CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
11. srp 2010

@lukza jenze my mame hodne spatne spermio... frgala nam rikal, ze prirozene to muze samozrejme vyjit, ze jsem tedka hormonalne "nabuzena" 🙂 ale ze to jsou spise pripady, kdy jsou problemy u zeny nez spis u muzu a to ve spermiu... a vy jste meli problem taky ve spermiu? nebo ty jsi mela jeste neco?

lukza
11. srp 2010

@pampeliska36 já měla taky nevětší stádium blastocysty ono je supr že jsou tak vyvynuté že už samy vylézají s obalu ale po druhé stránce jsou už mooooc náchylné na přenos takže on si člověk moc nevybere co je nejlepší já byla domluvená že na další pokus budu chtít jen KM,ale nakonec se další pokus nekonal

lukza
11. srp 2010

@pampeliska36 my měly 8%morfologii a zadařilo se takže věř že to muže vyjít a já neměla prokázanou ovulku a řekly mě že máme jen 10%uspěšnosi když vychytám plodný den přesně na minutu a vydíš tedka těch 10% se hcová u manžela v nároči takže věř že příroda si to muže klidně udělat po svém když bude chtít

pampeliska36
11. srp 2010

@lukza to je strasne pozitivni slyset 🙂 jsem moc rada, ze me takhle muze nekdo povzbudit... zadne kamaradky kolem sebe takove nemam. vsem se to podarilo v podstate na prvni pokus po vysazeni HA 🙂 a ani nevim, jestli by to se mnou chtel takhle do nekonecna rozebirat 😀

kveta
11. srp 2010

@vodni Áno, OHSS je častejší u väčšieho počtu vajuch, ale dá sa dostať aj pri slabej hormonálnej príprave na KET a dokonca aj pri prirodzenom tehotenstve, takže nepočítaj s tým, že si úplne mimo rizika OHSS...

lukza
11. srp 2010

@pampeliska36 já měla lidi okolo co semnou chtěly o tom mluvit ale dokud jsi člověk tím neprojde vubec si to nedovede představit takže sem s nikým o tom ani mluvit nechtěla a mě teda koník strašně moc pomohl v boji holky byly užasné a jak říkáš tady jsou všeci na jedné lodi a všeci tomu rozumí

drndapetka
11. srp 2010

Tak už jsem domáááá 😀 Pračka pere, manžílek paří hry a já odpočívám - jak sladký pocit 😵

drndapetka
11. srp 2010

@kveta ahojky, jakpak se daří? 🙂 Celou dobu se Tě chystám zeptat ( protože jsem baba zvědavá ) jakpak se bude Tvůj chlapeček jmenovat? Pokud to tedy není tajné 😉

pampeliska36
11. srp 2010

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa uz jsem vychytala i to, ze me taaaaaaaaaaaak strasne svedi zadek od tech injekci agolutinu.... FENISTIL... to je parada!!!!! 😀 uuuuuuleva!!!

kveta
11. srp 2010

@drndapetka No, bude sa volať ako väčšina synčekov z témy Těhulky - CAR Unica: Martin. Mám podozrenie, že tých Martinkov spriaznených s Unicou, je tak veľa, že sa už u chlapčekov ani neoplatí pýtať sa na meno... 😀

No a inak sa mám takmer dobre... Dnes mám trocha viac cvičných kontrakcií, takže po dlhšom čase polehávam... ale to je fakt len drobnosť... Ďakujem za opýtanie...

luciiiie
11. srp 2010

@pampeliska36 pampel teď čtu jak se ptáš na ten čípek, ty jako mě ho protahovali jen při IVF, když jsme byli cca za 4 měsíce na KETu, tak mi ho taky neprotahovali a když jsem cca za rok šla na 2IVF, tak mi to zas nedělali...a to jsem se na to třepala už od začátku, heh

pampeliska36
11. srp 2010

@luciiiie jojo frgala mi rikal, ze to prave zalezi na tom, jak byl pruchodnej a jestli byly nejake problemy pri transferu... 🙂 ale dekuju! a jak se mas???

pampeliska36
11. srp 2010

no nic holky koncim pro dnesek... jdu si vykoupat a pak supky do postele a ke knizce... zitra se za vama ukazu az po pracovni dobe 😨 doufam, ze mne nic neutece... 😀

luciiiie
11. srp 2010

@pampeliska36 jak se mám? dneska mi vypadla plomba a kus zubu, zatím nebolí, ale musím se dostat k zubákovi co nejdřív...sááfra... ale díky za optání 😉 Ať ti to zítra uteče 😉

teckovanaorchidej
11. srp 2010

ahoj, holky, je tu někdo??
Hlásím ráno první Puregon, no sranda, 2x jsem zhlédla instrukt. video, asi 3x pozorně přečetla návod - a co nenatropím - zapomněla jsem desinfikovat kůži na břiše. Píchal manžel, jinak ok. Jo a Petko, taky hlásím docela slušné tlaky nebo bodání ve vaječnících.
Pampeli - tak sebrat všechny síly a hurá do boje, myslím na tebe, vodni - taky se drž, Lenceslava???
Zdravím samo i všechny ostatní.. 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
11. srp 2010

@teckovanaorchidej ahojky, tak já měla píchání v podbříšku jen ráno a pak to přes den odeznělo. Jen mě hrozně bolí záda, nějak špatně jsem sebou pohla, asi skříplej nerv 😒 No ještě, že jdu do práce zítra naposledy 😝 . Vypila jsem dneska aspoň 4 litry vody, tak snad jsem ty hormony nevyplašila 😀 Zítra nebudu moct tak pít, jsem v práci sama a nedostanu se každých 10 minut na wécko 🙄 Tak přeji krásné ranní píchání 😀 Já mám bříško už jak šutr ☹

vodni
12. srp 2010

čau kočky, kde jsteeeeee? 😨 Já včera nějak odpadla, manžel se po poledni stavil z práce na obídek doma, pak jsem umyla nádobí a že si chvilku spolehnu, no a spala jsem do šesti 😝

drndapetka
12. srp 2010

@vodni ahojek čekatelko 🙂 Já tu jsem, ale pracuju, takže tak nějak odlítávám sem a tam, navíc tu nidko není 😕 Dneska naposledy v práci, ještě mi zbývá přežít celkem 9 hodin, uf 😝 Nevím proč, ale ráno se mi stávalo dobře s pocitem, že kdyby se vlastně na nás usmálo štěstí, tak do práce půjdu až za 3-4roky, tak si to teď nějak užívám a dávám tady všechno dopořádku, abych odešla s klidnou hlavou 🙂 Ale asi si jen maluju na růžovo, spíš se ještě vrátím a ještě ráda....

vodni
12. srp 2010

@drndapetka 😀 no co, to je klíďo možný, že jsi tam na dlouho naposled 😉 Jen jim to tam moc nešůruj 😉

drndapetka
12. srp 2010

@vodni zase takový blázen teda nejsem 😀 No já bych se ráda tady hooodně dlouho neukázala, ale na druhou stranu mi to bude tady chybět, i když tady někdy na lidi nebo na holky nadávám, tak to mám tady moc ráda. Navíc jsem si obchůdek "vypiplala" úplně od začátku sama, tak ho nějak beru, že je "můj" a jsem na něj pyšná, neumím si představit, že ho dostane na strarost nějaká jiná vedoucí, ale zas nesmím být majetnická a sobecká, že 😀

vodni
12. srp 2010

@drndapetka budeš mí tmnohem lepší "zábavu" 😉 ale chápu tě, mám to v práci podobně...

drndapetka
12. srp 2010

@vodni jsem asi blázen, celý 3 roky , co se snažíme o dítě, tak se těším na ten moment, kdy budu konečně doma ( i když jsem ještě dost mladá, tak se mi chvilkama nechtělo pracovat 😀 ), ale teďka když to nějak přichází, že by už už mohlo něco takového býýt, tak mám najednou takové zvláštní pocity, ale to je asi normální, když se v životě něco mění, člověk se s tím musí smířit a zvyknout si 😉 Ale myslím si, že na ten "nový stav " si zvyknu ráda a rychle 😀 Do práce to mám za rohem, tak můžu chodit za holkama na pokec a poradit jim, co a jak mají dělat, aby obchůdek nezkrachoval 😀

drndapetka
12. srp 2010

@vodni a v jakým oboru vůbec děláš, pokud můžu být zvědavá? 🙂

vodni
12. srp 2010

@drndapetka Já taky myslím, že je to úplně normální a přirozený, že člověk má takové zvláštní pocity, když má přijít nějaká změna... A tohle bude změna velká, možná i dvojitá najednou 😀 Kde dělám..., hmmm, já bych raději mlžila 😎 Takže obecně: ve výzkumu...

vodni
12. srp 2010

Ach jo, se to vleče. Na jednu stranu se nudím, na druhou stranu, do čeho se teď doma pustím, to nedodělám... Jsem nějaká nesoustředěná, nic se mi nechce, přemýšlím, jestli raději taky nejít do práce. Ale v tom vedru se mi tam taky moc nechce 😒 A @pampeliska36, nějak mě přestala svědit prdýlka (fenistil jsem nezkoušela). Mám dojem, že když ji mám maximálně uvolněnou, tak se nevytvoří žádná hrča, nebolí při píchání a už ani na pohmat a už asi 5 dnů žádné svědění 😉 Manžel asi zdokonalil píchací techniku na maximum 😀

drndapetka
12. srp 2010

@vodni takže tajná jako hrad v Karpatech 😀 nezkoumáš doufám čínský křečky? 😀 😀

drndapetka
12. srp 2010

@vodni tak to máš hodně zkušeného a šikovného manžela 😵 chápu Tě, že Tě to doma žere, já ještě vlastně pořádně ani nevím, co mě čeká 😅 A to se na doma hrozně těším, asi jsem blázen.....

vodni
12. srp 2010

@drndapetka : 😎 😎 😎

vodni
12. srp 2010

@drndapetka no jo, manžel je zlatej, na to, že u 1.IVF se strachy nemohl na jehlu ani podívat a musela jsem s agolutinem jezdit k doktorce, tak teď je z něj profík - však se na to připravoval celé ty 3 měsíce mezi IVF 😀

drndapetka
12. srp 2010

@vodni tak to musela být velká psychická příprava 😀

Ach jo, mě to nějak neutíká......už jsem změnila názor - chci být už domaaaa, do práce už nikdýýýýý 😀 😀 Lidi mě štvou 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru