CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
16. srp 2010

@vodni to je jenom 9 dni ?? nebo to je podle tebe jak reaguješ ?? asi podle toho jak člověk reaguje .A ještě jedna otázka kolik jsi doplácela ??

raduza2
16. srp 2010

a ještě jedna otázka s krátkým se začína kdy ?? v kterej den MS

raduza2
16. srp 2010

jsem hrozná jen samé otázky 😀

vodni
16. srp 2010

@raduza2 jo, tenhle protokol je fakt krátký, tj. rychlý 😀 Pícháš od 3.DC, 7. den jdeš na UTZ, kde se zase případně upraví dávky a po 3 dnech zase UTZ. kde buď stimulka skončí a naplánuje se OPU nebo případně ještě prodlouží o pár dnů (jako u dlouhého). Doplácela jsem hodně, to už jsem tu někde psala - už nevím přesně, ale kvůli vyšším dávkám každopádně celé jedno pero jako samoplátce (tj. 9tis). Podívám se, kde jsem to rozepsala přesněji...

vodni
16. srp 2010

dobře je ten krátký nakreslený na tomto obrázku:
modrá šipka = puregon nebo gonal
zelená šipka = cetrotide
růžová šipka = pregnyl
a celou dobu samozřejmě prednison a kys.listová

vodni
16. srp 2010

@raduza2 a k tomu placení se podívej na můj příspěvek na str. 651. Poslední tři dny jsem měla dávku "namíchánu" ze dvou injekcí - Gonal jsem měla 225 jednotek a Menopur zbylých 75 jednotek (takže celkem těch 300)

raduza2
16. srp 2010

@vodni oki díky na to jsem byla docela zvědavá

vodni
16. srp 2010

@raduza2 před tím jsem teda ještě brala tradičně marvelon, ale jinak je to rychlé 🙂

raduza2
16. srp 2010

@vodni teď jsem to doštudovala ,takže pojišťovna ti něco dá i při 2 pokusu .Já myslela že druhý pokus si hradíme už sami ,tak jsem počítala na klik nás to vyjde 😀 ,to by byl balík 😢

raduza2
16. srp 2010

marvelon mě byl vcelku jasnej 😀

drndapetka
16. srp 2010

@vodni Jééé, nemáš nějakej podobnej graf i na dlouhej protokol? 😉

drndapetka
16. srp 2010

Tak jsem místo prachu jen vytřela zem, začalo mě tlačit břicho, tak jsem si lehla 🙂 😀

vodni
16. srp 2010

@drndapetka 😀
akorát není nejpřesnější, protože posledních několik dnů se diphereline (zelená šipka) dává ob den, ale to ti pak zaznačí do rozpisu

raduza2
16. srp 2010

@vodni když tak nad tím přemýšlím ,tak v září bych mohla začít brát marvelon a v říjnu začít stimulovat 😀

drndapetka
16. srp 2010

@vodni koukám.....já už včera Diphereline vynechávala 😀 Bylo to super jen s Puregonem 🙂 Jinak jsem začala píchat až 25D, to taky nemají moc přesný...i když....já dostala MS až na 31den, takže jim to asi vychází, když se to o ty 3 dny posune 😉

drndapetka
16. srp 2010

@vodni a nevíš teda kolik toho Dipherilinu ještě vyfasuju? 😕

raduza2
16. srp 2010

@drndapetka asi to tak bude podle MS

raduza2
16. srp 2010

@drndapetka to poznáš oni ti řeknou

raduza2
16. srp 2010

@drndapetka na zítra přeji hodně štěstí a tfuj tfuj tfuj

drndapetka
16. srp 2010

@raduza2 asi jo 🙂 No ani nevíš jak jsem byla šťastná, když jsem po Marvelonu dostala mrchu ten 31. den 😀 Normálně jsem totiž poslední rok mívala cykly po tom zamlklím potratu i 70ti denní 😝 řešila jsem to nejdřív přírodními přípravky ( Femigard, Gynex, Drmek, Kontryhel ), ale nic nezabíralo, tak nakonec musela nastoupit chemie( Dupaston ), po tom mi mrcha chodila na 42.den, ale i tak nic moc.....Přitom normálně jsem mívala v průměru cykly dlouhé 36dní, a po těch dvou těhu se mi to úplně rozhoupalo ☹

drndapetka
16. srp 2010

@raduza2 já bych nejraději ten Diph už nechtěla. Rozmlsala jsem se Puregonem 😀

vodni
16. srp 2010

@drndapetka Jj, psala jsem, že to není přesný, je to z GESTu, mají to všude trochu jinak.
Diphereline vypícháš jen to, co už jsi nafasovala, víc toho myslím nebude 🙂
Akorát ti k Puregonu dají asi i ten Menopur, a ten je taky ve dvou ampulích, takže stejné míchání a stříkačka jako u Dipherelinu

raduza2
16. srp 2010

@drndapetka aha takže napřed otřebovali uptavit MS ,no já jej domů už nedostala mylsím ten diphereline a dávali mě ho sestřičky v konzultačce jezdila jsem ke konci každej druhej taky paráda ,nejsem z Brna .

raduza2
16. srp 2010

když koukám do rozpisu tak já měla ješte diphereline po 1 kontrole ještě 2x a menopur 6x

drndapetka
16. srp 2010

@vodni no, mám tu poslední ampuli Dipherilinu...No jestli zbývá jen ta jedna, tak to jsi mi udělala radost 😀

drndapetka
16. srp 2010

Hurá, tak bříško se už ozývá 😀 Je to pocit jako bych měla dostat mrchu.....No hlavně, žese něco děje. Já snad do zítřka ani nedospím 😀

vodni
16. srp 2010

@drndapetka my taky ne 😀 😀 😀

vodni
16. srp 2010

jdu obědvat, tak zatím pa, odpoledne se zase stavím

raduza2
16. srp 2010

jůůůů holky je to zde konečně jsem se dočkala mrcha je zde 😀 😀 😀

drndapetka
16. srp 2010

@raduza2 gratulka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru