, to nám to utíká, od 17. si plánuju PN

drndapetka
9. srp 2010

@teckovanaorchidej Taky si nechám od 18.8. napsat PN, těším se jak lehnu doma a nevylezu z pelechu 😀 Jak Ti je vůbec? Mě po mrše veškerý pocení a návaly přešly...nic nebolí, nálada supr, jako bych si nic nepíchala 😉

drndapetka
9. srp 2010

@teckovanaorchidej jinak ahooooj...jsem nezdvořilec 😀

vodni
9. srp 2010

@drndapetka no jo, jak jsem koupila tak předávám 😀 😀 😀 Jsou prostě nehumánní, a to někteří považují za lepší... Jen ses ptala na ten rozdíl...

drndapetka
9. srp 2010

@teckovanaorchidej ale začínáme už přece třetí krábu Diph. né druhou 😀 tak 17týho na sebe aspoň mrknem v čekárně 😀 , i když já jdu až pozdě 😒

vodni
9. srp 2010

@teckovanaorchidej taky ahoj!

drndapetka
9. srp 2010

@vodni lepší humánní než chemie...ale fakt....nějak je mi to milejší 😉

vodni
9. srp 2010

@drndapetka @teckovanaorchidej holky, já vám snad to píchání nějak začínám závidět 😅 Teď píchá jen manžel do mé prdýlky, takže já nic, a už si začínám připadat, že se nic neděje...

teckovanaorchidej
9. srp 2010

@drndapetka ahojky, mám návaly vedra a potím se, není to ale až tak drama, horší je, že v jednom kuse ŽERU, nedá se to napsat jinak, mám už 56 kg, což je plus 6 kg, přibírám zhruba kilo za týden a cítím se jak velryba. sex mě nechybí.
jo jo, začneme třetí krabku, jinak jsem ok, jo a funím ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ psychicky zatím pohoda
vodni - ahoj - jak ty se máš??

vodni
9. srp 2010

@teckovanaorchidej já se mám tak nějak, no jak jsem psala, nic se neděje 🙂 cítím se dobře, v bříšku občas takový nějaký "pocit", ale to je myslím zase z těch dávek pregnylu, co po OPU mám - upozorňovali mě, že to může mít nějaký takový efekt. A posledně mi po něm bříško taky trochu bolelo

vodni
9. srp 2010

@teckovanaorchidej jééé, já to funění měla taky 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
9. srp 2010

@vodni a kdy že máš testovat?? Promiň, ale mám v tom trochu zmatek, zas tak často tu nejsem :o)

drndapetka
9. srp 2010

@teckovanaorchidej Jéééé, troška kila navíc v Tvým případě ale neuškodí 😀 Aspoň budeš mít pořádný boky na porod 😉 Já nepřibrala zatím ani deko, teda spíš po ráno mívám dokonce i něco máo mín než jsem mívávala ( ale max. o jedno kilo ).....Kdybych přibrala 6 kilo, tak bych byla asi trošku naštvaná, protože to bych se blížila už 80kilům 😲

No a se sexem to máme stejně....i když, mívám nárazový chutě a to zrovna není poblíž manžel 😀 Jinak jsme nesexovali už 14dní, což je u nás už dost divné 😕

drndapetka
9. srp 2010

@teckovanaorchidej hlava Tě nebolí? 😨

teckovanaorchidej
9. srp 2010

@drndapetka hlava ani ne, jen jsem líná a nechce se mi doma nic dělat

drndapetka
9. srp 2010

@teckovanaorchidej tak to já ani ne, spíš mám poslední dobou nějaký smysl pro detail.....asi se ze mě stane puntičkářka.... 😀 a hlavička právě trošku bolí, a to piju hodně tak nevím 😒

vodni
9. srp 2010

@teckovanaorchidej test mám až 23.8.

drndapetka
9. srp 2010

@vodni to je nějak moc pozdě, ne? vždyť na ET jsi byla aspoň už před 5ti dny? 😨 nebo se mi to jen zdá 😅

vodni
9. srp 2010

@drndapetka @teckovanaorchidej 😎 taky jsem se musela smát, když mi sestřička před OPU kladla na srdce sexuální abstinenci, my myslím minule během stimulky jen snad jednou za celou dobu, a teď asi ani jednou, když to bylo tak rychlý s tím krátkým protokolem 😝 Však to doženeme později 😉

teckovanaorchidej
9. srp 2010

@vodni no bezva, to budeme se petkou zrovna snášet 😅 😅

teckovanaorchidej
9. srp 2010

děvčata, já musím jít něco dělat, tak zatím pa

pampeliska36
9. srp 2010

ahojte holky... byla jsem se chvilku odreagovat venku a ted uz cekam na manzu... doufam, ze uz brzo prijde z prace domu.... jinak jste toho nakecaly jak svina 😀

@drndapetka peti prosim te... ja ten euthyroxu beru uz treba tak 5 let a asi i v jinych davkach nez ty... takze si uz vuuuuuuuuuuuuuuuuubec nepamatuju, jaky to bylo, kdyz jsem ho zacla brat ☹ tak asi ani neporadim, promin!

vodni
9. srp 2010

@drndapetka no ale já měla málo vajec, tak mám 3 pregnyly, a to je pak test později... Na ET jsem byla v pátek

vodni
9. srp 2010

@pampeliska36 čau kočko!

pampeliska36
9. srp 2010

@vodni nazdarek cekatelko 😀

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 aha, no mě něco Opletal nazančoval, že mě to může jakoby v krku tlačit, ale já mám spíš strach, že na mě leze angýna, trpívám na hnisavé v létě.... 😢 Lidi tady kolem mě prskají a kašlou, už ať jsem doma 🙄

drndapetka
9. srp 2010

@vodni jo aháááá, já zapoměla na ten "blbej" Pregnyl 😝 no já četla někde, že 10dní od poslední injekce Pregnylu by už v krvi být neměl 😒

pampeliska36
9. srp 2010

@drndapetka davej pozor, protoze ten prednison, co bereme jakoby snizuje imunitu... takze se opatruj, abys nebyla nemocna 🤐 !!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru