• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

17. ledna 2017 
@lenceslava Ahojky,..už pícháš?? A kolik teda nakonec ???? :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka No jo vím,...ale myslela jsem si že mě bude těšit že už se to blíží,..ale zatím pociťuju jen obavy...Budu o.k.,..já vím... :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Mám za sebou 6 injekcí Puregonu po dávkách 150 IU....Jako není to zatím nějak extra hrozný, ale rifle nebo třeba teď tepláky mi už vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejraději si běhám doma jen v pyžamu :grinning: Se cítím volněji :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jen jestli petku netlačí i něco jiného :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Ano, to bude tím že to prožíváš poprvý, myslím že naše pocity nejdou srovnat... :unamused: :unamused: :rolling_eyes:
@lenceslava Co by mě tlačilo? :astonished:
@drndapetka Hm,..tak to už je dost,..to už mi sezení taky vadilo.. :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Puregon zvládáš sama??
16. srp 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Na podruhý to už vychází víc, nebuuj :wink:
16. srp 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :slight_smile: Děkuju, já vím... Ale obavy jsou,..to bys musela zažít.. Ale nezažiješ, neboj!!!! :wink: :wink: :wink:
16. srp 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Nééé, neblázni :sweat_smile: Manželovi se píchání zalíbilo, nechce mě k tomu pustit :grinning: Chtěla sjem si Puregon vyzkoušet sama a ne a ne a nedá :grinning:
16. srp 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 uf, no taky doufám, že nezažiju a vy taky už ne! :wink: pro mě by to byl už třetí neúspěch, to by dost bolelo :pensive:
16. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka máš IP
16. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: Puregon je uplně v klídku, já se třepala jen u Ovitrelle (obdoba Pregnylu), to byla normální injekční stříkačka, poněkud delší jehla než u pera,..a to jsem si měla píchnout já sama do břicha,...Tak to jsem myslela že nedám, ale protože už bylo 21h večer a přesný čas na píchání, tak jsem hold musela... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ano ano,..i můj 3 neúspěch by to byl a nesčetný počet zklamání,... :unamused: :unamused:
16. srp 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 A kdy vůbec začínáš?Držímě moc pěstičky :wink: Já už zítra na první kontrolu :slight_smile:
@drndapetka Natulaa už sem vůbec nechodí??????????? :confused: :confused:
@drndapetka Já??? 25.8. jsem 21.DC a jdu pro výsledky genetiky, HP, kultivací a na UTZ...Pokud bude všechno v pořádku, tak začnu. V tomto datumu bychom stihli i dlouhý protokol,..nevím proč ale myslím že budu mít stejně nakonec krátký... :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka @mufinka0 s tím pícháním je to fakt sranda. Do břicha jsem se nejdřív taky bála píchnout jak čert kříže, ale musím se přiznat, že mě to nakonec snad i bavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a manžel? :grinning: Tak to je teda něco vám povím... U prvního ivf když viděl tu jehlu na agolutin tak sebou práskl o zem :grinning: takže to ani pak nezkoušel. Pak se tři měsíce psychicky připravoval - tuze zodpovědně :grinning: - a teď - píchá fakt líp než zdrav.sestřička minule. Žádná modřina, žádné zatvrdliny, dokonce ani ty vpichy skoro nejsou vidět. A vůbec to nebolí, ani když si na to třeba lehnu - to minule jsem ležela jak na kamení :grinning: A dokonce mě to už ani nesvědí, to pekelné svědění bude nejspíš taky z toho, jak se to píchne, protože teď se mi to stalo jen dvakrát, a to si vybavuju, že jsem nějak blbě ležela a měla trochu stažené svaly asi
@drndapetka Jistě!!!!!!!!!!!! Budu na tebe myslet, to se neboj!!! Strašně to tady s váma prožívám :slight_smile: :wink:
@mufinka0 natula se s námi ani nepřišla rozloučit :angry:
16. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já nevím jestli budu mít Agolutin,..ale používají asi něco jinýho, ale já bych k tomu manžu asi nepustila. On furt tvrdí že v pohodě,..ale nesnáší, když mi kdokoliv nebo cokoliv působí bolest, takže si myslím, že by mi píchnul tak 2 dávky a byl by konec :grinning: :grinning: :grinning: Je to takovej můj brouček..
16. srp 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Ale čte vás,..určitě jo. :slight_smile: Poznala jsem ji osobně a je to milá holka,..hlavně fakt veselá :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 No jo, Natula se na nás vyprdla úplně :pensive:
16. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jóóó já si o něm taky myslela úplně něco jiného a on je teď z něj takový píchaš :sunglasses: Po té první příhodě jsem ho k tomu ani moc pouštět nechtěla, ale překvapil a vidíš, nakonec mi působí mnohem míň bolesti než ta sestra minule :wink: Jsem ráda, je to v pohodě
@mufinka0 V repromedě nebudeš mít určitě Agolutin, to vím od známé :wink:
@drndapetka nééé, já jen nedočítala víš, co jsem se vrátila z dovči, tak jsem se jen zeptala,..Je tady toho moc, tak než bych ji někde měla hledat, tak jsem se raději optala... :grinning: Jsem líná jako veš.. :grinning:
16. srp 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ani pro miminko by Ti těch pár dnů nedokázal "ubližovat"? :sweat_smile:
16. srp 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Nooo,..to není tak uplně pravda,..zmińovali mi i možnost Agolutinu, ale oni všechno "šijí ženě na míru", takže nevím co budu mít. :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek