CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
14. srp 2010

@vodni Děkuju!!! 😀 Jak se "to" blíží tak se strach a nejistota nějak stupňuje, ale myslím že až začnu, tak se to zlepší. To už se snad budu i těšit 🙂... Ono kdybych šla na první pokus, tak bych snad dny v kalendáři tlačila očima,..ale když je to podruhý, tak chápeš co asi prožívám... 🙂 A jak ty se cítíš?? Kdypak máš testovat???? Promiň, já byla na dovči, tak nestíhám ani dočítat... 😀

drndapetka
14. srp 2010

@mufinka0 Ahojky Naděnko, vodni bude testovat 23.8. a v to datum já půjdu pravděpodobně na OPU....už jen 8 dní....fakt to neskutečně letí 😀

luciiiie
14. srp 2010

@vodni krásně jsi ten fotoblog udělala...šikulka 😉

teckovanaorchidej
14. srp 2010

ahoj holčičky, vodni - krásný fotoblog. hlásím, že hory pro nepřízeň počasí odpadly, tak jen vycházka se psem, pouhých 20 km 🙂 🙂 🙂
taky hlásím, že nemám žádné příznaky růstu folíků - bolení vaječníků apod, což mě znervózňuje, jestli vůbec na ten Puregon reaguju ☹ ☹ ☹
v útrý utz s petkou, budeme na sebe mrkat
Jo a co si o tom myslíte, já asi manžela na ET nechci, nechci, aby mě viděl na koze a vůbec v nedůstojné poloze 😒
je to normální? klidně ať počká venku, já nevím, asi nejsem úplně ok ☹ ☹

luciiiie
15. srp 2010

@teckovanaorchidej k tomu ET..to záleží na vás, jestli bude nebo nebude manža u ET, k tomu vás nikdo nutit nemůže...ale je to opravdu hezkej zážitek a nic nedůstojného na tom přece není 😉 Sedí u hlavy a naprosto vůbec nic neuvidí, máš přes sebe prostěradlo a až prcky zavedou, tak máš nohy normálně u sebe pokrčené v kolenou. Já si třeba tahala manžu všude sebou, i na měření foliků..jen ať se účastní. Pokud ho tam ale opravdu nechceš, tak se na vás zkrs prsty NIKDO dívat nebude 😉 😉 😉 Držím pěsti 🙂

jimmy1
15. srp 2010

Ahojte holčiny 🙂

@teckovanaorchidej ono to není tak nedůstojný jako při prohlídce 😉 jsi zakrytá a manžel ti vidí jen po pás vlastně, navíc je tam šero a hraje muzika a je to super 😵 sice to není taková romantika jako při přirozeném početí, ale svoje kouzlo to určo má 😵 ale samozřejmě to záleží na každým individuálně, jestli tam partner je nebo není 🙂
a to asi nebudeš chtít manžela pak ani u porodu, že 😝 protože to je teprv mazec 😀
ale fakt pokud nechceš... nikdo tě nutit nebude 😎

@vodni to je skvělá tabulka 😵 😵 😵 a vůbec celej fotoblog, jsi šikulka

raduza2
15. srp 2010

@drndapetka ahoj seš trdlo že si z toho něco děláš,manžel přece ví že nejsi k ničemu 😉 ach ty tchyně
vodní pěknej fotoblok šikulka 🙂

vodni
15. srp 2010

@teckovanaorchidej ahoj, já myslím, že je to na vás, jestli jde manža na ET nebo ne. My to taky nejdřív nechtěli, sestřička nás vlastně tak nějak předběhla tím, že mu dala návleky, no a jemu bylo blbý už říct, že se mu tam nechce, no a pak to bylo v pohodě. Ale jestli by ses cítila blbě, tak klidně ať zůstane na pokoji, anebo může zůstat při akci na pokoji a jen poprosíš sestřičku, aby ho za tebou poslala až tam budeš jen ležet 😉 Ten můj se mnou zase nechodí na UTZ, protože já bych se taky cítila divně v té poloze na koze 😝 Jsme trochu konzervativní/stydlivý nebo co 😔

teckovanaorchidej
15. srp 2010

díky za info, já to tak vnitřně cítím, snad mě neodsoudíte, prostě nechci ☹
rodit budu SC, to už nechám na manželovi 🙂 🙂

teckovanaorchidej
15. srp 2010

@vodni jo, ten můj taky ne, žádné kontroly, utz, taky jsem stydlín asi, nebo spíš stará konzerva, přitom můj muž je lékař, ale cítíme to stejně

vodni
15. srp 2010

a holky díky, já se musím teď nějak zabavit, jsem ve druhé půlce před testem (23.8.) tak už to začínám trochu pociťovat 😀 😀 😀

vodni
15. srp 2010

@teckovanaorchidej přesně tak, mám to úplně stejné - prostě na prohlídku bych manžela nikdy nechtěla, přiznávám se tady veřejně: fakt bych se styděla 😔 ... navíc tam jsou křesla tak nějak natočený přímo na jeviště 😀 Ale u toho ET je to fakt jinak. Poprvé jsme to udělali tak jak jsem psala - přišel tam jen na tu čtvrťhodinku čekání, když už jsem měla nohy u sebe a byla zakrytá. No a teď u druhého nás sestřička sice trochu zaskočila, ale už jsem věděla jak to vypadá, takže jsem se už tak nebála ... 🙂

teckovanaorchidej
15. srp 2010

@vodni no to letí, ty budeš testovat, já snášet vejce, jak se cítíš??

raduza2
15. srp 2010

@vodni věř že testy dopadnou dobře,přece musí 😀

raduza2
15. srp 2010

u nás to s prohlídkou vypadalo tak ,že jsem se zeptala jestli chce jít semnou 🙂 ,po druhý už řekl sám že radši počka 😀

vodni
15. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 jo jo za chvíli to přijde 😉 cítím se normálně, občas mě teda trochu zabolí v podbřišku, ale myslím, že to může být ještě z pátečního pregnylu. Mi říkali, že z toho bříško občas bolí... A nezoufej, že nic necítíš - víc budeš pociťovat až tak ten šestý den stimulky myslím... Oni folíky rostou tak o 1,5-2mm denně, tak to jsou ještě malinkaté 🙂

vodni
15. srp 2010

@raduza2 😀 😀 😀 jo jo, než aby se někdo z páru cítil divně, tak je lepší se dohodnout 😉

raduza2
15. srp 2010

@vodni já to taky tak brala ,bylo mě blby mu říct ty hele nechoť semnou je mě to blbý ,radši jsem to překousla ,taky mě to nebylo příjemný

raduza2
15. srp 2010

přece jen ženská na koze ,nemůže to být hezký pohled

teckovanaorchidej
15. srp 2010

@vodni dnes jsem 5. den a je to zcela nenápadná až žádná bolest, jako před ms
@raduza2 jo, souhlasím, některé otvory jsou poněkud intimní 😵 😵 😵

luciiiie
15. srp 2010

my jste teda vždycky byli v ordinaci č.1, a tam je ta koza u okna, takže ji měl manžel za zádama a nečučel rovnou do potrubí.... Ale jak píšete, to záleží na každým, pokud se jeden cítí trapně, tak proč ho tam tahat 😉 Nám to teda nevadilo. 😉

vodni
15. srp 2010

@teckovanaorchidej to je přesně ono, jen takové mírné jako před ms, až před opu to začne trochu sílit. Ale je to individuální, co jsem tak četla, někdo necítí skoro nic, někdo hodně...

luciiiie
15. srp 2010

@vodni můžu se jen zeptat, proč jste si nenechala dělat prodlouženou kultivačku? Ty jo, ještě tak dlouho do testu...mě by hráblo 😀

teckovanaorchidej
15. srp 2010

@luciiiie potrubí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jsem ještě neslyšela

luciiiie
15. srp 2010

@teckovanaorchidej nenapadlo mě jiný přirovnání 😀 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
15. srp 2010

@vodni tak to jsem v klidu, v úterý se uvidí, jaká jsem kvočna a copak děláš pěkného, když čekáš na čápa?? fotoblogy ti evidentně jdou 😅 😅

vodni
15. srp 2010

@luciiiie PK se dělá proto, aby se k transferu vybraly ty z embryí, které jsou lepší než ostatní. A když není z čeho vybírat, tak je lepší je dát hned zpátky, protože (je to jeden z možných názorů) v přirozeném prostředí mohou mít dobré šance. I kdybychom udělali PK a čekali déle, tak z těch dvou embryií bychom stejně zavedli obě, pokud by tedy PK vydržely.

teckovanaorchidej
15. srp 2010

@luciiiie tohle je fakt trefné 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
15. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 😀 😀 no jo, zapla jsem kompl, že budu pracovat, no a nakonec tak nějak pracuji na jiných věcech, než bych měla 😠 Mám to tak vždycky - když mám nějakou povinnost, do které se mi nechce, dělám všechno jiné 😝

luciiiie
15. srp 2010

@vodni ahááá...děkuji za vysvětlení 😉 Bobouši jsou už zahryzlí..to je jasný 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru